لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

راههای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان | چگونه اندام تناسلی زن را بزرگ کنیم

راههای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان | چگونه اندام تناسلی زن را بزرگ کنیم

روش بزرگ شدن اندام تناسلی زنان

بزرگ شدن اندام تناسلی زنان با استفاده از متد روز دنیا امکان پذیر است خانم هایی که دوست دارند آلت تناسلی شان بزرگ و چاق شود باید یکی از راههای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان را امتحان کنند. بخش خارجی اندام تناسلی زنان (لب های خارجی) ممکن است طی زمان دچار چین و چروک شده و حالت کشش و زیبایی پوست در این ناحیه از بین برود. این موضوع به علت کاهش سطح استروژن ، براثر سن، زایمان و یائسگی پیش خواهد آمد. برای برای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان چگونه میتوان با چاق شدن واژن به زیبایی این ناحیه کمک کرد؟

پوست بدن انسان از نقاط حساس و آسیب پذیر محسوب می شود. با گذشت زمان و بالا رفتن سن و یا دیگر شرایط محیطی ، پوست صورت یا دیگر نواحی بدن ممکن است لطافت خود را از دست داده و یا تغییر شکل دهد. درست مانند هر قسمت دیگر بدن شما، ناحیه لابیا اندام تناسلی زنان نیز در معرض علائم پیری قرار می گیرد.

اما تغییر در این منطقه ممکن است بسیار ناخوشایند باشد. می توان گفت که هر گونه مشکل یا تغییر ظاهری را می توان با راههای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان برطرف کرد.

 

در ادامه باید اضافه کرد که کاهش شدید وزن نیز می تواند منجر به کاهش تعادل لگن و یا تغییر ظاهر لابیا شود. به دلیل اینکه نقاط تیره و یا لک های عمیق می تواند در طول زمان باقی بماند،این لکه ها در قسمت داخلی لابیا بیشتر قابل توجه است، به خصوص اگر آنها تیره تر بوده و یا از لبه های لابیا به سمت بیرون گسترش پیدا کنند.

علاوه براین و جدا از ظاهر ناخوشایند ، این تغییرات؛ نگرانی های دیگری هم ایجاد می کند. ناحیه لابیا در طول مقاربت جنسی نقش مهمی داشته و از دست دادن زیبایی و استحکام یا وجود لکه های تیره وعمیق ممکن است در طول رابطه جنسی، باعث ناراحتی شود، زیرابه علت کاهش چربی و استحکام ممکن است در برابر اصطکاک و تأثیرات آن آسیب پذیر باشد.

اگر شما در مورد هر یک از این تغییرات ،احساس ناراحتی می کنید، می توانید این مشکل را حل کنید. شما می توانید هم ظاهر و هم عملکرد اندام تناسلی زنان را با دو روش لابیا پافینگ ،به صورت تزریق پرکننده (چربی) JUVÉDERM )یا پیوند چربی، بهبود بخشید.

 

برای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان

این تصمیم بیشتر بستگی به نظرشخصی شما دارد. هنگامی که شما برای کسب اطلاعات در مورد بزرگ شدن اندام تناسلی زنان ابتدا باید مشاوره شوید، سپس هر دو گزینه با شما در میان گذاشته می شود و در مورد انتخاب روش مناسب تر راهنمایی های لازم ارائه خواهد شد.

 

جیودرم

این تزریق ها از اسید هیالورونیک ساخته شده است که ماده شیمیایی تولید شده توسط بدن است. به همین دلیل، ریسک رد شدن این ماده توسط بدن ، بسیار پایین است. اسید هیالورونیک پوست را مستحکم کرده و حالت از دست رفته لابیا را تقویت می کند. JUVÉDERM مزایای متعددی دارد از جمله :

– این روش غیر جراحی و غیر تهاجمی مانند تزریق صورت و لب بوده و حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد.

– شما می توانید نتایج را با حداقل تورم ناشی از تزریق و بلافاصله پس از آن، مشاهده کنید.

– در این روش، نیازی به دوران طولانی مدت برای بهبودی نیست. شما پس ازتزریق برای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان می توانید فعالیت های روزمره خود را از سر گیرید.

 

چگونه اندام تناسلی زن را بزرگ کنیم

برای خیلی از خانم ها بزرگ شدن اندام تناسلی موضوع مهمی است. بعضی از افراد بخاطر لاغر بودن شان باعث می شود قسمت بالای دستگاه تناسلی و یا همان قسمت عانه، لاغر و بدون چربی و ماهیچه باشد و بعضی از دیگر هم با اینکه در شرایط نرمال هستند باز هم می خواهند حجیم تر و تپل تر شود چون این مورد هم برای خودشان جذاب تر و هم برای شریک جنسی شان تحریک کننده تر است.

 

امروزه راه های مختلفی برای بزرگ شدن اندام تناسلی زن وجود دارد مانند تزریق چربی که توسط پزشکان زیبایی انجام می شود. به این صورت که چربی را از قسمت های دیگر بدن تان می گیرند و در قسمت بالا و اطراف دستگاه تناسلی تان تزریق می کنند.
این کار دو مشکل دارد یک اینکه چون چربی ها مربوط به آن قسمت از بدن تان نیستند یا پس زده می شوند و بدن تان قبول نمی کند و یا بعد از مدتی (در اکثر موارد کمتر از یک سال) چربی ها آب می شوند. مشکل دوم هم هزینه بالا و میلیونی این کار است که باعث شده خیلی از خانم ها از اینکار صرف نظر کنند.
ما در مجموعه ای کاملا ایرانی بعد از سال ها ارتباط با مصرف کننده های مختلفی که نیاز به همچین محصولی داشتند روغن خراطین اصل را برای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان پیشنهاد می دهیم.این روغن از طریق ماهیچه سازی باعث حجیم تر شدن قسمت بالایی اندام تناسلی تان شده و بخاطر ماهیچه سازی بعد از قطع مصرف هم دیگر به وضعیت قبل برگشت نخواهید داشت.

 

طبق تجربه ای که در طول چند سال اخیر داشته ایم به گفته مصرف کننده های مان تغییرات در حدی بوده که از روی لباس هم محسوس است و همچنین بخاطر طبیعی بودن این روغن، خانم ها در هر رده سنی و مجرد و متاهل می توانند از آن استفاده کنند بدون اینکه نگران کوچک ترین عوارضی باشند. البته که متاسفانه روغن خراطین تقلبی زیادی در بازار موجود است اما روغن های طبیعی و اصل تحت نظارت مستقیم مرکز سلامت تولید می شود که باعث تاثیرگذاری فوق العاده ای برای خانم ها بوده ست.

 

تزریق چربی

در این روش بزرگ شدن اندام تناسلی زنان، چربی مناطق دیگر بدن مانند ران داخلی یا شکم برداشته شده و سپس به ناحیه لابیا تزریق می کنند تا منطقه را جوان سازی کند.

در حقیقت باید گفت که این تزریق کاملا طبیعی است به این دلیل که تزریق چربی به وسیله چربی های بدن شما صورت گرفته و به همین دلیل سیستم بدن شما این تزریق را رد نمی کند و به طور طبیعی بافت ها را در طول زمان دوباره جذب خواهد کرد.

تزریق چربی برای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان همچنین ممکن است راه حل مناسبی برای افرادی باشد که دارای پرفیوای مینور لاکتیکی ملایم هستند و این روش، جایگزینی غیر جراحی برای لکوپلاستی داخلی است.

 

راههای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب