لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین داروی اسپرم ساز برای تقویت و حرکت اسپرم

بهترین داروی اسپرم ساز برای تقویت و حرکت اسپرم

بهترین داروی اسپرم ساز

داروی اسپرم ساز سمناکس یکی از بهترین داروی اسپرم ساز و افزایش دهنده اسپرم است که برای حرکت اسپرم به سمت مورد نظر برای باردار شدن مناسب است داروی اسپرم ساز سمناکس در بازار موجود است اما باید با نسخه پزشک مصرف شود. داروی اسپرم ساز سمناکس (Semenax) از داروهای حرکت دهنده اسپرم در آقایان است. داروی اسپرم ساز سمناکس با تقویت اسپرم و تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنسی مرد به درمان ناباروری مردان کمک می‌کند. طبق گفته فروشندگان، این محصول منجر به تشدید ارگاسم، طولانی‌تر شدن ارگاسم، کنترل بهتر ارگاسم، افزایش میل جنسی و افزایش حجم مایع منی در مردان می‌گردد. به طور کلی افزایش تولید اسپرم در بیضه می‌تواند میل جنسی را نیز بیشتر نماید. ترکیباتی که در ساخت این دارو به کار رفته است شامل ال کارنیتین، ال آرژنین، ال لایزین و… می‌باشد. ال کارنیتین به طور طبیعی در گوشت قرمز و شیر وجود دارد. همچنین ال آرژنین در آجیل، کنجد، تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقویت‌کننده منی و اسپرم است. سمناکس در اروپا به فواره ارگاسم معروف می‌باشد. این دارو ساخت آمریکا بوده و به طور تقریبی قیمت یک بسته از در حال حاضر آن ۲۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

 

نحوه مصرف داروی اسپرم ساز سمناکس

بهتر است میزان مصرف این دارو برای رفع مشکل فعلی شما توسط پزشک تعیین شود. بهترین روش استفاده روزی ۳ عدد کپسول همراه با ۳ وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام است.

بهترین داروی اسپرم ساز برای تقویت و حرکت اسپرم

داروی اسپرم ساز قوی برای مردان

از مصرف خودسرانه داروهای تقویت اسپرم خودداری کنید. مصرف بی‌رویه این داروها باعث می‌شود که غدد تشکیل‌ دهنده اسپرم دچار اختلال شوند.
از خرید این دارو در مکان‌های نامعتبر جدا خودداری کنید.
طی مصرف داروی اسپرم ساز سمناکس بهتر است از سبزیجات تازه مثل سیر، پیاز، پیازچه، تره و…. همچنین میوه‌هایی مانند موز و… استفاده نمایید.
معمولا اثرات استفاده از این دارو دو الی سه روز پس از مصرف مشخص می‌شود.
این دارو به دلیل محتویات گیاهی که دارد، تداخل خاصی با سایر داروها نخواهد داشت؛ اما برای اطمینان بیشتر اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید، موارد را به اطلاع پزشک برسانید.
علاو بر رفع ناباروری برخی افراد از این دارو برای تجربه ارگاسم قوی‌تر استفاده می‌کنند.
توصیه می‌شود قبل از مصرف این دارو از اصل بودن آن اطمینان یابید. داروی اسپرم ساز سمناکس با بارکد و سریال نامبر خود کمپانی عرضه شده و از طریق سایت کمپانی قابل چک کردن است.
برای نتیجه‌گیری بهتر طی مصرف این دارو از کشیدن سیگار و مصرف الکل پرهیز کنید.
طی مصرف داروی اسپرم ساز سمناکس غذاهای کم چرب و با پروتئین بالا مصرف کنید.
ورزش را از برنامه روزانه خود حذف نکنید.

 

از زمان‌های قدیم مردان به دنبال یافتن راهی جهت داشتن یک انزال قوی و با کیفیت در روابط جنسی خود بوده‌اند. از طرفی یکی از عواملی که برای یک باروری لازم است، میزان کافی از حجم انزال است. حجم انزال به دو عامل تعداد اسپرم و غلظت اسپرم وابسته است. در برخی از آقایان ضعیف بودن اسپرم مانع از این می‌شود که بتواند به طور مناسبی انتقال یافته و در مجرای تناسلی زن باعث باروری شود. جدای از بحث باروری، افزایش حجم انزال عملکرد ارگاسمی را افزایش داده و باعث بهبود رضایت جنسی در زوجین می‌شود. اینکه چرا حجم انزال کاهش می‌یابد دقیقا مشخص نیست. افزایش سن و مصرف برخی از داروهای افسردگی تا حدی تاثیرگذار هستند. داشتن تغذیه مناسبی که حاوی انواع ویتامین‌ها مثل ویتامین سی و ای باشد، می‌توانند به افزایش حجم انزال کمک کند. مصرف خوراکی‌هایی مثل سیر، گردو، موز و انار به منظور تقویت اسپرم در آقایان توصیه می‌شود. عدم استفاده از آب داغ در حمام، ترک کردن سیگار، عدم مصرف مشروبات الکلی و استفاده از لباس زیر راحت و گشاد همگی می‌توانند در تقویت اسپرم موثر باشند. علاوه بر این داروهای مختلفی هم به همین منظور ساخته شده است.

 

داروی اسپرم ساز سمناکس در همه داروخانه ها موجود است و توصیه می شود برای جلوگیری از عوارض داروی اسپرم ساز سمناکس فقط آنرا با دستور پزشک مصرف نمایید و از مصرف خودسرانه داروی اسپرم ساز سمناکس پرهیز کنید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب