آیا اصلاح صورت با تیغ برای زنان مفید است یا مضر؟

آیا اصلاح صورت با تیغ برای زنان مفید است یا مضر؟

اصلاح صورت با تیغ برای زنان نه تنها مضر است بلکه مفید هم هست و زنانی که برای اصلاح صورت خود از تیغ استفاده می کنند بسیار کار درست و مفیدی را انجام می دهند. به نظر میرسد که این روزها اصلاح صورت برای بانوان کم کم در حال تبدیل به یک عادت و حرکت جا افتاده میشود چیزی که میتوان از ویدئوی هزاران نفری که روزانه در یوتیوب آموزش اصلاح صورت برای بانوان را قرار می دهند فهمید.

 

اکثر زنان فکر میکنند اگر صورت خود را با تیغ بزنند در هفته های اینده باید منتظر رویش موهای بیشتر و تیره تر و زخیم تر بر روی صورت خود باشند,ادعایی که متخصصان پوست و مو ان را برای صورت زنان کاملا رد میکنند.

 

جالب است بدانید که در چندسال گذشته محصولات زیادی برای شیو صورت برای بانوان روانه بازار شده است و با استقبال چشم گیری هم مواجه شده است. یکی از کسانی که صورت خود را شیو میکند انجلا گاروین است.انجلا گاروین میگوید هفته ای دو تا سه بار صورت خود را اصلاح میکنم.این باعث میشود پوستم هم شفاف تر به نظر برسد هم اینکه باعث جذب اسان تر و عمیق تر لوازم ارایشی میشود.

 

به نظر میرسد که این روزها اصلاح صورت برای بانوان کم کم در حال تبدیل به یک عادت و حرکت جا افتاده میشود چیزی که میتوان از ویدئوی هزاران نفری که روزانه در یوتیوب اموزش اصلاح صورت برای بانوان را قرار میدهند فهمید.

 

البته از گذشته اصلاح صورت بین زنان معروف وجود داشته است.مارلین مونرو و الیزابت تیلور دو تا از بزرگترین بازیگران زن تاریخ هالیوود هستند که خودشان از اصلاح مرتب صورت خود با تیغ حرف زده اند.

 

 

 

جدیدترین مطالب