فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم + برهنه خوابیدن چه فوایدی دارد؟

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم + برهنه خوابیدن چه فوایدی دارد؟

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر

برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم فواید بسیار زیادی دارد. بسیاری از زن و شوهرها از فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم هیچ خبری ندارند اما باید بدانید که برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم باعث رفع بیماریها و افزایش عشق و علاقه میان زن و شهر می شود. برهنه خوابیدن می تواند برای زن و شوهرها فواید بسیاری داشته باشد که بیشتر آن به سلامت پوست و اندام تناسلی مربوط می شود. آیا می‌دانستید که فقط ده درصد از انسان ها آمریکا برهنه می‌خوابند، اگرچه این کار سالمتر بوده و بیش از یک حوزه از زندگی شما را بهبود می‌بخشد؟ آیا ما عمداً به خواب، زیبایی و سکس خود لطمه می‌زنیم یا صرفاً از این موضوع بی‌اطلاعیم؟

 

خواندن اطلاعاتی که در ادامه می‌آید ممکن است باعث شود که پیژامه را دور انداخته و برهنه بخوابید. در اینجا ده دلیل آورده‌ایم که چرا برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم باعث سالمتر شدن زوجین می شود.

 

برهنه خوابیدن چه فوایدی دارد؟

به گزارش سماتک، اگر میخواهید سالمتر و شادابتر باشید سعی کنید شبها برهنه در کنار همسر خود بخوابید ! برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم سبب بهبود وضعیت سلامتی و زیبایی پوستی آنها میشود!

 

1. جلوگیری از بی خوابی با برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

مطالعه‌ای جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کم شدن دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می‌کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی‌خوابی زیاد شدن می‌یابد، زیرا مرکز بدنتان نمی‌تواند گرما را خارج کند. برهنه خوابیدن زن و شوهر باعث تخلیه سریعتر گرما می‌شود و کمک می‌کند که سریعتر به خواب بروید.

 

2- خواب عمیق با برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

مطالعه‌ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رختخواب می‌تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی‌تر کمک زیادی بکند. در مطالعه‌ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس‌هایی برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنها را کم شدن دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیش ازی را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

 

3- جلوگیری از چاقی با برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

خنک‌سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کم شدن سطح کورتیزول شما کمک می‌کند. ساعات خواب عمیق بین 10 شب و 2 نیمه شب سطح کورتیزول را به حداقل می‌رساند و سپس بعد از 2 صبح، غددی که کورتیزول را تولید می‌کنند با قدرت بیش ازی شروع به فعالیت می‌کنند تا بدن برای روز بعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیش ازی خواهید داشت. آیا می دانستید که برهنه خوابیدن زن و شوهر می تواند بر روی سلامتی آن دو تاثیر مثبت بگذارد؟

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم + برهنه خوابیدن چه فوایدی دارد؟

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

 

وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذاهای کم‌ارزش بیش از می‌کند که این غذاها موجب زیاد شدن چربی شکم می‌شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک‌تر ماندن شما کمک می‌کند، باعث می‌شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود

 

4- تضمین سلامت آلت جنسی با برهنه خوابیدن زن و شوهر

واژن به طور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری‌ها را فراهم می‌آورد. با برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم و درآوردن شرت و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه می‌دهید نفس بکشد، و به جلوگیری از رشد مخمر و باکتری‌ها کمک می‌کنید.

 

در مردان، خنک ماندن بیضه ها و آلت به سالم ماندن اسپرم‌ها و کارکرد طبیعی سیستم‌های تناسلی کمک می‌کند، و به همین دلیل بیضه‌ها خارج از بدن قرار گرفته‌اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می‌پوشید، بیضه‌ها گرم شده و تعداد اسپرم‌ها کم شدن می‌یابد.

 

5- جلوگیری از پیری زودرس با برهنه خوابیدن زن و شوهر

براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون‌های رشد و ملاتونین می‌شود که مهمترین هورمون‌های ضدپیری هستند. بنابراین هرچه بیش از بخوابید، مقدار بیش ازی از این هورمون‌ها ترشح می‌شود. به گزارش سماتک، و از آنجا که ما قبلاً گفتیم که کم شدن دمای بدن موجب خواب عمیقترو طولانی‌تر می‌شود، به نظر می‌رسد برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم مزایای بیش ازی را در پی دارد. واقعاً چه کسی دلش نمی‌خواهد روند پیری را کُندتر سازد

 

6- بهبود زندگی جنسی با برهنه خوابیدن زن و شوهر

اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان می‌تواند ترشح اوکسی‌توسین را در بدن زیاد شدن دهد. اوکسی‌توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می‌شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کم شدن التهاب روده،و کم شدن فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم باعث می‌شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی‌تر را فراهم می‌کند.

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم + برهنه خوابیدن چه فوایدی دارد؟

عکس برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

 

7- جلوگیری از ابتلا به بیماریهای پوستی با برهنه خوابیدن زن و شوهر

قرار گرفتن پوست تمام بدن در معرض هوا، به ویژه در بخش‌هایی مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کم شدن خطر بیماری‌های پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می‌شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می‌شوند!

 

8- افزایش اعتماد به نفس با برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

برخی فرضیات می‌گوید که هرچه زمان بیشتری برهنه باشید، با بدن خود احساس راحتی بیشتری می‌کنید. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می‌کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه‌ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت‌تر می‌توانستند دسته‌های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این دسته در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه‌ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می‌دادند

 

9- جلوگیری از ابتلا به دیابت نوع 2 با برهنه خوابیدن زن و شوهر

یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایین‌تر با زیاد شدن متابولیسم، کم شدن سطح قند خون و حتی جلوگیری از دیابت نوع 2 مرتبط است. دانشمندان دریافته‌اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین‌تر بخوابند – و در هنگام خواب کاملاً برهنه باشند، چربی‌های ناسالم آنها ظرف چند هفته کم شدن می‌یابد، و سلامت آنها، به ویژه جنبه‌های متابولیک، به سرعت بهبود می‌یابد.

 

10- گردش خون بهتر با برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم

بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی‌شرت‌های پیچ خورده، و جوراب‌های تنگی که گردش خون را کم شدن می‌دهند، خون شما راحت‌تر در بدن جریان می‌یابد. این زیاد شدن گردش خون برای قلب، ماهیچه‌ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می‌یابد.

 

با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده‌اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس‌ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی‌شوید.

 

فواید برهنه خوابیدن زن و شوهر کنار هم + برهنه خوابیدن چه فوایدی دارد؟

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب