لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آیا اولین دخول درد دارد؟ | 7 روش اولین دخول بدون درد

آیا اولین دخول درد دارد؟ | 7 روش اولین دخول بدون درد

آیا اولین دخول درد دارد؟

اولین دخول بدون درد امکان پذیر است به شرطی که تمام نکات و 7 روش اولین دخول بدون درد را رعایت کنید بسیاری از زوجین نمی توانند اولین دخول بدون درد را تجربه کنند و اگر شما می خواهید بدانید که آیا اولین دخول درد دارد یا نه با ما همراه باشید همچنین اگر دوست دارید آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول را اینجا بخوانید.

 

اولین دخول بدون درد

پوزیشن‌های متفاوت را امتحان کنید تا متوجه شوید که کدام یک از آن‌ها برای شما و شریکتان لذت بخش‌تر است. به طور کلی، برای اولین دخول بدون درد ، بهتر است از روش کلاسیک یعنی قرار گرفتن زن در زیر مرد استفاده کنید. اما به مرور زمان می‌توانید انواع پوزیشن های دخول را استفاده کنید.

آیا اولین دخول درد دارد؟ | 7 روش اولین دخول بدون درد

روش اولین دخول بدون درد

برای لذت بردن از رابطه جنسی، باید تحریک شوید. اگر به صورت طبیعی یا با روش‌های دیگر تحریک نشوید، اولین دخول بدون درد نخواهد بود. استفاده از پیش نوازی، روشی عالی و جالب برای شروع رابطه جنسی است. توجه داشته باشید که پیش نوازی برای هر کس متفاوت است. دلیل اصلی برای پیش نوازی زنان، تنها تحریک ذهنی نیست، بلکه دلایل بیولوژیکی (خیس شدن) را نیز شامل می‌شود. زمانی که یک زن تحریک و خیس شود، این امر باعث می‌شود که دخول راحت‌تر صورت بگیرد و درد کمی را ایجاد کند. ارضا شدن زن با پیش‌نوازی تسهیل پیدا می‌کند.

 

آموزش اولین دخول بدون درد

همه افراد، قبل از اولین دخول خود، مشوش و نگران هستند، بنابراین قرار گرفتن در مکانی شلوغ، پر سر و صدا و به هم ریخته نباید اولین چیزی باشد که به آن فکر می‌کنید. اگر می‌خواهید حداکثر لذت را از اولین دخول بدون درد ببرید، بسیار مهم است که از لحاظ جسمی و روانی، احساس راحتی کنید؛ بنابراین، مکانی دنج و آرام را برای خود و شریکتان پیدا کنید.

 

اولین دخول از پشت بدون درد

کمی وقت بگذارید و انتظارات خود را ارزیابی کنید. چه انتظاری از رابطه جنسی دارید؟ معمولا فرهنگ عامه، مقاربت را شهوت انگیز و آتشین نشان می‌دهد. در حالی که در واقعیت، احتمالا اولین دخول و مقاربت ممکن است با ناراحتی همراه شود. به یاد داشته باشید که انتظارات و توقعات غیر واقعی می‌توانند تاثیری منفی بر روی اولین تجربه مقاربت داشته باشند. توجه داشته باشید که برای دستیابی به رابطه جنسی مناسب، به زمان، تمرین و صبر نیاز خواهید داشت. اگرچه بهتر است که انتظارات خود را از تجربه و احساس فیزیکی در رابطه جنسی پایین بیاورید، اما بی شک، باید نسبت به رضایت و احساس شریک خود، توقعات بالایی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که برای اولین دخول از لحاظ روحی و عاطفی کاملا آماده هستید. به یاد داشته باشید که به خاطر فشار همسر، دوستان یا عرف جامعه، وارد رابطه جنسی نشوید.

آیا اولین دخول درد دارد؟ | 7 روش اولین دخول بدون درد

اولین دخول درد دارد

به یاد داشته باشید، اگر نتوانید تحریک شوید، در نتیجه شریکتان نمی‌تواند نعوظ خود را حفظ کند و هیچ کدام از شما به ارگاسم دست نخواهید یافت؛ بنابراین، بهتر است مقاربت را در زمانی دیگر امتحان کنید. اگر در زمان اولین دخول درد شدید، خودتان را سرزنش و ناراحت نکنید. بهترین زمان رابطه جنسی برای حصول بیشترین لذت را پیدا کنید. وقت گذاشته و نیاز‌های جنسی خود را پیدا کنید. به خودتان فشار نیاورید و هر زمان که آماده شدید، دوباره رابطه جنسی را امتحان کنید.

 

اولین دخول بدون خونریزی و درد

به یاد داشته باشید که در رابطه جنسی نباید عجله کنید. بنابراین، نسبت به شریک خود صبور باشید و در حین رابطه با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. بهترین کار برای اولین دخول بدون درد ، داشتن آرامش است. اضطراب و تردید باعث می‌شوند که به درستی تحریک نشوید و این امر منجر به ایجاد درد خواهد شد. اگر دچار اضطراب و تردید هستید، می‌توانید موسیقی ملایم گذاشته، آرام نفس بکشید و با شریک خود بخندید. به یاد داشته باشید که هر زمان احساس درد کردید، می‌توانید رابطه را متوقف کنید. هرگز فکر نکنید که باید درد را تحمل کنید تا رابطه تمام شود. رابطه جنسی باید برای هر دو نفر لذت بخش باشد.

آیا اولین دخول درد دارد؟ | 7 روش اولین دخول بدون درد

اولین دخول چگونه باید باشد

برای کاهش فشار ناشی از عملکرد جنسی، قبل از برقراری رابطه، با شریک خود صحبت کنید. احتمالا احساس می‌کنید که صحبت درباره عملکرد جنسی می‌تواند غیر رمانتیک یا ناخوشایند باشد. بدین منظور، می‌توانید با این جملات مکالمه خود را آغاز کنید. مانند “من این روش را دوست دارم، بیا امتحان کنیم”، “این کار ناراحتم می‌کند، بهتر است آن را تغییر دهیم”. با نقاط حساس و جنسی شریک خود آشنا شوید. چه چیزی باعث می‌شود که هر دوی شما احساس خوبی داشته باشید؟ محدودیت‌های شما چه هستند؟ داشتن گفتگو قبل از رابطه جنسی، باعث می‌شود که هر دوی شما درباره این رابطه هیجان داشته باشید و این امر به نوبه خود، درد را کاهش خواهد داد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب