لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آیا بغل کردن در رابطه جنسی مهم است یا خیر

آیا بغل کردن در رابطه جنسی مهم است یا خیر

آیا بغل کردن در رابطه جنسی مهم است یا خیر؟ رابطه جنسی در زوجین که یکی از موارد بسیار بسیار مهم است و بارها بر روی این موضوع تاکید شده است. رابطه جنسی پایه های محکم شدن ازدواج است بسیاری سوالات درباره این رابطه جنسی پیش آمده که یکی از سوالات همین بغل کردن همسر در رابطه جنسی است که روانشناسان در این خصوص توضیحات خوبی داده اند.

 

رابطه جنسی و زناشویی یکی از ارکان های مهم هر زندگی مشترک است. بهتر است بدانید که بغل کردن فواید بسیاری برای زندگی زناشویی و رابطه جنسی تان دارد.

 

فواید بغل کردن در رابطه جنسی و زناشویی
بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد . سیمرغ با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است

 

بغل کردن مطمئناً احساس خیلی خوبی به شما می بخشد و شواهد نشان می دهد تاثیرات بسیار خوبی هم بر سلامتی ما دارد. در تحقیقی که در دانشگاه کارولینای شمالی انجام گرفت ، محققان دریافتند که بغل کردن هورمون “اکسیتوسین” را افزایش داده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد. بغل کردن در روابط زناشویی فوایدی دارد که احتمالاً هیچوقت فکرش را هم نمی کردید.

 

آیا بغل کردن در رابطه جنسی مهم است یا خیر

بغل کردن در روابط زناشویی فوایدی دارد که احتمالاً هیچوقت فکرش را هم نمی کردید

 

* احساس خوبی به شما می دهد

* حس تنهایی را از بین می برد. بر ترس غلبه می کند.

* دریچه احساساتتان را باز می کند. اعتماد به نفس را بالا می برد.

* حس نوع دوستی شما را تقویت می کند.

* روند پیر شدن را کندتر می کند. اشتها را فرو می نشاند.

* استرس و فشارهای عصبی را کاهش می دهد.

* با بیخوابی مبارزه می کند. عضلات بازوها و شانه ها را شکل می دهد.

* اگر قدتان کوتاه باشد ، یک نوع تمرین کششی به حساب می آید.

* یک جایگزین عالی برای بی بند و باری است.

* یک جایگزین سالم و مطمئن برای مصرف الکل و دخانیات است.

* وجود فیزیکی شما را تایید می کند.

* دموکراتیک است (هر کس حق در آغوش کشیده شدن دارد).

 

فواید بیشتر بغل کردن
روزهای شاد را شادتر می کند. 4 بوس در روز ، سه بار رابطه جنسی در هفته ؛ کلید زندگی مشترک بادوام اختلاف سنی دو سال. 4 بوس در روز و 3 بار رابطه جنسی در هفته ، راز یک زندگی مشترک طولانی به شمار می‌روند. همچنین در آغوش گرفتن هر 24 ساعت ، گفتن « دوستت دارم » حداقل یک بار در روز و لذت بردن از وعده‌های غذایی رومانتیک دو بار در ماه می‌تواند کمک‌ ساز باشد. همچنین اولین بچه را بهتر است دو سال و دو ماه بعد از ازدواج به دنیا آید. زوج‌ها باید حتی وقتی دور از هم و سر کار هستند ، حداقل سه بار حال یکدیگر را از طریق تلفن ، ایمیل و پیام کوتاه جویا شوند.

جدیدترین مطالب