قرص لاغری

قرص لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

با چه حرف هایی میتوانید همسرتان را تحریک جنسی کنید؟

با چه حرف هایی میتوانید همسرتان را تحریک جنسی کنید؟

برای داشتن یک رابطه جنسی خوب این حرف ها را بزنید 

چیزی که بیشتر از همه زوج های جوان باید بدانند این است که چیزی که میتواند بیشتر از همه یک تاثیر فوق العاده بر روی طرف مقابلتان بگذاردحرف هایی است که شما از ته دلتان میزنید. مخصوصا برای خانم ها، که شک نکنید اگر به آنها دروغ بگویید میفهمند. پس سعی کنید برای داشتن یک رابطه ی جنسی خوب بیشتر از همه از احساسات واقعی خود استفاده کنید.

 

صحبت های تحریک کننده هنگام رابطه جنسی

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد . سیمرغ با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است
برای حرف زدن برنامه بریزید

 

درست است که می‌توانید در همان لحظه هم حرف بزنید اما الان شاید وقتش نباشد . اگر بی‌مهابا حرف بزنید، ممکن است باعث شود همسرتان حالت دفاعی بگیرد. از قبل به او بگویید که می‌خواهید با او حرف بزنید تا هر دو شما فرصت کافی برای فکر کردن به آنچه می‌خواهید بگویید در اختیار داشته باشید.

 

بدانید که او خود به ‌خود نمی‌داند که چطور باید به شما لذت بدهد

این روزها کمتر مردی هست که راه و رسم عشق‌بازی با همسرش را بلد نباشد اما همیشه هم اینطور نیست . مشکل اینجاست که کارهایی که قبلاً برایتان لذت بخش بودند ممکن است الان دیگر تاثیر نداشته باشند . دلیل آن می‌تواند بچه‌دار شدن یا بالاتر رفتن سنتان باشد . اگر خودتان به او نگویید که چه می‌خواهید ، او از کجا باید بفهمد ؟

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رابطه جنسی

هنر بوسیدن !

هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می زنید می تواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و اورا شعله ور سازد ، این جمله را هرگز فراموش نکنید ! کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان ، ازاله موهای زائد ، عطر زدن و دوش گرفتن و … می توانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.

 

زبان عشق لمس کردن است ، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستنده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند ، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رابطه جنسی تان با خوردن این خوراکی ها خراب می شود!!!

گفتن جملاتی که باعث میشود همسرتان ارضا روحی شود ” جملاتی همانند !

دوست دارم

عاشقت هستم

خیلی خوش شانسم كه تو رو پیدا كردم

توبهترین دوست من هستی

تو تنها زن،مرد این دنیا هستی كه میخوام با او باشم

هیچ زن،مرد دیگه ای مثل تو نیست

نمیدونم بدون تو چه كار كنم

نمیتونم زندگی ام رو بدون تو تصور كنم

تو تحقق رویاها و اجابت دعاهای من هستی

تو واقعا برام جذاب هستی

تورو میخوام

هیكل و اندامت برام خیلی خواستنی و مطلوبه

دوست دارم بعدا با تو سكس كنم

نمیتونم تو رو ندیده بگیرم یا به تو نزدیك نشم

دوست دارم بیشتر با تو باشم

دلم برات تنگ شده

بیا همدیگر رو در آغوش بگیریم

 

با چه حرف هایی میتوانید همسرتان را تحریک جنسی کنید؟

جدیدترین مطالب