11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

با فرا رسیدن روزهای پاییزی و زمستانی، بسیاری از افراد به خصوص خانم ها به دنبال عطرهایی با طبع گرم می باشند. چون این سبک عطر غالبا در روزهای سرد سال استفاده شده و می تواند جذابیت شما را افزایش داده و یک امضای شخصی فوق العاده برایتان محسوب شود. گروهی از خانم ها که معمولا جزء خریداران حرفه ای عطر هستند، به قیمت این مدل محصولات هیچ توجه ای ندارند، چون از کیفیت فوق العاده خوب آنها با خبرند. مثلا قیمت عطر باکارات رژ 540، الیزابت آردن رد دور و … برای خیلی ها مهم نیست؛ چون این عطر و ادکلن ها توانسته اند امتحان خود را پس بدهند.

 

اگر به دنبال عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا می گردید، در مرحله اول باید به سراغ فروشگاه های معتبر بروید؛ چون این فروشندگان با فروش محصولات اصل تضمین می کنند که محصول خریداری شده در روزهای سرد پاییزی و زمستانی تا مدت زیادی مکمل استایلتان است و رایحه اش را از دست نخواهد داد.

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

معرفی بهترین عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا

بهترین رایحه عطر گرم چیست؟ آیا جذاب ترین عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا را می شناسید؟ این عطرها چه ویژگی هایی دارند و با چه نت هایی تولید می شوند؟ قبل از خرید هر عطر باید به این سوال ها پاسخ دهید:

 

1. عطر باکارات رژ 540 با خط بوی عالی

عطر باکارات رژ 540 توسط برند میسون فرانسیس کورکجان در سال 2017 ساخته شد، اما بعد از مدتی که از ساخت آن گذشت، توانست در تمام دنیا غوغایی به پا کند. این عطر برای بسیاری از خانم ها تبدیل به امضای شخصی شده و تقریبا توانسته تمام مشتری های خود را تبدیل به مشتری وفادار کند.

 

این محصول با گروه بویایی شرقی گلی در کشور فرانسه ساخته شده و نه تنها برای خانم ها، بلکه برای آقایان نیز مناسب است.

 

نت های ابتدایی: بادام و زعفران

نت های میانی: سدر، یاس

نت های پایه: مشک، روابح چوبی، عنبر

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

2. عطر کالوین کلین ایفوریا محبوب گرم

دوستداران عطر و ادکلن قطعا بسیاری از محصولات برند کالوین کلین را می شناسند، ایفوریا نیز یکی از عطرهای شناخته شده این برند است. این عطر با گروه بویایی شرقی گلی ساخته شده و با طعم ترش خود میزبان مشامتان است که تا 8 ساعت از آن پذیرایی کند. بعد از گذشت این بازه زمانی، کافیست کمی دیگر از این محصول را روی مچ دست، گردن یا لباستان اسپری کنید که دوباره تا 8 ساعت ماندگاری داشته باشد.

 

نت های ابتدایی: انار

نت های میانی: لاله مردابی ارکیده

نت های پایانی: مشک، کهربا، بنفشه، چوب ماهون

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

3. ویکتور اند رولف بن بن

برند ویکتور اند رولف در سال 2014 به لطف عطاری های مطرحی به نام سسیل متون و سرژ مزایای توانست محصولی را تولید کند که با گذشت حدود یک دهه هنوز معروفترین عطر با طبع گرم در تمام دنیاست. این محصول با نام بن بن و با گروه بویایی گلی، میوه ای و ترش در کشور هلند ساخته شد و بعد از مدتی توانست طرفدارهای زیادی در سراسر جهان به دست بیاورد.

 

نت های ابتدایی: نارنگی ماندارین، پرتقال، هلو

نت های میانی: یاس، شکوفه پرتقال، کارامل

نت های پایانی: کهربا، سدر، چوب صندل سفید، چوب گایاک

 

4. لانکوم ترزور، پرطرفدار

می خواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که در دهه 90 میلادی ساخته شده، اما هنوز هم طرفداران زیادی دارد؛ برن لانکوم این محصول را در سال 1990 و در کشور فرانسه ساخت. عطر لانکوم ترزور در مدت کوتاهی توانست غوغایی در تمام جهان به پا کند.

 

صوفی گروجیسمن لانکوم ترزور را با گروه بویایی شرقی گلی ساخت تا تمام طرفداران عطرهای گرم شگفت زده شوند.

 

نت های ابتدایی: ترنج، رز، گل برف، هلو، آناناس، یاس بنفش، شکوفه زردآلو

نت های میانی: رز، زنبق، یاس، گل آفتاب پرست

نت های پایانی: مشک، کهربا، وانیل، چوب صندل سفید، هلو، زردآلو

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

5. ام میکالف یلانگ این گلد، عطر گرم با خط بوی طلایی

این عطر توسط برند ام میکالفت در کشور فرانسه و در سال 2012 معرفی شد. گروه بویایی ام میکالف یلانگ این گلد شرقی گلی است. این عطر را ژان کلود استیر خلق کرد.

 

نت های ابتدایی: سرخالو، سالویا، شمعدانی، رزماری، گیاه درمنه، نارنگی، مرکبات، نارنج، هلو

نت های میانی: رز، نعناع، چوب صندل سفید، گل برف، گل یلانگ، مگنولیا

نت های پایانی: مشک، وانیل، خزه درخت بلوط، نارگیل

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

6. ویکتور اند رولف فلاوربمب اکستریم

یکی از عطرهایی که در کشور هلند و در سال 2013 ساخته شد و توانست عنوان بهترین عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا را از آن خود کند، ویکتور اند رولف فلاوربمب اکستریم است. این محصول با گروه بویایی شرقی گلی ساخته شده و ماندگاری خوب و بالایی دارد.

 

نت های ابتدایی: ترنج و چی

نت های میانی: رز، فریزیا، یاس، شکوفه پرتقال، ارکیده، گل اوسمانتوس

نت هی پایانی: لوبان، مشک، کهربا، وانیل، نعناع هندی

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

7. عطر پاکورابان بلک اکس اس فور هر ادو پارفیوم

این عطر توسط کمپانی پاکورابان در کشور اسپانیا و در سال 2018 با گروه بویایی شرقی چوبی تولید شد. ماندگاری و پخش بوی مناسب پاکورابان بلک اکس اس فور هر ادو پارفیوم زبانزد تمام مشتری های آن است.

 

نت های ابتدایی: فلفل صورتی، کرانبری، کیوی

نت های میانی: رز، بنفشه، کاکائو

نت های پایانی: وانیل، چوب صندل سفید، چوب ماسویا

 

8. تیری موگلر آلین ادو پرفیوم

یکی از قدیمی ترین عطرهای بازار تیری موگلر آلین ادو پرفیوم است که در سال 2005 توسط دومنیک روپیون و لورن برویر برای برند تیری مولگر ساخته شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به عنوان خوشبوترین و ماندگارترین ادکلن زنانه نام خود را بر سر زبان بسیاری از خانم ها جاری کند.

 

نت های ابتدایی: یاس

نت های میانی:روایح چوبی

نت های پایانی: کهربا

 

9. الیزابت آردن رد دور

در سال 1998 یعنی بیشتر از 20 سال قبل، در کشور ایالات متحد برند الیزابت آردن توانست محصولی به نام رد دور را تولید کند که توسط کارلوس بنایم ساخته شد و در گروه بویایی شرقی گلی غوغایی به پا کرد. این روزها با وجود گذشت سال ها هنوز افراد زیادی از این عطر استفاده می کنند؛ چون رایحه آن تکرارنشدنی است.

 

نت های ابتدایی: رز، بنفشه، بادیان رومی، شکوفه پرتقال، آلو، هلو

نت های میانی: رز، فریزیا، میخک صدپر، یاس، گل برف، گل یلانگ، عسل، گل مریم، ارکیده، گل سوسن

نت های پایانی: لوبان، مشک، کهربا، خس خس، سدر، چوب صندل سفید، گل آفتاب پرست

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

10. الیه ساب گرل آف نیو

الیه ساب یکی از برندهای لبنانی است که در سال 2017 محصولی به نام گرل آف نیو را تولید کرد. این محصول هم اکنون به عنوان بهترین عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا شناخته می شود و بخش زیادی از بازار را در اختیار خود گرفته است.

 

الیه ساب گرل آف نیو در گروه بویایی شرقی گلی تولید شده و در روزهای سرد سال با طبع گرم برای بانوان بهترین گزینه است.

 

نت های ابتدایی: نارنگی ماندارین، گلابی، پسته

نت های میانی: شکوفه پرتقال، بادام، مگنولیا

نت های پایانی: دانه تونکا، نعناع هندی، بادام، کشمران

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

11. ژان پل گوتیه اسکندل له پرفیوم

عطر ژان پل گوتیه اسکندل له پرفیوم در سال 2022 و در کشور فرانسه با گروه بویایی شرقی گلی تولید شد. این محصول برای بانوان رایحه ای خوشبو و دل انگیز دارد.

 

نت های ابتدایی: یاس

نت های میانی: کارامل و نمک

نت های پایانی: وانیل

11 عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی

بهترین عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا کدام است؟

شناخت بهترین عطر گرم زنانه با ماندگاری بالا میان چندین گزینه کاری سخت است؛ شما باید ابتدا سلیقه و علاقه تان را نسبت به گروه بویایی و نت های ابتدایی، میانی و پایانی هر یک از این محصولات در نظر بگیرید و سپس با مشورت با یکی از کارشناسان حرفه ای در زمینه فروش عطر، نسبت به خرید محصول اقدام کنید.

 

برای این کار پیشنهاد می کنیم حتما به سراغ فروشگاه های معتبر و بزرگ عطر و ادکلن بروید؛ این مجموعه ها معمولا به صورت اینترنتی نیز فعالیت دارند، برخی از این مجموعه های آنلاین مثل عطر راینو، علاوه بر معرفی و فروش انواع عطر، خدمات رایگان مشاوره برای خرید این محصول جذاب را نیز به مشتریان خود ارائه می کنند.

 

بدون شک خرید محصول با کمک یک متخصص در حوزه عطر، یک تجربه خوب را برای شما رقم خواهد زد. با این حال اگر همچنان به دنبال پیشنهاد قطعی برای زمستان هستید می توانید به سراغ عطر هایی که در این مقاله معرفی شد، بروید.

جدیدترین مطالب