دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

جوان بودن و جوان ماندن همیشگی نیازمند رعایت چند راز مهم است. مهمترین دلایل جوان ماندن بازیگران زن هالیوود در ادامه بیان خواهد شد. دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود را در سایت سماتک می خوانید. بسیاری از ستاره های هالیوود، جوان تر از سن شان به نظر می رسند، اما به راستی راز زیبایی و جوانی آنها چیست؟ شاید فکر کنید که دلیلش عمل های زیبایی ست که آنها انجام می دهند اما این تمام ماجرا نیست. ستاره ها تا حدود زیادی از روش های طبیعی برای زیبا ماندن استفاده می کنند. اگر دوست دارید بدانید که این روش ها کدامند، با ما در ادامه مطلب سماتک همراه باشید.

 

1. آنها برای جوان ماندن به طور مداوم ورزش می کنند

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

علت جوان ماندن بازیگران

 

در سال 2016، جنیفر لوپز 48 ساله در مصاحبه ای گفت: «من هفته ای 3 تا 4 بار ورزش می کنم و به نظرم این مهمترین راز جوانی من است.» محققان نیز ثابت کرده اند که ورزش منظم روند پیری را کاهش می دهد.

 

2. آنها برای جوان ماندن از مرطوب کننده ها استفاده می کنند

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

زمانی که مجله مد «InStyle» از بیانسه در مورد راز زیبایی اش پرسید، پاسخ داد: «اول از همه لبخند، راز زیبایی هر فردی است. اما به غیر از آن من یاد گرفته ام که از کرم های مرطوب کننده پوست استفاده کنم.» با هیدراته کردن پوست، پوست شما جوان تر و براق تر به نظر می رسد. به علاوه می توانید از کرم های مرطوب کننده پوست که شامل SPF نیز هستند نیز استفاده کنید.

 

3.برای جوان ماندن بشقاب غذای آنها همیشه پر از میوه و سبزی است

کریستی برنکلی، هنرپیشنه و مانکن 63 ساله، می گوید که از سن 12 سالگی گیاهخوار شده است. «سالهای سال است که من سعی می کنم از میوه و سبزیجاتی با رنگ های متنوع، زرد، سبز، قرمز، بنفش.. استفاده کنم. این روش را نه تنها برای خودم بلکه برای فرزندانم هم پیاده می کنم. به نظر من با این سبک غذا خوردن تمام مواد غذی مورد نیاز بدن مان را به دست خواهیم آورد.»

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

راز جوان ماندن بازیگران هالیوود

 

به گفته محققان: «با مصرف میوه و سبزیجات، ما در دراز مدت از فواید زیبایی و جوانی خود نهایت لذت را خواهیم برد. به بیان دیگر رژیم غذایی ما به طور مستقیم روی ظاهر و سن مان تاثیرگذار است.»

 

4. آنها از کرم ضد آفتاب برای جوان ماندن استفاده می کنند

جولیان مور 56 سال دارد اما آیا به صورت اش می آید؟ به گفته او: «کرم ضد آفتاب مهمترین عامل جوانی من است. من از سن 23 سالگی هر روز به صورت ام کرم ضد آفتاب می زنم.»

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

هیدی کلوم 44 ساله نیز معتقد است که برای جوانی باید از نور خورشید دوری کرد: «لکه های قهوه ای که بر اثر نور خورشید روی پوست مان ایجاد می شوند، هفته ها یا حتی ماه ها طول می کشد تا ناپدید شوند. نور خورشید واقعا برای پوست مان مضر است و ارزشش را ندارد که جوانی مان را برای آن از دست دهیم. من هر روز حتی به صورت فرزندانم هم کرم ضد آفتاب می زنم، فرقی نمی کند که قبل از مدرسه شان باشد یا قبل از بیرون رفتن برای بازی، این یک عادت خانوادگی است که آنها هم به خوبی یاد گرفته اند.»

 

محققان دریافتند که کرم ضد آفتاب، به طور موقت از نفوذ اشعه های UV به پوست جلوگیری می کند. اشعه UVA کلاژن های پوست را به ندرت از بین برده و موجب چین و چروک می شود. بنابراین برای جلوگیری از این وضعیت بهتر است که روزانه از کرم های ضدآفتاب با حداقل SPF 15 استفاده کنید.

 

5. آنها برای جوان ماندن استرس را از خود دور می کنند

گابریله یونیون، 44 ساله، می گوید: «بهترین داروی ضدپیری برای من این است که به راحتی می توانم به دیگران «نه» بگویم. آنجا که فکر می کنم نمی توانم یا دوست ندارم کاری را انجام دهم به سادگی آن را رد می کنم و همین از استرس من می کاهد. مردم معمولا نمی توانند حرف خانواده، دوستان یا مدیر خود زمین بیاندازند. از نظر خیلی ها این کار خودخواهی است اما نتیجه آن جوانی و شادابی من است.»

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

راز جوان ماندن پوست بازیگران

 

محققان دریافتند زمانی که ما دچار استرس می شویم، مواد شیمایی در بدن مان ترشح می شود که بر پوست و مو ما نیز تاثیر منفی گذارند. به گفته آنها استرس به تدریج می تواند بدن را از کار بیاندازد.»

 

6. آنها برای جوان ماندن سیگار نمی کشند و از مشروبات الکی نیز مصرف نمی کنند

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

مری لوئیز پارکر 53 ساله، با ایجاد دو تغییر بزرگ در زندگی اش، جوانی را به چهره اش برگردانند. او می گوید: «من سیگار را ترک کردم و دست از مصرف مشروبات الکی هم کشیدم. به جای آن سعی می کنید که خوب بخوابم، آب کافی بنوشم، از کرم ضد آفتاب استفاده کنم و هر روز صورتم را آب و صابون تمییز کنم. بله من سیگار را ترک کردم و این یکی از بزرگ ترین و مثبت ترین تغییراتی بود که به زندگی ام داده ام.»

 

7. آنها برای جوان ماندن با آرایش صورت نمی خوابند

مری جی. بلایژ 46 ساله، در مصاحبه ای با مجله «InStyle» گفت: «من هیچوقت نمی گذارم آرایش روی صورت ام بماند، می خواهد یک روز کامل باشد یا کل شب ها. من همیشه کثیفی و آرایش صورت ام را بعد چند ساعت پاک می کنم تا منافذ پوست ام نفس بکشند.»

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

راز جوان ماندن بازیگران هالیوودی

 

آکادمی متخصصین پوست آمریکا نیز ثابت کرده اند که شستن پوست به آرامی، یکی از راههای جلوگیری از پیری زودرس پوست است. بنابراین اگر می خواهید که پوستی نرم و لطیف و درخشان داشته باشید، حتما پس از آرایش صورت خود را بشویید.

 

8. آنها برای جوان ماندن به قدر کافی می خوابند

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

در سال 2011، کریستینا آگیلرا 36 ساله، در مصاحبه ای با مجله «People» گفت که او حداقل 8 ساعت در روز می خوابد. به گفته او: «مردم هزینه های زیادی را برای زیبایی شان می کنند اما نمی دانند که یک خواب کامل می تواند جایگزین تمام آنها باشد.» در سال 2016 نیز تحقیقی انجام شد که ثابت کرد میان خواب و پوست رابطه ای مستقیم وجود دارد. بدین معنی که نخوابیدن می تواند پوست تان را از بین برده و شما را مسن تر از قبل نشان دهد.

 

9. آنها برای جوان ماندن مقدار زیادی آب می نوشند

ستاره هایی چون جنیفر آنیستون و آمریکای فررا اعتراف کردند که نوشیدن آب برای آنها معجزه کرده است. آنیستون، 48 ساله، در مصاحبه ای با یاهو گفت: «من هر روز مقدار زیادی آب می نوشم و این یکی از رازهای جوانی من است.» فررا 33 ساله نیز گفته: «از زمانی که من شروع به نوشیدن آب کردم، پوست، مو و ناخن هایم برق می زنند.»

دلایل جوان ماندن بازیگران زن و ستاره های هالیوود

دلایل جوان ماندن بازیگران

 

محققان مطالعاتی را روی 49 زن انجام دادند. آنها این گروه را به 2 بخش تقسیم کردند. گروه اول به مدت یک ماه روزانه حداقل 5.2 لیتر آب و گروه دوم 3.2 لیتر آب در روز نوشیدند. در نتیجه تحقیقات ثابت شد گروهی که مقدار آب بیشتری را در طول روز مصرف کردند، پوست شان هیدراته تر یعنی مرطوب تر و نرم است که خود بر جوانی و زیبایی آنها تاثیر می گذارد.

جدیدترین مطالب