قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تقویت قوای جنسی با 3 خوردنی خوشمزه

تقویت قوای جنسی با 3 خوردنی خوشمزه

تقویت قوای جنسی با 3 خوردنی خوشمزه

تقویت قوای جنسی مردان و زنان موجب بهتر شدن رابطه جنسی می شود. اگر می خواهید رابطه جنسی منحصر به فردی را تجربه کنید باید بدانید که تقویت قوای جنسی با 3 خوردنی خوشمزه امکان پذیر است. در ادامه چند خوراکی برای تقویت قوای جنسی به شما معرفی خواهد شد.

 

سه ماده خوراکی تقویت قوای جنسی از این قرار است :

1- شکلات تلخ برای تقویت قوای جنسی مفید است، زنانی که حداقل یک بار در روز از شکلات های تلخ با حداقل 70% کاکائو استفاده می کنند،انرژی جنسی بالاتری نسبت به بقیۀ زنان دارند.

 

2- انار و تقویت قوای جنسی، میدانیم که انار حاوی مقدار بسیار بالای آنتی اکسیدان است.این ماده به گردش جریان خون کمک می کند و به این ترتیب خون رسانی را به اندام های تناسلی آسانتر می کند.

 

در حقیقت اگر شما نصف یک انار را قبل از رفتن به رختخواب میل کنید انگار نوعی ویاگرای طبیعی مصرف کرده اید و موجب تقویت قوای جنسی می شود.

 

3- جوز کاج، که حاوی زینک است و موجب تقویت قوای جنسی می شود .این ماده به تولید تستوسترون که هورمون جنسی است، کمک می کند و خوردن مشتی از این جوز روزانه به بالا رفتن انرژی جنسی و به تقویت قوای جنسی کمک می کند.

 

یکی دیگر از دلایلی که کاهش میل جنسی را در زنان موجب می شود این است که آنها هنگام معاشقه درد احساس می کنند و راحت نیستند. یک نزدیکی دردناک به هیچ عنوان لذت بخش نیست. اگر شما نیز چنین تجربه ای دارید ،

 

برای تقویت قوای جنسی کارهای زیر را انجام دهید

یک اینکه حاضر شوید این مسئله را با پزشک خود درمیان بگذارید و مشکلتان را برای وی شرح دهید تا او برایتان آنچه لازم می داند، تجویز کند.

 

راه دوم این است که اگر حاضر به مشاوره با پزشکتان نیستید از محصولاتی چون کرم استروژن،حلقۀ استروژن که در واژن جاسازی می شود ، یا از صفحه های استروژن که به دیوارۀ رحم می چسبند کمک بگیرید.

 

بد نیست در آخر برای تقویت قوای جنسی دو راز را با شما در میان بگذاریم:

1- تقریباً همه چیز به وضعیت انتخابی برای مقاربت بستگی دارد. برای معاشقه ای لذت بخش باید وضعیتی را که شریکتان انتخاب کرده است بپسندید.

 

2- بهترین زمان برای رسیدن به اوج لذت جنسی صبح هاست.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب