قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترين ساعت نزديكي با همسر چه وقت است

بهترين ساعت نزديكي با همسر چه وقت است

بهترين ساعت نزديكي با همسر

بهترين ساعت براي نزديكي از دیدگاه هر زوجی ممکن است متفاوت باشد اما نزديكي کردن با همسر بهتر است در وقت و موقع مناسب انجام شود تا لذت جنسی زوجین دو چندان شود. در برخی از ساعت های شبانه روز نزديكي با همسر بیشتر لذت بخش است و بهترين ساعت نزديكي با همسر صبح ها است. البته برخی از بهترين ساعت های نزديكي با همسر ممکن است برای برخی زوجین خوب نباشد که می توانند کمی جا به جا کنند. تحقیقات جدید نشان داده است که بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی در ۷:۳۰ صبح است، یا حدود ۴۵ دقیقه پس از بیدار شدن از خواب. مطالعه‌ای بر روی ۱۰۰۰ نفر، در مورد بهترین زمان‌های روز برای انجام فعالیت‌های مورد علاقه، نشان می‌دهد که ساعت‌های ابتدایی پس از بیدار شدن زمانی است که میزان هورمون تستسترون و سطح انرژی شما در بالاترین سطح خود قرار دارد و اندورفین حاصل از نزديكي با همسر تاثیر بسزایی در ایجاد حس خوب و انرژی در بقیه ساعات روز خواهد داشت.

 

بهترين ساعت براي نزديكي

اگر برای نزديكي با همسر اشتیاق دارید، نیازی به موکول کردن آن به زمان خاصی نیست. در واقع هر زمانی که شما بیشترین اشتیاق را داشتید، بهترین زمان رابطه جنسی است. با این حال برخی زمان‌های خاص وجود دارند که لذت حاصل از رابطه جنسی را دو چندان می‌کنند؛ بنابراین ضروری نیست که حتما نزدیکی را به چنین زمان‌هایی موکول کنید، اما برای گرفتن نتیجه بهتر و تجربه یک ارگاسم شدید و با کیفیت، می‌توانید تجربه رابطه در چنین زمان‌هایی را نیز در نظر بگیرید. در ادامه مطلب چند مورد از بهترین زمان‌های ایجاد رابطه جنسی را شرح می‌دهیم.

بهترين ساعت نزديكي با همسر

بهترین ساعت نزديكي با همسر در روز‌های تعطیل

مطالعات دیگر نیز تایید کرده‌اند که اکثر افراد در ساعات اولیه روز‌های تعطیل حس بهتری برای نزديكي با همسر داشته و بسیاری از متخصصان معتقدند که بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی در ساعات اولیه روز می‌باشد چرا که اکسی توسین حاصل از نزدیکی باعث ایجاد حس دلگرمی بیشتری در افراد شده و در نتیجه روز بهتری برای افراد می‌سازد. اگر شما می‌خواهید رابطه جنسی خود را در ابتدای روز انجام دهید، پیشنهاد می‌شود ساعت زنگ دار خود را روی پخش یک موسیقی ملایم تنظیم کنید و با شروع نوازش شریکتان او را برای رابطه آماده کنید.

 

نزديكي با همسر قبل سخرانی کردن

تحقیقات نشان می‌دهد که داشتن رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و کاهش استرس می‌شود. یک مطالعه نیز بیانگر این بوده است که افرادی که قبل از سخنرانی و یا ارائه سمینار خود رابطه جنسی داشتند کمترین میزان استرس را در مقایسه با افرادی تجربه کردند که پیش از ایراد سخنان خود رابطه جنسی تجربه نکرده بودند.

 

ساعت مناسب نزديكي با همسر

ممکن است عجیب به نظر برسد، اما مطالعات نشان می‌دهد که رابطه جنسی واقعا می‌تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند؛ بنابراین اگر در روز‌هایی به سر می‌برید که احساس بدن درد و یا کوفتگی دارید و خود را مستعد ابتلا به یک سرماخوردگی خفیف و یا سایر بیماری‌ها می‌دانید، داشتن رابطه جنسی توصیه می‌شود. چرا که با تقویت سیستم ایمنی شما، می‌تواند از ابتلا به بیماری جلوگیری کند. بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی چه ساعتی در شبانه روز است؟ البته داشتن رابطه جنسی در زمان ابتلا به بیماری‌های ویروسی شدید که احتمال انتقال به شریک زندگی تان را افزایش می‌دهد، توصیه نمی‌گردد.

بهترين ساعت براي نزديكي

بهترین ساعت نزديكي براي زنان

مطالعات اخیر نشان می‌دهد که حدود دو هفته بعد از آغاز عادت ماهیانه، زمان تخمک گذاری، بهترین زمان برای نزدیکی است. در این زمان اندازه کلیتوریس تا حدود ۲۰ درصد افزایش یافته و به میزان بیشتری نسبت به لمس تحریک پذیر می‌شود، بنابراین در چنین حالتی ارگاسم بهتر و بیشتری را می‌توانید تجربه کنید.

 

بهترین ساعت نزديكي با همسر قبل ورزش

از مزایای تحریک پذیری پس از فعالیت بدنی غافل نشوید. مطالعات مختلف بیانگر این است که فعالیت‌های بدنی عملکرد جنسی را به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد. برای مثال در یکی از مطالعات انجام شده در دانشگاه تگزاس در آستین، نشان داده شده است که میزان میل و کشش زنان به نزديكي پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری به مقدار قابل توجهی افزایش می‌یابد. متخصصان بر این عقیده هستند که در حین فعالیت فیزیکی از یک طرف جریان خون به منطقه تناسلی به میزان ۱۶۹ درصد بالاتر از زمان‌های معمولی است و از طرف دیگر میزان ترشح هورمون تستسترون نیز تشدید می‌گردد که همه این عوامل به معنای داشتن میل و رغبت بیشتر برای ایجاد رابطه جنسی با کیفیت خواهد بود.

 

بهترین ساعت هاي نزديكي با همسر

اگر می‌خواهید تنش و ناراحتی حاصل از یک روز سخت را از بین ببرید، بهترین راه حل برقراری یک رابطه صمیمی است. مطالعات محققین بیانگر این واقعیت می‌باشد که برقراری رابطه زناشویی و یا حتی انواع دیگر ارتباطات صمیمانه از قبیل؛ در آغوش کشیده شدن و یا گرفتن دست همدیگر و حتی صحبت کردن به طرز چشمگیری موجب بهبود خلق و خو و کاهش سطوح استرس، خشم و ناراحتی در بدن می‌شود. علاوه بر این مطالعات دیگر نشان داده‌اند که وجود تنش و سرخوردگی، شما را در رختخواب تبدیل به فردی پرشور و مشتاق‌تر می‌کند البته اگر دلیل خشم و ناراحتی شما بحث و جدال با شریک جنسی تان نبوده باشد.

 

چه ساعتي نزديكي با همسر خوب است

بهترین ساعت نزديكي با همسر ، درست بعد از یک تجربه هیجان انگیز و دلهره آور است. برای مثال بعد از انجام دادن فعالیت‌هایی نظیر زیپ لاین، سوار شدن چرخ و فلک و یا حتی پس از تماشای یک فیلم ترسناک برقراری رابطه جنسی توصیه می‌شود. چرا که در چنین شرایطی میزان ترشح آدرنالین در خون شما بسیار بالا می‌رود و بدن شما را در حالت برانگیختگی و تحریک پذیری بسیار بالایی قرار می‌دهد. در چنین شرایطی میل شما برای برقراری رابطه جنسی بالاتر رفته و تجربه بهتری از نزديكي با همسر خواهید داشت و کیفیت ارگاسم در شما بالاتر خواهد رفت. اگر شما هم به دنبال بهترين ساعت نزديكي با همسر هستید توصیه می کنیم یکی از بهترين ساعت های نزديكي با همسر را که در بالا بیان شد انتخاب کنید و لذت جنسی بیشتری ببرید.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب