لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

طب سوزنی برای جای جوش صورت

مجموعه : زیبایی پوست
طب سوزنی برای جای جوش صورت

طب سوزنی برای جوش صورت

طب سوزنی برای جای جوش صورت بسیار خوب و مفید است. اگر می خواهید جای جوش صورت را برای همیشه از بین ببرید توصیه می شود از طب سوزنی برای جای جوش صورت استفاده کنید. درمان آکنه یا جای جوش صورت جوانی یکی از کاربردهای طب سوزنی است و طول درمان این بیماری پوستی با توجه به شدت آن متفاوت است.

 

اسعدی متخصص طب سوزنی در خصوص درمان جای جوش صورت با استفاده از طب سوزنی اظهار داشت: طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت می‌توان از طب سوزنی در درمان بیماری‌های پوستی استفاده کرد.

 

یکی از کاربردهای طب سوزنی درمان بیماری آکنه یا جای جوش صورت است. بسیاری از افراد که در صورت خود جوش صورت داشته‌اند با طب سوزنی درمان جای جوش صورت شده‌اند. 

 

جای جوش صورت معمولا با شدت‌های مختلف بروز می‌کند که طول درمان این بیماری با توجه به شدت آن متفاوت است. همچنین باید توجه داشت در زمان درمان جای جوش های صورت بیماران باید نکات و اصول تغذیه صحیح را رعایت کنند.

 

هزینه هر جلسه طب سوزنی چقدر است

معمولا جای جوش صورت چرکی، غیرچرکی و التهابی بروز می‌کنند و یا اینکه در خانم‌ها با افزایش استرس و ناپرهیزی این وضعیت تشدید می شود که در این زمان نیاز است با بررسی‌های هورمونی و انجام برخی آزمایش‌ها علت دقیق بروز این عارضه‌ها بررسی شود.

 

معمولا برای درمان جای جوش صورت دوره درمانی حدود 20 جلسه لازم بوده که اگر در اوایل بروز جوش بر روی صورت و قبل از فراگیر شدن آنها در سطح صورت درمان انجام شود، نتایج بهتری را شاهد خواهیم بود.

جدیدترین مطالب