hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

بهترین روشهای عشق و حال بیشتر با همسر

بهترین روشهای عشق و حال بیشتر با همسر

بهترين روش حال كردن با همسر

حال كردن با همسر و حال بیشتر با همسر نیازمند تغییر در روشهای رابطه جنسی است. اگر رابطه جنسی تان تکراری شده است و دیگر تمایلی به رابطه جنسی ندارید باید بهترین روشهای عشق و حال بیشتر با همسر که در ادامه بیان شده است را بخوانید و به کار ببندید. برای اینکه بتوانید در رابطه جنسی تان تغییر ایجاد کنید باید بهترین روشهای حال کردن با همسر خیلی خوب اجرا کنید.

 

حال بیشتر با همسر در رابطه جنسی

حال كردن با همسر مثلا قایم موشک آنچنانی بازی کنید. شیئی را جایی در خانه پنهان کنید و روی آن جزئیات عملی روابط جنسی را بنویسید که اگر همسرتان آن شیء را یافت برای او انجام خواهید داد.

 

از چشم بند استفاده کنید

حال كردن با همسر با از دست دادنِ حس بینایی اغلب سایر حواس را تقویت می‌کند. بنابراین بستن چشمان همسرتان و سربه‌سر او گذاشتن از طریق تماس‌دادن چیزهای مختلف با سطح بدنش می‌تواند خیلی هیجان‌انگیز باشد. سعی کنید چیزهایی که استفاده می‌کنید احساسات مختلف را برانگیزند، می‌توانید از چیزهای بی‌ادبانه و آنچنانی که با رابطه جنسی ارتباط ضمنی دارند استفاده کنید. اجزای بدن خود را هم به کار گیرید. تعاملات سکسی و روابط جنسی هیجان‌انگیز و صمیمانه می‌توانند روابط زناشویی را زنده و کامیاب نگه دارند. شاید در یک زندگی زناشویی بلند مدت گاهی رابطه جنسی یکنواخت شود، اما راه‌های بی‌شماری برای شعله‌ور کردن آتش روابط جنسی و حال كردن با همسر وجود دارد. با تعهد، ارتباط و اندکی خلاقیت می‌توانید به داشتن یک عمر رابطه جنسی فوق العاده با هم امیدوار باشید.

بهترین روشهای عشق و حال بیشتر با همسر

انداختن تاس برای نوع رابطه جنسی

می‌توانید برای افزایش روابط‌ جنسی لذت‌بخش ساعت‌ها با دو تاس تفریح کنید. می‌توانید فهرستی از فعالیت‌های روابط جنسی را بنویسید که با مجموع اعدادی که از ریختن دو تاس در هر مرحله حاصل می شوند در ارتباطند. مثلاً ۳ می‌تواند بوسه باشد، ۴ می‌تواند نوازش باشد و ۹ می‌تواند مقاربت باشد. شاید هم مایل باشید جفت ۶ را به چیزی خیلی خاص اختصاص دهید. یک راه دیگر هم این است که اعداد ۱ تا ۶ را روی یک تاس به قسمت‌های مختلف بدن و ۱ تا ۶ تاس دیگر را با انواع تماس ربط دهید. بعد تاس‌ها را بریزید و طبق دستور عمل کنید.

 

پوشیدن لباس زیر تنگ و چسبان

بسیاری از زنان و مردان از برخورد ساتن، ابریشم، تور و چرم به پوستشان لذت می‌برند و طیف گسترده‌ای از لباس زیرهای مختلف و لذت بخش برای هر دو گروه دربازار موجود است. چه لباس‌های زیبا را ترجیح دهید و چه لباس‌های پیچیده را، مسلماً باید چیزی پیدا کنید که در آن راحت باشید تا روابط جنسی لذت بخشی داشته باشید.

 

افزایش جاذبه جنسی

حال كردن با همسر این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج، کارهای خانه یا پختن شام باشد. البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید!

 

آب بازی کردن قبل رابطه جنسی

حال كردن با همسر سال‌هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده‌اند. این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است. کفی‌کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می‌تواند بی‌اندازه لذت بخش باشد. قطرات نوازشگر آب و روغن‌های مخصوص حمام به پوست حسی فوق‌العاده شهوانی می‌دهند و می‌تواند موجب روابط جنسی رضایت بخشی شود. وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید. اگر دوشتان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است!

 

روشهای حال با همسر

حال كردن با همسر شاید دوست داشته باشید در روابط جنسی نقش دکتر و پرستار، ندیمه و یا مستخدم را بازی کنید. ممکن است ترجیح دهید لباس‌هایتان را سریع در بیاورید یا دوست داشته باشید برای آن ها هم برنامه ی خاصی پیاده کنید. با هم شیطنت‌کردن راهی فوق‌العاده برای افزودن حرارت بیشتر به روابط جنسی است. این کار در کنار مفرح‌ بودن می‌تواند احساس اعتماد و صمیمیت را نیز در شما افزایش دهد. در اینجا چند ایده برای بازی های شیطنت آمیز برای افزایش میل جنسی مناسب بزرگسالان ذکر شده است.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب