نحوه اندازه گیری قطر و طول آلت مرد در خانه

نحوه اندازه گیری قطر و طول آلت مرد در خانه

نحوه اندازه گیری قطر و طول آلت مرد در خانه

طول آلت تناسلی برای همه مردان مهم است و همچنین قطر آلت مرد باید به اندازه ای باشد که زن در رابطه جنسی از کلفتی آلت مرد لذت ببرد. در ادامه نحوه اندازه گیری قطر و طول آلت مرد در خانه را بیان خواهیم کرد.

 

اندازه نرمال آلت مرد

باید بگوییم که اندازه طبیعی برای آلت تناسلی طیف گسترده‌اي دارد، درست مانند بقیه اعضای بدن. و درست مانند بقیه اعضای بدن، این که آلت تناسلی هر فرد در مراحل مختلف زندگی چه شکلی باشد در هر فرد متمایز است. مطمئناً کسی انتظار ندارد یک پسربچه 11 ساله شکل جوان‌ 19 ساله بنظر برسد.

 

پسرها بطور طبیعی در زمان‌ها متمایز به بلوغ می رسند. برخی از 9 سالگی وارد بلوغ شده و خیلیها تا بعد از 15 سالگی. سنی که پسرها آغاز به رشد و بلوغ می کنند در هر فرد متمایز است. همه ی چیز به این بستگی دارد که هر فرد چه سنی وارد بلوغ شود و هورمون‌هایش کارشان را آغاز کنند.

 

رشد آلت مرد هم یک قسمت از بلوغ است، درست مانند تغییرات دیگری مانند درآمدن موی نواحی تناسلی، رشد بیضه‌ها، رشد عضلانی و قد کشیدن. البته آنهایی که دیر وارد زمان بلوغ می شوند هم خیلی خوب رشد می کنند، فقط این رخداد در انها کمی دیرتر می‌افتد.

 

میزان کلفتی آلت مرد

کلفتی آلت مرد، شکل و رنگ‌هاي گوناگونی دارند. این خصوصیت‌ها در هر فرد ارثی است مانند رنگ چشم یا سایز پا و برای تغییرشان کاری از دست شما برنمی‌آید. با وجود چیزهایی که ممکن است شنیده یا خوانده باشید، هیچ ورزش، مکمل یا رژیم‌خوراکی خاصی وجود ندارد که بتواند سرعت رشد شما یا سایز آلت تناسلی را تغییر دهد.

 

همینطور، آلت تناسلی هر مرد درست مانند سایز پای او، ممکن است از دید خودش کوچک تر برسد و علت آن‌ هم زاویه‌اي است که خودتان به آن نگاه میکنید. ودر زمان تحریک جنسی، بین قطر آلت تناسلی در مردان تفاوت کمتری وجود دارد تا در زمان استراحت.

 

قطر آلت مرد

علاوه بر سایز، پسرها به چیزهای دیگری درباره ظاهر آلت تناسلی شان هم فکر می کنند مانند این که آیا پوست آن نرمال است یا این که طبیعی است که آلت مرد به سوی راست یا چپ متمایل باشد. اگر نگران ظاهر آلت‌تناسلی‌تان هستید، می توانید از پزشکتان دراین رابطه سوال کنید. پسرهایی که به زمان بلوغ میرسند، باید آزمایشات منظم بیضه انجام دهند، بهمین علت میتواند مهلت خوبی باشد که هر سوالی دارید از پزشکتان بپرسید.

 

نشستن روی ترن‌هوایی بلوغ یعنی دچار تغییرات گوناگونی خواهید شد و این با نگرانی‌هاي گوناگونی هم برای پسرها و هم دخترها بسیار رایج است. همانگونه که پسرها نگران رشد آلت تناسلی می شوند، سوال ات متعددی هم برای دخترها درباره رشد سینه‌هایشان پیش می آید.

 

اگر نگران رشدتان هستید، سعی نکنید خودتان رابا برادر بزرگ‌تر یا دوستتان مقایسه کنید. ممکن است آن ها در مراحل دیگری از رشد باشند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب