لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آموزش تمرینات و حرکات ورزشی برای زیبایی صورت

مجموعه : زیبایی پوست
آموزش تمرینات و حرکات ورزشی برای زیبایی صورت

حرکات ورزشی برای زیبایی صورت

زیبایی صورت و جوان سازی صورت با حرکات ورزشی برای زیبایی صورت امکان پذیر است.ورزش هایی برای زیبایی صورت وجود دارند که شما با انجام دادن ورزش های زیبایی صورت می توانید صورت زیبا و جوان داشته باشید.

 

با بالا رفتن سن علائم پیر شدن روی پوست صورت ظاهر می‌شود اما آیا می‌توان با حرکات ورزشی زیبایی صورت را تضمین کرد؟

 

بالا رفتن سن و فرسودگی بدن بخش اجتناب ناپذیر زندگی است و نمی‌توان مانع از رخ دادن آن شد. از اواسط دهه 30 سالگی علائم پیرشدن همچون چین و چروک اطراف چشم‌ها و افتادگی و شل شدن پوست روی صورت ظاهر و زیبایی صورت را به خطر می اندازد.

 

نتایج یک بررسی در آمریکا نشان می‌دهد: انجام حرکات ورزشی برای زیبایی صورت یک روز در میان و حداقل برای مدت 30 دقیقه می‌تواند عضلات صورت را قوی کرده و به کاهش علائم ظاهری بالا رفتن سن کمک کند.

 

در سال 2017، در بازار جهانی محصولات ضد پیری و زیبایی صورت حدود 250 میلیارد دلار هزینه شده‌است. پیش بینی شده تا سال 2021 این رقم به بیش از 331 میلیارد دلار افزایش پیدا کند. این محصولات و روش‌های درمانی همچون بوتاکس و انواع کرم‌های ضد چروک پوست و زیبایی صورت به گونه‌ای طراحی شده تا علائم پیری را متوقف کرده و زیبایی صورت را افزایش دهد.

 

هرچند، به گفته کارشناسان آمریکایی حرکات ورزشی برای زیبایی صورت روشی آسان و مقرون به صرفه است و با انجام آن‌ها نیازی به جراحی و اقدامات خطرناک دیگر نیست. اما آیا حرکات ورزشی برای زیبایی صورت باعث می‌شود فرد جوان‌تر به نظر آید؟

 

به گزارش سماتک به نقل از مدیکال نیوز تودی، به گفته محققان با بالا رفتن سن عضلات صورت حجم خود را از دست داده و باعث می‌شود صورت افتادگی پیدا کند اما با حرکات ورزشی برای زیبایی صورت می‌توان به ماهیچه‌ها کمک کرد تا حجم و بزرگی خود را حفظ کنند و تا حدودی از این مشکل جلوگیری کرد.

 

آموزش تمرینات و حرکات ورزشی برای زیبایی صورت

 

مطالب مرتبط:

ترفندهای تصویری آرایش و زیبایی صورت

مریم اوزرلی و راز زیبایی صورتش

عکس های ایوانکا ترامپ قبل از عمل زیبایی صورت

زیبایی پوست صورت زنان با 6 راهکار ساده

10 ماده مضر برای زیبایی پوست صورت

جدیدترین مطالب