لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

افزایش شهوت جنسی زن و مرد با مواد غذایی طبیعی

افزایش شهوت جنسی زن و مرد با مواد غذایی طبیعی

افزایش شهوت با مواد غذایی

شهوت جنسی زن و مرد در رابطه زناشویی باید همیشه بالا باشد زیرا پایین بودن شهوت جنسی زن و مرد باعث ناتوانی جنسی در زوجین می شود افزایش شهوت با مواد غذایی طبیعی امکان پذیر است اگر شما هم می خواهید روشهای افزایش شهوت جنسی زن و مرد را بدانید بهتر است از مواد غذایی طبیعی استفاده کنید. ناتوانی یا ضعف جنسی به عوامل متعددی از قبیل تمایل نداشتن، ناتوانی یا توانایی ناقص برای انجام کامل عمل جنسی، فقدان ارضای کامل از عمل جنسی و ناتوانی طرفین در ارضای طرف مقابل اطلاق میشود. برای از بین بردن ضعف و ناتوانی جنسی و افزایش شهوت جنسی ، استفاده از روشهایی که باعث تقویت شهوت میگردد موثر خواهد بود.

 

تقویت کننده های شهوت جنسی

تقویت و افزایش شهوت  جنسی از سه بعد امکانپذیر است:

تقویت کل توانایی جسمی
تقویت اعصاب و روان
تقویت اندام جنسی

 

گاهی مواقع ممکن است بدن قوی باشد ولی شهوت جنسی وجود نداشته باشد. همچنین تقویت جسم با تقویت اعصاب زمینه بهتری را برای تقویت شهوت فراهم میکند و چنانچه در جسم و اعصاب مشکلی وجود نداشته باشد، این مشکل عمدتا از سردی انجام جنسی ناشی میشود، لذا باید با استفاده از خوراکی‌های با طبع گرم، اندام را تقویت کرد. چند نمونه از تقویت کننده های شهوت جنسی و مواد غذایی طبیعی که باعث افزایش شهوت میل جنسی میشوند عبارتند از:

 

افزایش شهوت جنسی با مواد غذایی هورمونی

خوردن برخی غذاها و مواد غذایی طبیعی هورمونی میتوانند باعث افزایش میل و نیروی جنسی گردند. این مواد غذایی عبارتند از: خرما، عرق خرما، بذر کتان، هل، زیتون، انجیر و انگور

 

افزایش شهوت جنسی با رازیانه

خوردن دم کرده زاریانه یا عرق این گیاه از تقویت کننده های جنسی مخصوص زنان است. خوردن عرق رازیانه به همراه عسل هر شب باعث افزایش شهوت جنسی زنان و رفع سردی جنسی زنان میگردد. لازم به ذکر است خوردن عرق رازیانه برای مردان مضر بوده و علاوه بر کاهش شهوت جنسی آنان باعث اختلاتی در هورمونهای مردانه میگردد.

 

افزایش شهوت جنسی با سنجد

سنجد و گل سنجد یکی دیگر از تقویت کننده های شهوت جنسی است. سنجد را میتوان قویترین و موثرترین میوه‌ها برای افزایش شهوت جنسی دانست.

افزایش شهوت جنسی زن و مرد با مواد غذایی طبیعی

افزایش شهوت جنسی با گیاه پنج انگشت

گیاه دارویی پنج انگشت یکی از تقویت کننده های شهوت جنسی مفید و موثر برای زنان است و باعث افزایش شهوت جنسی، جلوگیری از بی‌میلی و سردمزاجی می‌شود، قطره ویتاگنوس كه به شكل قرص هم ارائه شده است از گیاه پنج انگشت تهیه شده در درمان سردمزاجی زنان از مصرف بالایی برخوردار است.

 

افزایش شهوت جنسی با زنجبیل

زنجبیل، ادویه ای است که در بسیاری از نسخه های قدیمی، برای افزایش شهوت جنسی موثر است. طبیعت گرم این گیاه ، باعث شده، در برطرف کردن سردیِ مزاج تاثیرگذار باشد. زنجبیل، سرعت جریان خون را به شکل چشمگیری افزایش می دهد. خوردن زنجبیل ، برای تقویت حافظه و تقویت شهوت جنسی و تسکین درد عضلات مفید است. پودر آن را می توان، همراه غذا یا عسل مخلوط کرد. از روغن ماساژ زنجبیل نیز می توان، به صورت استعمال خارجی، برای تحریک نیروی جنسی استفاده کرد.

 

افزایش شهوت جنسی با انجیر

انجیر یکی دیگر از تقویت کننده های شهوت جنسی مفید برای مردان و زنان است، مصرف انجیر به درمان کم خونی کمک می کند و به دلیل دارا بودن مواد معدنی فراوان ، اختلالات منی را بر طرف میکند. این میوه، نیروی جنسی را زیاد می کند.

 

افزایش شهوت با مواد غذایی طبیعی

ترکیب عسل 2 واحد، روغن زیتون 5 واحد و سیاهدانه 5 واحد یکی دیگر از تقویت کننده های شهوت جنسی معرفی شده در طب سنتی است. در روایت داریم خوردن این ترکیب هر مقدار از توانایی جنسی انسان را که از دست رفته باشد باز میگرداند. برای استفاده از این ترکیب روزانه یک قاشق غذاخوری از آن را میل کنید.

 

افزایش شهوت جنسی با نخود

نخود یکی دیگر از تقویت کننده های جنسی به ویژه برای مردان است و میتوند قوای جنسی مردانه را تقویت کند. نخود پخته، برای بدن و خون سازی و افزایش میل جنسی بسیار مطلوب است. به این منظور خوردن روزانه 2 قاشق غذاخوری نخود توصیه میگردد.

 

افزایش شهوت جنسی با ارده

خوردن ارده و شیره هنگام صبح باعث افزایش شهوت جنسی و تقویت آن میگردد.

 

افزایش شهوت جنسی با خاگینه خرما

خاگینه خرما یکی از بهترین مواد از بین برنده ضعف و ناتوانی جنسی بوده و بسیار مقوی است. برای تهیه این خاگینه پیاز را در روغن زیتون تفت بدهید و به آن خرما و تخم مرغ اضافه کنید.

 

افزایش شهوت جنسی با لیمو ترش

لیمو ترش، با تامین ویتامین ث کافی، تاثیر بسزایی بر تولید و تحرک سلولهای اسپرم در مردان دارد. به این ترتیب کیسه منی در مدت زمان کوتاهتری پر شده و از تقویت کننده های شهوت جنسی برای مردان به شمار میرود.

 

افزایش شهوت جنسی با روغن فندق

روغن فندق نیز تقویت کننده شهوت جنسی است. همچنین به دلیل داشتن مواد معدنی فراوان برای سلامت انسان بسیار مفید خواهد بود.

 

افزایش شهوت جنسی با فلفل

فلفل نیز از دیگر مواد موثر برای افزایش شهوت جنسی مردان است. تحقیقات پژوهشگران نشان داده خوردن فلفل در تقویت و افزایش شهوت جنسی مردان بسیار موثر است.

 

افزایش شهوت جنسی زن و مرد با مواد غذایی طبیعی

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب