الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

علائم و راه درمان بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد

علائم و راه درمان بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد

بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد

مقاربت از مقعد بسیار دردناک است ولی در برخی زنان مقاربت از مقعد باعث احساسات لذت بخش و غیرعادی می شود. اکثر خانمهایی که مقاربت از مقعد دارند، از مقعد بیشتر نسبت به واژینال لذت میبرند؛ زیرا در ناحیه انحرافی، بسیاری از انتهای عصبی موجب لذت در مهبل (واژن) میشوند. برای مردان “جنس مقعد زن” قطعا هیجان انگیز تر است و بسیار دوست دارند و لذت می برند. نزدیکی با زن از مقعد نقطه ایده آل برای ملاقات با همسرانی است که عاشق مقاربت مقعدی هستند، خشونت آمیز و هاردکور مقعد هستند. مقاربت مقعدی شما را به عمق احساسات جنسی می برد.

 

یافتن شریک جنسی که مقاربت مقعدی را دوست داشته باشد هرگز آسان نبوده است و خیلی از زنان مقاربت از مقعد را دوست ندارند. بسیاری از خانم ها ممکن است تعجب کنند که مقاربت از مقعد برای برخی دیگر لذت بخش است. پسران و دختران معمولا کنجکاو و علاقه مند به مقاربت از مقعد می شوند، زیرا در طول نوجوانی تغییرات احساسی و جسمی را تحت تاثیر قرار می دهند. و به دلیل رسانه ها و دسترسی به اینترنت، جوانان ما اغلب به گزینه های متعدد در رابطه با جنس کشف شده اند. خطرات احتمالی مقاربت از مقعد بسیار زیاد است. مسئولیت والدین از ایجاد تعادل حسابداری بین آموزش نوجوانان در مورد مسئولیت باروری و بهداشت باروری است که به طور همزمان موجب می شود آنها درک کنند که درک درستی از مقاربت از مقعد سالم به آنها اجازه نمی دهد که با هرکدام از تمایلات جنسی رابطه جنسی داشته باشند.

علائم و راه درمان بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد

بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد بسیار زیاد شده است که توسط عفونت های ویروسی یا میکروبی ایجاد می شود که ممکن است از طریق مقاربت از مقعد انتقال یابند. بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد در مردان و خانمها در هر سن و سالی تاثیر می گذارد که شاید شما هرگز این را ندانید. کسانی که از بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد آگاه هستند، می توانند به دلیل گناه یا خجالت، فشار اجتماعی، احساسی و روانی را تجربه کنند. اما بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد بیشتر از استرس زا بودن و شرم آور هستند. بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد ممکن است انسان را تا سر حد مرگ جلو ببرد اما بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد را می توان گاها درمان قطعی کرد.

 

بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد از عفونت به وجود می آیند. بیماری های آمیزشی مقاربت مقعدی عبارتند از: زگیل تناسلی و تبخال تناسلی، می تواند از طریق اتصال پوست به پوست با یک ناحیه آلوده یا درد ایجاد شود. عفونت ها یا باکتری هایی که بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد ایجاد می کنند می توانند به داخل بدن از طریق برش های کوچک یا بزاق دهان و همچنین ناحیه تناسلی منتقل شوند.

 

حقیقت این است که معلوم نیست آیا فرد آلوده شده است و یا به طور غیر مستقیم بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد به راحتی پخش می شود. کسانی که آلوده شده اند ممکن است بدانند که به بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد مبتلا شده اند بنابراین خطرناک بودن شرکای خود را با استفاده از عفونت بدون شناسایی آن می کنند. گاهی اوقات، بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد نیاز به زمان بسیار طولانی برای نشان دادن هر نوع علائم و نشانه دارد. کلامیدیا، گونوره، خرچنگ و یا جوندگان غده، هرپس، زگیل های HPV تناسلی و سیفلیس از جمله مهمترین بیماری های آمیزشی مقاربت مقعدی نیز می باشند.

 

بهتر است برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد از رابطه جنسی با شرکای جنسی متعدد دوری کنید. رهایی از انواع مختلف تماس جنسی ممکن است تنها روش برای جلوگیری از بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد باشد. اما افراد مجبور نیستند خودشان را به از رابطه مقعدی منع کنند، زیرا به شرکای خود و یا در بهترین حالت به همسر خود، وفادار هستند، استفاده از کاندوم برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد گزینه بسیار مناسبی است. سایر روش های جلوگیری از بارداری ممکن است به جلوگیری از بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد کمک کند، تنها کاندوم لاتکس می تواند احتمال ابتلا به بیماری های آمیزشی مقاربت مقعدی را کاهش دهد.

علائم و راه درمان بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد

روش صحیح رابطه مقعدی بدون درد

جوانان باید همیشه صادقانه با شریک جنسی خود صحبت کنند و از دروغ گفتن پرهیز کنند و در مورد ابتلا به بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد آگاهی بیشتری را کسب کنند والدین باید آمادگی بیشتری برای برگزاری جلسات STD با فرزندان خود داشته باشند. این وظیفه والدین است تا کودکان خود را در زمینه مسائل جسمی، عاطفی و اجتماعی سلامت باروری آگاه کنند. بیماری های آمیزشی مقاربت از مقعد واقعا یک بیماری جدی جنسی است. این بیماری می تواند بر سلامت و طول عمر زوجین تاثیر بگذارد.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب