قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

اقلام بسته لوازم آرایش محل کار

مجموعه : لوازم آرایش
اقلام بسته لوازم آرایش محل کار

 

کرم صورت

حالا بعد از شستشوی پوست، وقتی که هنوز نم دارد، از کرم‌های مرطوب کننده صورت استفاده کنید تا جلوی خشک شدن پوست حساس صورت را بگیرد.

 

ضد آفتاب

ضد آفتاب یکی از لوازم حیاتی برای داشتن پوست شاداب و جوان است. ضد آفتابی که صبح به صورت می‌زنیم و با آن خانه را ترک می کنیم، توانایی دفاع از پوست در برابر اشعات مضر برای ۸ ساعت کاری را ندارد.


برای همین نیاز دارید که هر ۴ ساعت یک بار ضد آفتاب روی پوستتان را تمدید کنید، حتی اگر نور آفتاب چندانی در محل کارتان وجود ندارد.


اینها موارد حیاتی برای مراقبت از زیبایی و سلامت پوست در محیط کار هستند. پیشنهاد ما برای مراقبت از زیبایی و پوست، محصولات سینره است.

 

سینره یک برند با کیفیت ایرانی با محصولاتی با پایه‌ی گیاهی است. به نسبت قیمت خوب و کیفیت بالای این محصولات، یکی از بهترین گزینه‌های ما برای روتین‌های زیبایی‌مان به حساب می‌آید.

 

کرم دست

دست‌های ما همیشه در حال کار و تحرک هستند. این دست‌ها هستند که روزی چندین بار شسته می‌شوند و در معرض نور و مواد شیمیایی مختلف قرار می‌گیرند. از طرفی هم دست‌های ما هستند که اول از همه سن ما را لو می‌دهند! پس برای داشتن دست های نرم و لطیف، باید یک کرم مرطوب کننده‌ی دست به همراه داشته باشیم.


شوینده صورت غیر صابونی

نکته‌ای که شاید نسبت به آن بی توجه باشیم، این است که صورت ما خیلی زود به زود نیاز به شستشو پیدا می‌کند، مخصوصا در هوای آلوده‌ی کلان شهرها!


با وجود انواع آلودگی در مسیر خانه تا محل کار، و سپری کردن ساعت‌های کاری به همراه آرایش یا کرم‌های صبحگاهی، شستشوی پوست با شوینده‌های غیر صابونی یکی از لطف‌هایی است که می‌توانید در حق سلول‌های خسته‌ی صورتتان انجام بدهید.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری