hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

ایده های غذایی جدید برای افزایش میل جنسی

ایده های غذایی جدید برای افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی با چند غذای خوشمزه

میل جنسی انسان باید کم نباشد تا زندگی زناشویی به جدایی ختم نشود. ایده های غذایی جدید برای افزایش میل جنسی در اینجا آورده شده است. اگر می خواهید میل جنسی بالایی را تجربه کنید توصیه های این پست را به کار ببندید.

 

میوه هایی برای افزایش میل جنسی

برخی میوه ها علاوه بر تمام مواد مغذی داخل شان، توانایی افزایش میل جنسی را نیز دارند. این میوه ها عبارتند از :

 

افزایش میل جنسی با انجیر

انجیر حاوی دو ترکیب است که می توانند به تقویت میل جنسی کمک کنند. این میوه گوشتی و نرم حاوی منیزیم است که به تولید هورمون های جنسی کمک می کند. همچنین حاوی آمینو اسید است که کمک می کند رگ های خونی تان آرام شوند. این به افزایش جریان خون به تمام قسمت های بدن نیز کمک می کند. انجیر را به همراه عسل میل کنید تا بیشتر از خواصش بهره مند شوید.

 

افزایش میل جنسی با سالمون

ماهی سالمون می تواند نقش یک شام رومانتیک را برایتان بازی کند. امگا 3 موجود در این ماهی می تواند جریان خون و گردش آن در بدن را بهبود ببخشد، تمام احساسات تان را بر انگیزد و به مغز پیام دهد تا آرام باشد و اخلاق تان نیز سر جایش بماند.

 

افزایش میل جنسی با مارچوبه

مارچوبه می تواند دستیار خوبی برای سالمون باشد. این سبزی سرشار از فولات است که به بدن در ساخت هیستامین کمک می کند. هیستامین یکی از فاکتورهای کلیدی رابطه جنسی زنان و مردان است.

 

افزایش میل جنسی با فلفل تند

دنبال چیزی هستید که مطمئن باشید با استفاده اش زندگی جنسی تان بهبود می یابد؟ بهتر از فلفل های تند پیدا نمی کنید! غذاهای تند ضربان قلبتان را افزایش می دهند و خون را در رگ هایتان به جریان می اندازند. فلفل های تند اندورفین آزاد می کنند که باعث افزایش هیجان می شود. از فلفل های تند می توانید به عنوان چاشنی در انواع غذاها و سالاد ها استفاده کنید.

 

افزایش میل جنسی با سیب زمینی شیرین

داشتن شبی ویژه و به یاد ماندنی با همسرتان نیازمند انرژی پایدار است و سیب زمینی شیرین می تواند این انرژی را به بدن شما برساند. کربوهیدرات این غذا به آرامی هضم می شود بنابراین میل شما نیز پایدار خواهد بود.

 

افزایش میل جنسی با شکلات

تا به حال فکر کرده اید که چرا شکلات یکی از علائم ویژه عشق است؟ شکلات حاوی phenylethylamine است همان ترکیبی که در طول رابطه جنسی آزاد می شود. این ترکیب تاثیرات بهبود خلق و خو و افزایش میل جنسی را به همراه دارند. همین بهبود خلق و خو می تواند میل دو طرف به یکدیگر را افزایش دهد.

 

افزایش میل جنسی با هلو

هلو خود از نظر ظاهری میوه ای جذاب است! و البته این جذابیت را در خواص خود نیز دارد. هلو سرشار از ویتامین C است که ثابت شده می تواند موجب افزایش میل جنسی در خانم ها شود. بنابراین اگر نگران میل جنسی خود هستید حتما دفعه بعد که به میوه فروشی رفتید خرید این میوه ها را نیز در نظر داشته باشید.

 

ایده های غذایی جدید برای افزایش میل جنسی

برچسب‌ها:

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب