hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

آب منی مرد با خوردن این گیاه چند برابر می شود

آب منی مرد با خوردن این گیاه چند برابر می شود

آب منی مرد با خوردن این گیاه چند برابر می شود

 

در روابط جنسی خود اگر دچار مشکل شده اید می توانید با خوردن این گیاه آب منی خود را افزایش دهید و این اختلال را رفع کنید.مصرف طبیعی بعضی از گیاهان به شما کمک می کند که این مشکل را به صورت طبیعی رفع کنید پس همین الان این پست را با دقت بخوانید تا مشکلات جنسی خود را برطرف نمایید.

 

افزایش آب منی با خوردن این گیاه

به گزارش سماتک ناتوانی جنسی اختلال در نعوظ را میتوان با خوردن هویج برطرف کرد ! به گزارش سایت سماتک هویج یا زردک نقشی بسیار موثر برای افزایش آب منی و همچنین افزایش قدرت نعوظ دارد . زردک یا هویج ایرانی باعث تقویت توان _ جنسی می شود که امروزه علت قابل توجهی از ناتوانی های جنسی را به خود اختصاص داده است

 

به گزارش سماتک یک کارشناس طب سنتی گفت: زردک یا هویج ایرانی باعث تقویت توان _ جنسی می شود که امروزه علت قابل توجهی از ناتوانی های جنسی را به خود اختصاص داده و داروهای شیمیایی زیاد و متنوعی در این حوزه به بازار عرضه شده که معمولاً دارای عوارض است.

 

سید جواد علوی درباره زردک یا هویج ایرانی اظهار داشت: مربای هویج یکی از افزاینده های قوای جنسی و مقوی احشا، رحم و هاضمه است و در بدن تولید خلط سالم می کند.به گفته وی زردک تقویت کننده معده است و تا حدودی ملین است بنابراین برای رفع یبوست خوب است.

زردک مایع جنسی (منی) را زیاد می کند و نعوظ را هم افزایش می دهد. به خصوص اگر به صورت مربا و یا حلوا آماده مصرف شود یعنی قدری شیرین تر تهیه و پخته شود.

 

این کارشناس طب سنتی ادامه داد: زردک باعث تقویت توان _ جنسی و نعوظ (سفتی آلت تناسلی) می شود که امروزه علت شمار قابل توجهی از ناتوانی های جنسی را به خود اختصاص داده و داروهای شیمیایی زیاد و متنوعی در این حوزه به بازار عرضه شده که معمولا دارای عوارض است.

 

علوی افزود: مزاج زردک گرم و تر است و دارای رطوبت بسیار خوب و اصطلاحاً رطوبت فضیله است و خوردنی هایی که این خصوصیات را دارند جزو بهترین خوراکی ها محسوب می شوند.

 

وی یاداور شد: تخم هویج خاصیت مدر (ادرار آور) دارد و آن هم باعث تقویت قوه _ جنسی می شود و به صورت پودر یا جوشانده قابل استفاده است.این کارشناس طب سنتی گفت: افراد با مزاج گرم نباید در خوردن هویج زیاده روی کنند.

 

مطالب مرتبط :

کشف کاندوم حاوی آب منی در غذای دانشجویان + تصاویر

علت آمدن آب کمر (منی) در زمان ادرار

دلیل وجود خون در منی (آب کمر) مرد

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب