اپیلاسیون واژن با وکس | اپیلاسیون بدون درد واژن با وکس در خانه

اپیلاسیون واژن با وکس | اپیلاسیون بدون درد واژن با وکس در خانه

اپیلاسیون واژن با وکس

اپیلاسیون واژن و ناحیه تناسلی زنان در بسیاری از مواقع با درد و قرمزی پوست همراه است اما اپیلاسیون واژن با وکس هیچ گونه دردی ندارد برای اپیلاسیون بدون درد واژن در خانه باید از وکس استفاده کنید در ادامه نحوه اپیلاسیون واژن با وکس را بیان خواهیم کرد. اپیلاسیون واژن با وکس در منزل بدون قرمز شدن پوست امکان پذیر است موهای زائد ناحیه تناسلی و واژن زن و دختر را با استفاده از اپیلاسیون واژن با وکس از بین ببرید. اگر نکات پایه و ساده اپیلاسیون واژن با وکس را بدانید می توانید اپیلاسیون بدون درد واژن در خانه را انجام دهید.

 

نحوه اپیلاسیون واژن با وکس

تمیز کردن موهای زائد واژن زن با وکس و اپیلاسیون واژن با وکس روشی است که خانم ها به دلیل ایجاد وقفه طولانی در رشد مجدد موها از آن استقبال می کنند. قبل از هر چیز باید گفت که این کار اگر به درستی انجام نشود و یا توسط فردی که توانایی آن را ندارد میتواند خطرآفرین باشد پس قبل از هر اقدام باید در مورد این نکته مطمئن شوید.

اپیلاسیون واژن با وکس | اپیلاسیون بدون درد واژن با وکس در خانه

روش اپیلاسیون واژن با وکس در خانه

مراحل اپیلاسیون واژن با وکس در منزل بدون درد و خونریزی:

 

1- اجازه دهید موها به خوبی رشد کنند:

برای آنکه از نتیجه ی اپیلاسیون واژن با وکس راضی باشید بایتسی به اندازه موها توجه داشته باشید. موهای اطراف واژن حداقل باید 4 الی 5 میلی متر رشد کرده باشند تا هنگام و کس درد کمتری ایجاد شود. دقت داشته باشیم که اگر موها خیلی کوتاه و یا بلند باشند این کار به درستی انجام نخواهد شد.

 

2- پوست را تمیز و لایه برداری کنید:

قبل از اپیلاسیون واژن با وکس بسیار مهم است که شما پوست این قسمت از بدن را از لایه های مرده پاکسازی کنید. دقت داشته باشید که لایه برداری حداقل باید 20 الی 24 ساعت قبل از اپیلاسیون بدون درد واژن انجام شود تا در این مدت پوست در مقابل التهاب و تحریک مقاوم شده باشد.

 

3- حواستان به گرمای وکس باشد:

وکس را تا درجه حرارت مشخص شده گرم کنید و آن را در همین دما نگه دارید . اگر وکس بیش از حد گرم باشد پوست تان را می سوزاند و همه جا چکه می کند. اگر خیلی سفت یا سرد باشد، به سختی می توانید آن را روی پوست تان بمالید و موها را هم نمی گیرد. برای آنکه از حرارت و گرمای وکس مطمئن شوید مقداری از آن را روی دست خود بزنید تا گرمای آن از طریق پوستتان مشخص شود.

 

4- جهت درست موها را برای وکس کردن انتخاب کنید:

فراموش نکنید که درست مثل آرایشگران حرفه ای وکس را در جهت رویش موهای بدن با کاردک مخصوص بمالید. بعد از این کار پد یا پارچه ای را که برای اپیلاسیون واژن با وکس در نظر گرفته اید روی محل قرار دهید.

اپیلاسیون واژن با وکس | اپیلاسیون بدون درد واژن با وکس در خانه

اپیلاسیون بدون درد واژن با وکس

چند ثانیه با دست به حالت پرسی روی آن ضربه بزنید تا خوب ماده وکس را به خود جذب کند. زمانی که پد به خوبی به وکس چسبیده باشد موهای بیشتری را با خود جدا خواهد کرد. حالاانتهای نوار را بگیرید و آن را در خلاف جهت رویش موها بکشید. پوست تان را با دست دیگر تان محکم نگه دارید تا موها آسان تر کنده شوند. به همین روال باقی موها را نیز اپیلاسیون کنید.یادتان باشد که لازم نیست که هر دفعه مقدار زیادی وکس را روی محل مورد نظر بمالید؛ اگر مقدار کمتری را روی محل کوچکتری بمالید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

 

5- مرطوب سازی واژن بعد از وکس را فراموش نکنید:

یکی از بخش های مهم اپیلاسیون واژن با وکس که اکثر خانم ها به آن اهمیت نمی دهند مرطوب سازی پوست است.

کمی روغن بچه را روی یک پارچه نرم بریزید و به آرامی روی پوست تان بمالید تا هر گونه وکسی که روی پوست تان باقی مانده است را پاک کنید.

 

6- لباس آزاد و راحت بپوشید:

بعد از اپیلاسیون واژن با وکس و یا بخش های دیگر بدنتان پایان یافت به هیچ وجه لباس تنگ و شلوار جین جذب نپوشید ، این اشتباه باعث ایجاد خراش و التهاب خواهد شد چرا که بعد از برداشته شدن موهای زائد تا ساعت ها پوست مستعد ملتهب شدن است.

 

اپیلاسیون واژن با وکس یکی از بهترین راهکارها برای از بین بردن سریع موهای زائد ناحیه تناسلی و واژن است که برای اینکار بهتر است مطلب بالا را یکبار دیگر بادقت بخوانید شما همچنین می توانید اپیلاسیون واژن با وکس را در حمام انجام دهید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب