نیم نگاهی به گذشته

بهداشت بعد از نزديكي شامل چه مواردی است؟

بهداشت بعد از نزديكي شامل چه مواردی است؟

بهداشت بعد از نزديكي شامل چه مواردی است؟

نزديكي و دخول برای سلامت بدن زنان مهم است اما رعایت بهداشت بعد از نزديكي و بهداشت دخول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. خانم ها و آقایان باید بعد از نزديكي بهداشت شان را رعایت کنند. بهداشت بعد از نزديكي شامل چه مواردی است؟

 

برای حفظ سلامت جنسی و جلوگیری از بروز عفونت های درستگاه تناسلی زنان بایستی بعد از نزديكي حتما توصیه ی مهم پزشکان را انجام دهند.

 

خانمها بعد از نزديكي حتما دستشویی بروند

خانم ها باید بدانند که یکی از کارهای مهم بعد از نزديكي ادرار کردن است منظور ما این نیست که بلافاصله بعد از نزدیکی از رختخواب بلند شوند بلکه برای پیشگیری از عفونت و مشکلات مقاربتی این توصیه مهم ترین اصل برای رعایت بهداشت روابط زناشویی است پس نباید نادیده گرفته شود.بعد از نزديكي عفونت های ادراری در خانم ها به خصوص در آن دسته که فعالیت زناشویی بیشتری دارند رایج است ،در این متن از مسائل زناشویی سایت سرگرمی سماتک به اهمیت چرایی ادرار کردن بعد از نزديكي می پردازیم.

 

اهمیت ادرار کردن زنان بعد از نزديكي

عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری ها از طریق مجرای ادرار و مثانه وارد بدن شوند به همین دلیل ادرار کردن قبل و بعد از نزدیکی شانس عفونت را کاهش می دهد. اگر احساس می کنید ادرار دارید حتما انجام دهید نه تنها بعد از نزدیکی بلکه هروقت احساس کنید ادرار دارید و اگر ادرار را خارج نکنید برگشت آن به مثانه موجب عفونت میشود.

 

بعضی خانمها نسبت به خانم های دیگر بیشتر در معرض عفونت هستند بعضی ها هستند که بیشتر از دیگران در معرض خطر عفونت ها و بیماری ها هستند اگر در شش ماه پیش عفونت ادراری دارید جزء آن دسته هستید.

 

اگر بعد از نزديكي ادرار نمی کنید و احساس خوبی هم دارید اگر با ادرار نکردن بعد از نزديكي مشکلی ندارید نشان می دهد که بهداشت را رعایت کرده اید و منظم ادرار کرده اید.

 

مجرای ادرار خانم ها کوتاه است خانم ها در مقایسه با آقایان مجرای ادرار کوتاه تری دارند به همین دلیل عفونت زودتر وارد مثانه شان می شود.

 

انزال خانمها بعد از نزديكي عفونت و میکروب هادر مقعد و آلت تناسلی قرار می گیرند که امکان دارد به داخل سرایت کند و خطر ابتلا به عفونت در مثانه را بالا میبرد پس تنها راه دور کردن این بیماری با ادرار کردن بعد از نزديكي است.

 

مقعد به واژینال نزدیک است بنابراین چون واژینال و مقعد به هم نزدیک هستند باکتری ها هم به راحتی به داخل سرایت می کنند پس ادرار بعد از نزديكي اجباری است.

جدیدترین مطالب