نیم نگاهی به گذشته

راهکارهای افزایش قدرت جنسی مرد و زن در رابطه جنسی

راهکارهای افزایش قدرت جنسی مرد و زن در رابطه جنسی

افزایش قدرت جنسی مرد و زن

قدرت جنسی زوجین در رابطه جنسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر شما زوج عزیز در رابطه جنسی تان نتوانید خواسته های یکدیگر را برطرف کنید رابطه زناشویی تان آسیب خواهد دید برای بالا بردن و افزایش قدرت جنسی مرد و زن در رابطه جنسی چند ایده و راهکار مهم را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

 

افزایش قدرت جنسی در رابطه جنسی

هر شخصی علاقه دارد تا عاشق خوبی باشد. برای بسیاری از افراد به‌ خصوص برای مردان، ناتوانی در ارائه یک رابطه جنسی خوب برای همسر خود، منبعی از نگرانی و حتی استرس است. هرچند اجتناب کردن از انزال زودرس در مردان و نبود قدرت جنسی در طرف مقابل می‌تواند با فن‌های مربوط به اتاق‌خواب و تغییر در شیوه‌ی زندگی حاصل شود. در اینجا گام‌هایی آورده شده‌اند تا به شما کمک کنند تا عملکرد جنسی خود در اتاق‌ خواب را ارتقا بخشید و خود و طرف مقابل خود را راضی نگه‌ دارید.

 

راهکارهای افزایش قدرت جنسی زوجین

به‌آرامی انجام دهید: رابطه‌ جنسی نیاز ندارد تا سریع و خشن انجام گیرد. حرکات خود را آهسته و با ثبات پیش ببرید و اجازه دهید تحریک جنسی به ‌تدریج و به‌خودی‌خود ایجاد گردد. به جای اینکه قدرت زیادی به خرج دهید، شریک خود را با گرفتن از پشت او و تغییر دادن زاویه، سرعت و میزان دخول تحت تحریک جنسی قرار دهید. در صورتی‌ که هر دو طرف آماده بودید، می‌توانید سرعت انجام کار را افزایش دهید تا یک پایان انفجاری داشته باشید.

 

یک شیوه مربوط به این روش با نام فن ” 7 و 9″ شناخته می‌شود. خود (و به‌طور بالقوه‌ی طرف مقابل خود) را با ایجاد هفت ضربه‌ی سریع و 9 ضربه‌ی آهسته تحت تحریک جنسی قرار دهید درحالی‌که از اوج لذت جنسی نزول نکرده‌اید.

 

پوزیشن های ارضای شدید در زنان

یکی از بهترین راه‌ها برای نگه‌داشتن انرژی خود در سطح بالا و جلوگیری از گرفتگی عضلات و انزال سریع، تغییر دادن موقعیت‌ها، سرعت‌ها و نحوه‌ی اجراها به‌صورت مرتب است.

 

اگر حس می‌کنید که به نقطه اوج جنسی بسیار نزدیک هستید و یا اینکه آن توان را دیگر ندارید، برای چند دقیقه توقف کنید. از این توقف می‌توانید استفاده کنید و به نوازش طرف مقابل، گفتگوی جنسی و یا تحریک دستی و یا دهانی طرف مقابل خود بپردازید. زمانی که استراحت کافی داشتید، می‌تواند دور تازه‌ای از رابطه‌ جنسی را آغاز کنید.

 

رابطه جنسی دخول محور، تنها فرایند جنسی نیست. شما می‌توانید با اختصاص زمان بیشتر به‌پیش نوازش، تجربه‌ی جنسی طولانی‌تری به همسر خود بدهید. بوسیدن، لمس کردن، حرف‌های مرتبط با رابطه‌ی جنسی و یا استفاده از ابزار جنسی و یا عوامل پیشگیری‌کننده می‌تواند رابطه‌ی جنسی به‌یادماندنی برای شما ایجاد کند. برای همسر خود تحریک جنسی دهانی و دستی کافی ایجاد کنید. با این کار می‌توانید قبل از انزال چند بار به اوج لذت جنسی برسید. اگر تعداد زیادی از روندهای اجرایی را در مجموعه کارهای مربوط به رابطه‌ی جنسی در نظر بگیرید، فقط چند دقیق رابطه‌ی جنسی دخول محور می‌تواند راضی‌کننده باشد.

راهکارهای افزایش قدرت جنسی مرد و زن در رابطه جنسی

افزایش قدرت جنسی مرد با کاندوم

در حالی‌ که برخی بر این باور هستند که تفاوت بسیار کمی بین ضخامت‌های کاندوم‌ ها وجود دارد، بسیاری از زنان و مردان عقیده دارند که کاندوم‌های ضخیم‌تر می‌توانند حساسیت را کم کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا دیرتر به اوج لذت جنسی برسند. استفاده از ماده‌ی روغنی در کنار کاندوم به مردان کمک می‌کند که دیرتر به اوج لذت جنسی خود برسند.

 

افزایش قدرت جنسی مرد با مالیدن کرم تاخیری روی آلت

بسیاری از مغازه‌ها‌ی فروشنده‌ی وسایل مربوط به رابطه جنسی و مغازه‌های مربوط به وسایل بهداشتی روابط جنسی، کرم‌هایی می‌فروشند که بر روی آلت تناسلی مردانه استفاده می‌شوند که باعث بی‌حس شدن این عضو می‌شوند و به مرد اجازه می‌دهند تا زمان زیادی داشته باشد تا به اوج لذت جنسی برسد. البته متوقف کردن کار و مالیدن کرم، زیاد کار جالب جنسی نیست که شما می‌توانید در تخت خواب انجام دهید، ولی این روش می‌تواند برای روابط جنسی تعهد گرا و راحت بسیار مفید باشد. دنبال کرمی باشید که در پوست شما جذب می‌شود تا آلت شریک خود را نیز بی‌حس نکنید.

 

افزایش قدرت جنسی با متد جدید

درست غذا بخورید: نبود قدرت جنسی هم برای مردان و هم برای زنان می‌تواند علامتی از مشکلات بزرگ‌تر باشد که مربوط به‌سلامتی و رژیم غذایی شماست. برای داشتن یک حیات جنسی عالی، از غذاهای سالم استفاده کنید و وزن سالم و متناسب خود را حفظ کنید. از خوردن غذاهایی که دارای چربی‌ها و کلسترول‌های اشباع‌شده‌ی زیادی هستند اجتناب کنید؛ زیرا این غذاها باعث انسداد رگ‌ها شده و جریان گردش خون را آهسته می‌کنند. جریان خوب خون برای داشتن یک تجربه‌ی جنسی عالی نیاز است.

 

تمرین ورزشی: انجام ورزش یکی دیگر از لازمه‌های افزایش قدرت جنسی است. رابطه‌ جنسی خوب می‌تواند دشوار باشد، یک‌روند خسته‌کننده! همانند هرگونه فعالیت فیزیکی، توان شما در تخت خواب با حفظ تناسب می‌تواند در سطح مناسبی قرار گیرد. در حدود 5 روز در هفته هر بار به میزان سی دقیقه ورزش هوازی انجام دهید و در کنار آن 2 جلسه در هفته به تمرین‌های استقامتی مبادرت ورزید. تمرین ورزشی مرتب، به‌خصوص تمرین‌های هوازی باعث می‌شود که شما سلامتی خود را حفظ کنید، جریان خون خود را ارتقا دهید و برای یک رابطه‌ی جنسی عالی انرژی خوبی داشته باشید. تمرین‌های ورزشی سریع و هیجان‌انگیز می‌توانند نمود بدنی شما را بهتر کنند و در مقابل همسر خود اعتمادبه‌نفس به دست می‌آورید.

 

از استرس رها باشید: استرس باعث می‌شود که به‌سختی در حین رابطه‌ی جنسی، متمرکز، تحریک‌شده و شاد باشید و این عامل می‌تواند باعث محدودیت در جریان سالم خون گردد که به‌نوبه‌ی خود یک پیش‌زمینه‌ی مهم برای داشتن یک رابطه‌ی جنسی خوب است. برای بهبود قدرت بدنی و سرزندگی، زنان و مردان هر دو باید استرس را در زندگی خود تقلیل دهند– یا حداقل استرس را بیرون اتاق‌خواب خود جای بگذارند.

 

تمرین و افزایش قدرت جنسی: همانند هرگونه فعالیت اجرایی، در این حالت نیز تمرین باعث بهبود و پیشرفت می‌شود. با فن‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، رابطه‌ جنسی بیشتری با همسر خود داشته باشید. داشتن قدرت بدنی کافی و مناسب و داشتن کنترل بر روی لذت جنسی می‌تواند روند اصلاحی را به‌طور طبیعی ایجاد کند.

 

انزال زیاد می‌تواند بدن شما را این‌گونه مسیردهی کند که فقط به انگیزاننده‌های خاصی پاسخ دهد – که این حالت در طول رسیدن به اوج لذت جنسی در رابطه‌ی جنسی می‌تواند مشکل‌زا باشد. حتماً برنامه‌ی خود را تغییر دهید: از دست دیگر خود استفاده کنید، از ماده‌ی چرب کننده استفاده کنید، از ابزار رابطه‌ی جنسی بهره بگیرید و از انگیزاننده‌های ذهنی و بصری متفاوتی استفاده نماید.

 

نگران نباشید: یکی از مهم‌ترین دلایل انزال زودرس در مردان، نگرانی و عصبی بودن در مورد کیفیت عملکرد است. بهترین کاری که می‌توان انجام داد این است که خود را راحت حس کنید و نزدیکی لذت بخشی با همسر خود تجربه نمایید. به یاد داشته باشید که رابطه‌ی جنسی بیشتر مربوط به صمیمیت است تا اینکه لذت و بهترین رابطه‌ی جنسی از بستر رویایی و احساسی جلوه‌گر می‌شود تا اینکه از قدرت بدنی و یا مهارت. اگر خود را غرق در استرس یافتید، نفس عمیق بکشید و بار دیگر به دنبال برقراری ارتباط با همسر خود باشید.

 

به موارد دیگر فکر کنید: یکی از راه‌های مرسومی که مردان و برخی از زنان انجام می‌دهند تا زمان‌بندی رسیدن به اوج لذت جنسی خود را کنترل کنند، فکر کردن در مورد یک ‌چیز عادی در طول رابطه‌ جنسی است. اجازه دهید تا لذت جنسی در بخش مشخصی از مغز شما قرار گیرد و در بخش دیگری از مغز یک مسئله‌ی ریاضی حل نمایید تا درنهایت به اوج لذت جنسی دست پیدا کنید.

 

از تفکر به عواملی که به شما استرس می‌دهند و یا شما را سرد می‌کنند اجتناب نمایید. این عوامل باعث می‌شوند تا شما تهییج شدن را در طول رابطه‌ی جنسی از دست بدهید؛ به‌جای اینکه از آن به طرز مناسبی استفاده کنید. در عوض به یک عامل انتزاعی‌تر فکر کنید مانند بصری سازی اجسام هندسی و یا به یادآوردن شعری از آهنگ موردعلاقه‌ی خود.

 

قدرت جنسی خود را صرفاً برای حضور داشتن در کنار همسر خود صرف نکنید. رابطه‌ی جنسی طولانی می‌تواند برای هر دو شما در صورتی ملال آور باشد که تمام‌وقت ذهن خود را مشغول عوامل دیگر کرده باشید. از این روش به‌ندرت استفاده کنید و در عوض تمرکز خود را به ایجاد حس نزدیکی با همسر و ایفای نقشی فعالانه‌تر در کنار همسر خود به خرج دهید.

 

افزایش قدرت جنسی مرد و زن با تغییر پوزیشن های دخول میسر خواهد شد شما باید هر بار که سکس می کنید نوع دخول و نزدیکی تان را تغییر دهید و از پوزیشن های تکراری رابطه جنسی به شدت پرهیز کنید. همچنین می توانید برای تغییر حالت های رابطه جنسی از مطلب انواع پوزیشن های دخول همراه عکس دیدن فرمایید.

جدیدترین مطالب