لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین روش های تاخیر در انزال مردان

بهترین روش های تاخیر در انزال مردان

بهترین روش تاخیر در انزال مردان

تاخیر در انزال مردان در رابطه جنسی بسیار مهم است و برخی مردان در رابطه جنسی به دلیل زود انزالی لذت کافی را از رابطه جنسی نمی برند. بهترین روش های تاخیر در انزال مردان را در ادامه این مقاله از سایت سماتک بیان خواهیم کرد. انزال در برخی مردان خیلی سریع رخ می دهد و حدود یک سوم از مردان انزال زودرس را در رابطه جنسی تجربه می کنند به تازگی مشخص شده که حدود 30 درصد مردان قبل از اینکه لذت جنسی سکس را تجربه کنند دچار انزال زودرس می شوند و از این ناراضی هستند.

 

یک مختصص جنسی می گوید: تاخیر انزال مردان بسیار مهم است و یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌های جنسی مردان این است اغلب مردان نمی‌دانند که افراد زیادی در عرض دو دقیقه به انزال می رسند و بیش از چهار دقیقه در سکس بیشتر نمی‌مانند .” راه‌هایی وجود دارند که مردان می‌توانند بیش از این مدت لذت جنسی را تجربه کنند – در اینجا چند تا از بهترین روش تاخیر انزال مردان بیان می شود با سماتک همراه باشید.

 

بهترین پوزیشن تاخیر در انزال مردان

پوزیشن هایی هستند که در تاخیر انزال در مردان کمک کننده خواهند بود شما می توانید در پشت زن قرار بگیرید و به آرامی آلت خود را در واژن فرو کنید که با انجام این عمل دیرتر به انزال خواهید رسید

بهترین روش های تاخیر در انزال مردان

دوری از اضطراب برای تاخیر در انزال مردان

بسیاری از مردان در مورد توانایی هایشان در رختخواب نگران هستند و این می تواند منجر به اضطراب و انزال زودرس شود. طبق گفته کریستال وودبریج، متخصص روانشناسی در کالج روابط جنسی (COSRT)، مردان اغلب احساس می کنند که باید به روش خاصی عمل کنند، نعوظ را حفظ کنند و مسئولیت وضعیت را بر عهده بگیرند – و برای بعضی از مردان این ممکن است یک استرس محسوب شود. “کریستال می گوید:” فکر کنید که چه چیزی موجب اضطراب شما در هنگام انزال می شود – مهم است که دقیقا مشخص کنید شما از چه چیزی هراس دارید و برای تاخیر در انزال آنرا از خود دور کنید.

 

برای تاخیر در انزال ، ارگاسم را کنترل کنید

تاخیر در انزال مردان باید کنترل شده باشد و شما می توانید برای بهبود عملکرد جنسی و تاخیر در انزال سعی کنید همراه با زن ارضا شوید.

 

تاخیر در انزال با اسپری های تاخیری

تاخیر در انزال مردان با اسپری تاخیری یکی از بهترین روشهای جلوگیری از زود انزالی است. کرم ها و اسپری های تاخیری به طور موقت انزال زودرس را از بین می برده و تاخیر در انزال مردان به وجود می آورند. آنها باعث بی حس شدن موقت آلت می شوند که منجر به تاخیر در انزال مردان می شود و اجازه می دهد تا یک رابطه جنسی طولانی مدت برقرار شود.

 

تاخیر در انزال مردان با استفاده از کاندوم

علاوه بر فواید دیگر استفاده از کاندوم، کاندوم ها می‌توانند به تاخیر در انزال کمک کنند ، زیرا وجود یک لایه لاستیکی روی آلت تناسلی مردان می تواند جلوی زود انزالی را بگیرد.

 

تاخیر در انزال مردان با عدم خود ارضایی

مردانی که خود ارضایی نمی کنند در رابطه جنسی بسیار دیرتر ارضا می شوند برای اینکه در پروسه تاخیر در انزال موفق شوید باید خود ارضایی را کنار گذاشته و فقط با همسرتان به انزال برسید.

 

مهمترین روش تاخیر در انزال مردان

انزال زودرس در اولین رابطه جنسی ممکن است اتفاق بیفتد به دلیل اینکه زن برای مرد تازگی دارد ممکن است خیلی زود ارضا شود.

بهترین روش های تاخیر در انزال مردان

تاخیر در انزال مردان با پیش قدم شدن زن

انزال زودرس در مردان به دلایل متعددی اتفاق می افتد و برای تاخیر در انزال مردان بهتر است زن در رابطه جنسی پیش قدم شود.

 

تاخیر در انزال مردان با مشاوره جنسی

یکی از بهترین روش های تاخیر در انزال مردان مشاوره با روانشناسان است تا شما را در جلوگیری از انزال زودرس راهنمایی کنند . چند روش برای دیر ارضا شدن مرد در پایین بیان شده است. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب