ارضا نشدن زن با دخول

ارضا نشدن زن با دخول

ارضا نشدن زن با دخول,درمان ارضا نشدن زن با دخول,دلیل ارضا نشدن زن با دخول,ارضا شدن زن با دخول,دلایل ارضا نشدن زنان با دخول,علت ارضا نشدن زنان با دخول,ارضا نشدن زنان با دخول,دلیل ارضا نشدن زنان با دخول,درمان ارضا نشدن زنان با دخول,ارضا شدن زنان با دخول.

 

اینکه خانمی از داخل واژن تحریک نمی شود علتهای مختلفی می تواند وجود داشته باشد. اول اینکه شما باید از نظر میل جنسی سنجیده شوید. آیا واقعا میل جنسی به اندازه کافی دارید یا خیر.ارضا نشدن زن با دخول تمایلات جنسی دو جنبه دارد.

ارضا نشدن زن با دخول

ارضا نشدن زن با دخول

 

۱. جنبه روحی روانی

.۲ جنبه هورمونال.

 

اگر تمایلات جنسی شما به دلائل روانی کم باشد باید تحت نظر روانشناس متخصص روابط جنسی و زناشویی قرار بگیرید. اگر هم مشکل جنسی به دلیل اختلالات هورمونی باشد باید از نظر غدد و اورولوژی بررسی بشوید. ارضا نشدن زن با دخول اما ممکن است شما به اندازه کافی میل جنسی داشته باشید. اما مشکل در مرحله بعدی یعنی فاز برانگیختگی باشد. ارضا نشدن زن با دخول یعنی بدن شما آمادگی لازم برای رسیدن به ارگاسم را پیدا نمی کند.

 

در طول مقاربت باید فشارخون افزایش پیدا کند. دفعات تنفس زیاد بشود. ناحیه تناسلی رطوبت کافی پیدا کند. ضربان قلب زیاد بشود که همه ی اینها مجموعا فرد را برای رسیدن به نقطه اوج یا همان ارگاسم آماده می کند. اگر رطوبت کافی در منطقه نباشد ارضا نشدن زن با دخول یا اینکه فرد هنگام نزدیکی دچار اسپاسم یا انقباضات نابه جای ناحیه واژینال بشود که اینها همراه با درد هست می تواند سبب شود شخص به ارگاسم نرسد.

 

موضوعی که خیلی بر سر آن بحث است این است که آیا زنان تظاهر به ارضاء شدن در رابطه ی جنسی دخول می کنند یا اینکه واقعا ارضاء می شوند.رمان ها و فيلم هاي رمانتيك اغلب زن را در رابطه ی جنسی به گونه ای توصیف می کنند که ارضا نشدن زن با دخول بدون هیچ گونه لمس شدن ناحیه ی تناسلی و تنها با دخول کاملا ارضاء شده باشد ارضا نشدن زنان با دخول.

 

ارضا نشدن زنان با دخول

مطالعه ای در ایالات متحده صورت گرفت که هشتاد و چهار درصد مردان می گویند که همسرشان در طول رابطه ی جنسی ارضاء می شود در حالی که تنها شصت و چهار درصد زنان می گویند که تا حدی در رابطه ارضاء می شوند.ارضاء شدن و رسیدن به اوج لذت جنسی آنچه که در ذهن زن می گذرد، می باشد و بر بخش های مختلف ذهن او که مسئول احساسات مختلف او هستند، تاثیر می گذارد.

 

در واقع دو نوع ارگاسم یا ارضاء شدن و رسیدن به اوج لذت وجود دارد-کلیتولاری و واژنی- مشاهدات نشان می دهد که بیشتر زنان ارگاسم یا ارضای کلیتورالی را به ارضای واژنی ترجیح می دهند و ارضا نشدن زن با دخول آن برای آن ها ارضاء کننده و لذت بخش تر هست. مطالعات نشان می دهد که تقریبا هشتاد درصد زنان در رابطه ی جنسی که با دخول واژنی همراه باشد تنها ارضای تصنعی را تجربه می کنند و در واقع تظاهر به ارضاء می کنند. حداقل نیمی از مواقع چنین است. محققان می گویند که ارضای کامل برای زنان زمانی است که کارهای مختلف در رابطه ی جنسی صورت گیرد در حالی که برای مردان تنها با دخول واژنی است.

 

مردان بواسطه ی آنچه که می بینند ارضا می شوند در حالی که زنان طول می کشد که ارضا شوند. علت این امر تنها عللی مانند عدم احساس امنیت زنان یا ترس و عوامل دیگر نیست بلکه در اکثر موارد مردان زنانشان را ارضا نشده رها می کنند. همه این تحریکات مربوط به نقطه جی نمی شود. بیشتر برانگیختگی خانمها مربوط به ناحیه کلیتوریس یا ناحیه ی خارجی تناسلی هست. ارضا نشدن زن با دخول معمولا حتی در هنگام دخول به دلیل تماس آلت جنسی مرد با ناحیه خارجی واژن خانمها تحریک می شوند و در نتیجه به ارگاسم می رسند. اگر زمان مقاربت به اندازه کافی طولانی نباشد و یا حالتهایی که در آن نزدیکی انجام می شود مناسب نباشد در حین نزدیکی ممکن است خانم به ارگاسم نرسد. چون تماس ناحیه خارجی واژن با آلت جنسی مرد در پوزیشنهای خاصی اتفاق می افتد.

ارضا نشدن زن با دخول

ارضا نشدن زن با دخول : برای چنین مواردی ما معمولا تاکید می کنیم زن و شوهر در هر نوبت بیش از یک بار مقاربت انجام بدهند. چون در دفعه اول معمولا مرد زود ارضا می شود و فرصت کافی برای ارضا شدن خانم وجود ندارد. ارضا نشدن زن با دخول بنابراین توصیه ما این است که نوبت دوم نزدیکی انجام بشود تا خانم هم فرصت لازم برای ارگاسم را بدست بیاورد. در ضمن مقاربت با آلت جنسی آقایان می توانند با تماس دست هم همسرشان را تحریک کنند. این مسئله هیچ اشکالی ندارد. یعنی این طور نیست که شما فکر کنید حتما باید با دخول آلت جنسی به ارگاسم برسید.

 

ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی می تواند سر منشا مشکلات فراوانی باشد. بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد .

 

علت ارضا نشدن زن با دخول

اگر بخواهیم ارگاسم را در یک عبارت خلاصه کنیم باید گفت: رسیدن به اوج لذت جنسی. به بیان دیگر ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت می رسد. وقتی زن با شوهر تحریک جنسی می شوند. به تدریج تمام بدن چه از نظر فیزیولوژی و چه از نظر احساسی به حالتی می رسد که هر لحظه در حال افزایش است.

 

البته در متون تخصصی ارگاسم به این صورت تعریف می شود: انقباض شدید ماهیچه ای در طی رابطه جنسی که به همراه تغییر در برخی علایم بدنی مانند تغییر در ضربان قلب، تغییر در فشار خون و تغییر در عمق و نرخ تنفس می باشد. البته برخی از محققان در تعریف ارگاسم سعی دارند جنسیت را مجزا کنند و آن را این گونه تعریف می کنند: ارگاسم عبارتست از اوج لذت جنسی و رها شدن تنش های جنسی.

ارضا نشدن زن با دخول

درمان ارضا نشدن زن با دخول

لازم به ذکر است ارگاسم در مردان با احساس ذهنی غیر قابل اجتناب بودن انزال شروع شده و با بروز انزال پایان می یابد. اما ارگاسم در زنان با انقباض مجرای واژینال همراه است؛ تغییرات دیگری در ارگاسم زنان ،چون حرکات غیر ارادی و ارادی عضلانی، زیاد شدن فشار خون و افزایش تعداد ضربان قلب نیز در این مرحله روی می دهد.

 

ارضا نشدن زن با دخول ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی می تواند سر منشا مشکلات فراوانی باشد. ثابت شده که ریشه بسیاری از مشکلات زناشویی در این مسئله میباشد.

 

زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند که چگونه می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. که در این میان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود.

 

در حالیکه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

 

ارضا نشدن زن با دخول

برای اینکه زنان بتوانند این مهارت را به دست بیاورند باید به یکسری نکات توجه کافی را داشته باشند.
1 – اعتماد به نفستان را بالا ببرید و تصوری را که از بدنتان دارید، مثیت کنید.
2 – آن مناطقی از بدنتان را که فکر می کنید حساس تر هستند کشف کنید و به همسرتان بیان کنید.
3 – سعی کنید حتما با همسرتان در این مورد صحبت کنید.
4 – اگر از استرس و دغدغه های ذهنی رنج می برید، قطعا برای حل آن ها باید راهکارهایی را انتخاب کنید.
5 – راجع به احساساتتان با همسرتان صحبت کنید.
6 – ورزش کردن و ریلکس کردن بدنتان را فراموش نکنید.
7 – تمرین کنید که در زمان رابطه جنسی با همسرتان، بتوانید تجسم های مثبت داشته باشید.
8 – با شوهرتان حتما نسبت به نوع برقراری رابطه جنسی با یکدیگر صحبت کنید.
9 – پوزیشن های جدید را در رابطه تان وارد کنید.
10 – اگر از مشکلاتی نظیر خشکی واژن زن یا زود انزالی و دیر انزالی مرد رنج می برید، حتما برای درمان آن اقدام کنید تا با رفع آن استرس ناشی از آنها نیز بر طرف شود و راحت تر بتوانید به تامین نیازتان بپردازید.
11 – معاشقه و پیش نوازی را افزایش دهید.
12 – از عوارض برخی دارو ها تاثیر در تحریک جنسی می باشد.
13 – زمان رابطه جنسی را تغییر دهید.
14 – تنوع ایجاد کنید.
15 – سطح هورمونهای بدنتان را چک کنید.
16 – خودارضایی نکنید.

ارضا نشدن زن با دخول
17 – بپذیرید که حتما نباید از دخول ارضا شوید اکثر خانمها از ناحیه کلیتوریس ارضا می شوند.
18 – موقع رابطه جنسی روی رابطه تمرکز داشته باشید نه مسائل دیگر.
19 – هر موقع از نظر روحی آمادگی دارید رابطه داشته باشید.
20 – برای رضایت همسر تظاهر به ارگاسم نکنید.

ارضا نشدن زن با دخول

ارضا نشدن زن با دخول همسر من نقطه g ندارد و از دخول لذت نمی برد. فقط از مالش کلیتوریس ارضا می شود

نكته اول اينكه اگر از دخول لذت نمي برد به اين معنا نيست كه حتما نقطه g ندارد، بلكه شايد عوامل ديگري داشته باشد، لذا بررسي آن لازم است. ارضا نشدن زن با دخول اولين احتمالي كه در مورد ارضا نشدن همسرتان به ذهن مي آيد اين است كه شايد رابطه جنسي شما با همسرتان، به صورت كامل و صحيح انجام نمي شود، لذا احساس لذت جنسي نمي كند.

 

توضيحش هم اين است كه در هنگام رابطه جنسي، مردها به راحتي به ارگاسم و اوج لذت جنسي مي رسند و مني از آنها خارج مي شود و لذت كامل جنسي مي برند، اما زنها براي رسيدن به اوج لذت جنسي احتياج به زمان بيشتري دارند، و لازم است كه مرد براي تحريك جنسي همسرش به تحريك نقاط حساس زن بپردازد تا او هم به لذت جنسي كامل برسد، ارضا نشدن زن با دخول حتي در خيلي مواقع، با وجود اينكه دخول هم صورت مي گيرد اما زن به اوج لذت جنسي نمي رسد، در اين مواقع زن بايد قبل از اينكه دخول صورت بگيرد مثلا توسط دستان همسرش به اوج لذت برسد، يعني مرد با تحريك دستگاه تناسلي زن و ناحيه كليتوريس آن، زن را به اوج لذت برسد.

 

البته لازم نيست كه اين كار حتما توسط شما انجام شود بلكه همسر شما مي تواند مديريت رابطه جنسي را ( حداقل مقداري از آن را) خودش به دست بگيرد، به عبارت ديگر ايشان خودش را از طريق بدن شما ارضا كند. نكته مهمي كه بايد به آن دقت كنيد اين است كه زن و شوهر مي توانند از تمام بدن يكديگر لذت ببرند و اشكال شرعي هم ندارد و حلال است، لذا زن مي تواند با ماليدن قسمتهاي حساس بدنش ( يعني ناحيه كليتوريس و همان قسمت شهواني دستگاه تناسلي اش) به بدن همسرش خودش را ارضا كند. براي اين كار زن مي تواند مثلا به حالت اسب سواري روي بدن همسرش سوار شود و قسمت حساس ناحيه تناسلي اش را به پا يا ساير اعضاي بدن همسرش بمالد، با اين كار، زن شديدا تحريك مي شود و به اوج لذت جنسي مي رسد.

 

هم چنين بايد در مورد روابط جنسي خودتان، با همديگر صحبت داشته باشيد و آن چيزهايي كه براي شما لذت بخش است را به همسرتان بگوييد تا او بتواند شما را كاملا ارضا كند، واقعيتش اين است كه خيلي از مردها و زن ها، در مورد روابط جنسي، ارضا نشدن زن با دخول اطلاعات زيادي ندارند و به همان دانسته هاي عمومي كم اكتفا مي كنند. براي اينكه لذت جنسي كامل در روابط جنسي، براي طرفين ايجاد شود بايد نكات و اصولي را طرفين، مخصوصا مردها بلد باشند و رعايت كنند.

 

كارهاي مقدماتي و اوليه اي مثل نوازش، صحبت هاي تحريك كننده، نوازش و مالش قسمت هاي حساس بدن، بايد بدون عجله و با حوصله و آرامش انجام شود تا طرفين، مخصوصا زنها به اندازه كافي تحريك و ارضا شوند، كه اينها را اگر شما و همسرتان بلد نيستيد ارضا نشدن زن با دخول بايد درصدد يادگيري و رعايت آنها باشيد. بعد از اينها بايد تير خلاص زده شود و آن حالت ارگاسم و اوج لذت براي هر دو طرف ايجاد شود، ارضا نشدن زن با دخول كه اين حالت شايد بدون دخول هم براي هر دو طرف ايجاد شود، و تا آن حالت ايجاد نشود تنش جنسي شخص، برطرف نخواهد شد، كه معمولا مردها خيلي راحت به اوج لذت مي رسند، ولي زنها شايد مشكلاتي داشته باشند.

 

به هر حال شما بايد در رابطه جنسي به اوج لذت برسيد، و نبايد بي خيال اين مسئله بشويد و درباره آن كوتاهي و پنهان كاري كنيد، در اين باره هر كاري كه با همسرتان در موقع رابطه جنسي انجام بدهيد اشكال ندارد، ارضا نشدن زن با دخول و مي توانيد همان كاري را كه در بالا توضيح داده شد انجام دهيد، مهم اين است كه به ارگاسم برسيد. شما كارهايي كه گفته شد را انجام بدهيد و همسرتان هم همان كاري كه گفته شد را انجام بدهد و خودش را ارضا كند، سپس شما دخول را هم انجام بدهيد، در اين صورت هر دو به اوج لذت رسيده ايد.

 

اگر همه كارهاي لازم را همسرتان انجام داد و كاري كه گفته شد را هم انجام داديد اما باز هم مشكل داشتيد باز هم با ما مكاتبه كنيد، و احتمالا بايد به يك مشاور و روان شناس خانواده مراجعه كنيد.

 

ارضا نشدن زن با دخول

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب