hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

آیا همسر شما هم به خیال پردازی جنسی مبتلا شده است؟

آیا همسر شما هم به خیال پردازی جنسی مبتلا شده است؟

نکاتی درباره ی خیالپردازی جنسی

به کسانیکه همسرشان دچار خیالپردازی جنسی شده است، باید بگوییم که هیچ جای نگرانی نیست. این خیالپردازی ها آنقدر ها هم بد نیست ولی شاید برای مردانی که در ذهنشان زنان دیگری با ویژگی هایی غیر از همسرشان حضور دارند، قضیه کمی فرق میکند. در این مطلب میخواهیم نکاتی را درباره این مردان به شما بگوییم:

آیا همسر شما هم به خیال پردازی جنسی مبتلا شده است؟

پاسخ به 4 سوال مهم همسرداری

شوهرم درگیر خیالپردازی جنسی است!

خیالپردازی جنسی همسران اصولاً چیز بدی نیست و اتفاقاً به رابطه جنسی پر و بال هم می دهد ولی برای بعضی از مردانی که گرفتار خیالپردازی های جنسی با زنی به جز همسر خود می شوند، یک عذاب دردناک است، خیالی که رابطه جنسی را بر باد می دهد.

 

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج

همه خانواده ها بر این باورند که ازدواج را نباید سرسری گرفت بلکه باید با مطالعه و براساس معیار های حقیقی؛ همسر را انتخاب کرد. از همین روست که مشاوره قبل از ازدواج با یک متخصص یا یک مشاور خبره که در امور خانواده از اطلاعات امروزی برخوردار است امر مهمی به نظر می رسد

 

آیا حجاب در موفقیت زندگی همسران تاثیر دارد؟

اگر خانواده ای خانه و اتومبیل شخصی نداشته باشد، اگر مال و منالش را دزد بزند، اگر سلامتی یکی از اعضای خانواده به خطر بیفتد، باز هم خانواده باقی خواهد ماند. اما اگر در خانواده ای عشق و محبت جاری نباشد، نمی شود اسمش را خانواده گذاشت. برای اینکه عشق در خانواده ما جریان پررنگ تری پیدا کند، راهکارهای زیادی وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها مقید بودن اعضای خانواده به خصوص زن و شوهر به عفاف و حجاب است.

 

چیزهایی که نباید به یک زوج نابارور گفت

ناباروری یک مشکل پزشکی است که درد روانی زیادی را هم به همراه دارد. ما به عنوان اعضای خانواده، دوست و یا آشنای یک زوج مبتلا به ناباروری برای بخش جسمانی مشکل آنها کاری نمی توانیم بکنیم اما می توانیم با دقت کردن در گفتار و رفتارمان در تسکین درد روانی و آرامش آنها موثر باشد.

 

آیا همسر شما هم به خیال پردازی جنسی مبتلا شده است؟

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب