نیم نگاهی به گذشته

خوردن واژن زن توسط مرد

خوردن واژن زن توسط مرد

خوردن واژن زن توسط مرد

خیلی از زوجین بر سر اینکه خوردن مایع منی از لحاظ شرعی حرام است یا نه مشکل دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خوردن واژن زن توسط مرد را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

خوردن واژن همسر

خوردن واژن همسرتان نکته های خاصی دارد که باید در ادامه بخوانید اگر چه ترشحات معمولی خانم­ها که از اندام تناسلی آنان خارج می‌گردد، پاک است، ولی هنگامی‌آمیزش جنسی و زمانی که زن به اوج لذت جنسی می­رسد، نجس بوده و حکم منی مردان را از نظر شرعی و بهداشتی پیدا خواهد کرد و برای شما مضراتی خواهد داشت.

 

خوردن واژن زن ار نظر شرعی

مکيدن اعضاى تناسلى زن و شوهر و وارد كردن آلت در دهان زن با رضايت همديگر در صورتي که باعث بيماري نشود، از نظر شرعي اشکال نخواهد داشت ولی بلعيدن عمدي رطوباتي که خارج مي شود ،حرام خواهد بود. اما اگر زن راضي نباشد، مرد نمي تواند زن را مجبور به مکيدن آلت تناسلي خود بکند/سماتک

 

( آیت الله سیستانی، توضیح المسایل، م ۲۳۷۱)

هر چند زن و شوهر به هر شکلي که مايل باشند،مي توانند از يکديگر لذّت جنسي ببرند، ليکن بهتر است مرد و زن از راه هاي متعارف از همديگر استفاده کرده و لذت کافی را ببرند لذت بردن جنسي از طريق مکيدن و ليسيدن آلت همديگر با کرامت زن و شوهر مؤمن سازگار نخواهد بود و همچنين از نظر پزشکي بايد مسائل بهداشتي اين نوع لذت بردن رعايت شود، زيرا آلت تناسلى در معرض ابتلا به بيمارى هاى پوستى و رشد قارچ هاى مختلف مى باشد. براي ليسيدن آلت همديگر بايد مطمئن باشند که ناراحتى پوستى و ديگر بيمارى ها در ان ها وجود نداشته باشد که میتوانید خطراتی جبران ناپذیر بعد از یک لذت جنسی برای طرفین داشته باشد.

خوردن واژن زن توسط مرد

احکامی که در این مورد بیان شده است را مطالعه نمایید در زندگی زناشویی سعی نمایید با رعایت و احترام به همدیگر کانون خانواده خود را محکم تر نگه دارید خوردن مایع منی باید با رضایت طرفین باشد اگر همسرتان راضی نباشد حرام می باشد پس مجبور به خوردن مایع منی نکنید.

 

خوردن ترشحات واژن

ترشحات آلت تناسلي قبل از خروج مني هر چند نجس نيست، اما چون جزء خبائث است و خوردن آن نيز از نظر شرعی حرام خواهد بود.ليسيدن آلت تناسلی اگر مايعي فرو نرود اشكال ندارد اما از جهت بهداشتي اين كارها مناسب نيست و سبب بیماری های مختلف مي شود و چه بسا در گرایش به چنین رفتارهای غیر عادی نياز به رجوع مشاور و راونشناس خانواده و تنظیم خانواده خواهد داشت/سماتک

 

اگر ناخواسته وارد فضای دهان­تان گردید، فوراً آن را بیرون بریزید. دهان خود را شسته و و با شوینده­‌های مخصوص دهان، آن را ضدعفونی و پاک کنید چون دارای مواد میکروبی خواهد بود.

خوردن واژن زن توسط مرد

عوارض خودن واژن زنان

خوردن واژن و منی طرفین مشکلات زیادی برای حلق و دهان، معده و دستگاه گوارش پیش می آورد. باعث مضرات زیادی برای روده‌ها و کلیه‌ها می‌باشد. شاید یکی از علل نجاست و حرمت خوردن آن‌ها به خاطر وجود مشکلات و مضراتی باشد که خوردن این گونه ترشحات در بدن شخص ایجاد خواهد کرد.

 

معمولاً منی و ترشحات اندام تناسلی وقتی از دستگاه تناسلی و ادرار خارج می‌شود، میکرب­های زیادی را که در مجرای ادرار هست، با خود خواهد داشت.

 

چون آن منطقه ­ها و مجرای ادرار بسیار آلوده است، احتمال سرایت میکرب­ها زیاد بیشتر هست و به راحتی میکروب­ها و باکتری­های دستگاه تناسلی به مجاری حلق و معده وارد می‌شود. باعث عفونت و سرایت بیماری به بخش‌های دیگر بدن فرد خواهد شد.

 

به گزارش سماتک همچنین علاوه بر انتقال باکتری­ها و میکروب‌های مجرای ادرار، موجب انتقال و سرایت بیماری‌های مقاربتی نظیر ایدز، سیفلیس، سوزاک خواهد شد. اگر یکی آلوده به بیماری مقاربتی باشد، به راحتی سیفلیس و سوزاک و ویروس ایدز وارد دهان و حلق خواهد شد . مشکلات زیادی را برای فرد مورد نظر بوجود خواهد آورد .

خوردن واژن زن توسط مرد

 

 

جدیدترین مطالب