قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

چگونه بفهمم همسرم در رابطه جنسی ارضا شده یا نه؟

چگونه بفهمم همسرم در رابطه جنسی ارضا شده یا نه؟

چگونه بفهمم همسرم در رابطه جنسی ارضا شده یا نه؟

 

برای  استحکام زندگی زناشویی باید به یکسری موارد جنسی هم توجه داشته باشیم چرا که رابطه جنسی صحیح بسیار مهم می باشد. خیلی از افراد اطلاعات درست و صحیحی از این رابطه ندارند و شاید همین اهمیت ندادن به مسائل جنسیتی کم کم بر روی زندگی شان اثر بگذارد و مشکلات جدی به وجود آورد.

 

رابطه‌ی جنسی بخش قابل‌توجهی از زندگی زناشویی ا‌ست. در این مطلب به پاسخ یک سئوال در مورد رابطه جنسی صحیح می پردازیم.

 

رابطه‌ی جنسی بخش قابل‌توجهی از زندگی زناشویی ا‌ست و اهمیت دادن به کیفیت و تلاش برای رفع نقایص آن به استحکام زندگی زوج‌ها کمک شایانی می‌‌کند.

 

سئوال:

پسری بیست ساله هستم، که به‌تازگی ازدواج کرده‌ام و با همسرم هم سن هستم. هیچ مشکلی ‌نداریم و بسیارعاشق یکدیگر هستیم. شک کرده‌ام که همسرم در رابطه‌ی جنسی به نقطه اوج می‌رسد و ارضا می‌شود یا نه. وقتی صمیمانه از او این سؤال را می‌پرسم جواب قانع‌کننده‌ای نمی‌دهد. لطفاً راهنمایی‌ام کنید از کجا بفهمم همسرم به نقطه اوج می‌رسد؟

 

پاسخ:

 

شما به‌تازگی ازدواج کرده‌اید و طبیعی ا‌ست که تجربه‌ی کافی در امور جنسی نداشته باشید. به نظر می‌رسد اگر همسرتان در طول رابطه به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برسد آن را خواهد گفت، اما اینکه از دادن جواب صریح طفره می‌رود خود نشانه آن است که او به اوج لذت جنسی نمی‌‌رسد و به دلایل متفاوتی از گفتن آن سرباز می‌زند. یکی از دلایل می‌تواند این باشد که همسرتان به تجربه دریافته است اگر شما بفهمید او ارگاسم نشده آن‌قدر رابطه را طولانی می‌کنید یا حرکاتی می‌‌کنید که او بیشتر اذیت شود. بنابراین ترجیح می‌دهد حتی در صورت نرسیدن به اوج لذت‌، وانمود کند که این تجربه را داشته است.

 

هر دوی شما باید آموزش ببینید که چرخه رسیدن به رضایت جنسی در زن و مرد به چه صورت است. این کار با مراجعه به کلینیک‌های سلامت خانواده و پزشکان متخصص امور جنسی (‌سکسولوژیست) میسر خواهد بود. پس مشکل خود را با آنها در میان گذاشته و آموزش‌های لازم در خصوص چگونگی برقراری رابطه‌ی جنسی را دریافت کنید. بعد از آن، کمی زمان لازم است تا با زبان بدن یکدیگر آشنا شوید و خجالت‌ها و حیایی که مانع از گفتگوی صریح در این رابطه است در شما کمتر شود.

 

 

موارد مرتبط:

رابطه جنسی دردناک دختر پس از دخول آلت به واژن + تصاویر

فال و طالع بینی رابطه جنسی تمام ماه های سال

رابطه جنسی زن بیوه به نام سحر با یک پسر 12 ساله

رابطه جنسی زن بدکاره تهرانی با مردان افغانی

رابطه جنسی یک مرد با زن همکارش فاجعه ساز شد

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب