لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

6 دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی

6 دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی

دلیل ارضا نشدن زنان چیست

ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی ممکن است به موارد زیادی بستگی داشته باشد که مهمترین آنها عدم رضایت از همسر و مشغله فکری و ذهنی زنان است. 6 دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی که مهترین دلایل ارضا نشدن زنان هستند را در ادامه این پست از سایت سماتک بیان خواهیم کرد. از لحاظ علمی، منطقه ذهنی که با رضایت جنسی در ارتباط است ناحیه‌ای بین نیمکره چپ و راست مغز می‌باشد. همچنین می توانید علت و راههای درمان ارضا نشدن زنان در رابطه جنسی را اینجا بخوانید و با این حال در مورد زنان عوامل مختلفی وجودی دارد که می‌تواند مانع از رضایت جنسی شود.

 

دلیل ارضا نشدن زنان

زنانی که از نظر جنسی خوشحال هستند و از برقراری رابطه زناشویی لذت می‌برند، خودشان برای تقاضای داشتن رابطه پیش قدم می‌شوند. برای داشتن رابطه زناشویی زمان و برنامه منظمی قرار می‌دهند، اعتماد به نفس و آگاهی جنسی دارند و می‌دانند چگونه می‌توانند از آنچه که می‌خواهند با همسرشان صحبت کنند. داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش و پرطرفدار، شما را به شریک زندگی تان نزدیکتر می‌کند و تمام رفاه شما را تقویت می‌کند. داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش هم چنین دارای مزایای سلامتی بسیار خوبی است. این رابطه سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می‌کند، به کاهش درد و سردرد و افزایش میزان سوختن کالری کمک می‌کند، به شما کمک می‌کند که جوان‌تر بمانید، استرس را کاهش دهید. چالش برای شما این است که کیفیت زندگی جنسی خود را از امروز شروع کنید.

 

خستگی؛ دلیل ارضا نشدن زنان

بسیاری از زنان از نظر جنسی از بین رفته‌اند، زیرا آن‌ها چیزی را که می‌خواهند و نیازمند آن هستند از لحاظ جنسی دریافت نمی‌کنند. اکثر زنان می‌خواهند پیش نوازی بیشتری دریافت کنند، صمیمیت بیشتری از رابطه می‌خواهند و یا حتی زمان بیشتری برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند و از زود انزالی همسرانشان رنج می‌برند که همین دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی است. هنگامی که یک زن احساس کند مانند “قطعه‌ای گوشت” است، کمتر به تجربه لذت جنسی می‌رسد که این عوامل در طولانی مدت دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه است.

 

آنچه شما می‌توانید در این رابطه انجام دهید: برای چیزی که می‌خواهید با همسرتان گفت و گو کنید و به یاد داشته باشید مکالمات مربوط به رابطه زناشویی را باید خیلی قبل از رابطه انجام دهید. هنگامی که همسرتان از آنچه که می‌خواهید و نیاز دارید آگاه باشد، می‌تواند بر روی رضایت شما فکر کند. بر خلاف باور عمومی، شریک زندگی شما به طور خودکار نمی‌داند چه چیزی شما را به صورت جنسی راضی نگه می‌دارد بنابراین به یاد داشته باشید در این رابطه حتما صحبت کنید چون اصلی ترین دلیل ارضا نشدن زنان همین مورد است.

6 دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی

احساس دلپذیر نبودن دلیل ارضا نشدن زنان

بسیاری از زنان نسبت به بدن خود حس دلپذیری ندارند و از شرایط فیزیکی خود راضی نیستند؛ و بدین ترتیب از برقراری رابطه زناشویی واهمه دارند. انتظارات غیر واقعی زنان از اندام خود و شکل ظاهری منجر می‌شود که احساس کنند برای شریکشان جذاب و زیبا جلوه نمی‌کنند و بدین ترتیب دائما در طول رابطه زناشویی ذهنشان درگیر بوده و از کیفیت رابطه لذت نمی‌برند و یک دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه است. این امر در طولانی مدت بر علاقه آن‌ها به برقراری رابطه زناشویی تاثیر منفی گذاشته و موجب ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی می‌شود.

 

آنچه شما می‌توانید در این رابطه انجام دهید: از قانون تجربه شده ذیل استفاده کنید: “هر چه افکار مثبت را برجسته‌تر کنید، افکار منفی از بین می‌روند”. چیز‌هایی را که در مورد بدن و خودتان دوست دارید پیدا کنید و بر روی آن‌ها تمرکز کنید. هنگامی که به آینه نگاه می‌کنید، به نقص‌های بدنتان نگاه نکنید بلکه به چیز‌هایی که در مورد خودتان تحسین می‌کنید، نگاه کنید. به خودتان بگویید که چقدر زیبا هستید. حتی اگر ابتدا آن را باور نکنید، در طول زمان و به تدریج نه تنها آن را باور می‌کنید، بلکه آن را احساس خواهید کرد. هنگامی که این احساس در شما شروع به شکل گیری کند، می‌خواهید آن را با معشوقتان نیز به اشتراک بگذارید.

 

دلیل ارضا نشدن زنان تکراری شدن نوع رابطه

در بسیاری از موارد،‌ “تکرار” مهمترین دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی است. زنان از رابطه زناشویی چیز بیشتری از داشتن یک رابطه در همان مکان همیشگی، با شرایط همیشگی و در زمان همیشگی می‌خواهند. به بیان دیگر در نظر زنان داشتن یک رابطه قابل پیش‌بینی همواره منجر به دلزدگی و دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه می‌شود. دلزدگی جنسی معمولا مهمترین عامل در رد درخواست شما از سمت زن برای برقراری رابطه زناشویی می‌باشد.

 

دلیل ارضا نشدن زن با دخول

آنچه شما می‌توانید در این رابطه انجام دهید: خلاقیت داشته باشید. به جای تمرکز دادن رابطه زناشویی به اتاق خواب، کمی آن را تغییر دهید. خانه شما با اتاق و مبلمان پر شده است؛ از آن‌ها برای ایجاد رابطه زناشویی و تغییر در رابطه استفاده کنید. با به کارگیری تفاوت‌های کوچک در برقراری رابطه زناشویی با میزان تغییر خلق و خوی همسرتان شگفت زده خواهید شد. یک پوزیشن جنسی جدید را امتحان کنید. همیشه در تلاش چیز‌های جدید و متفاوت هیجان وجود دارد.

6 دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی

مشغله کاری، دلیل ارضا نشدن زنان

زندگی پر همهمه و فعالیت‌های بسیار، به راحتی می‌تواند بر روی زندگی جنسی افراد تاثیر بگذارد. بسیاری از زنان دشواری‌های زیادی در مدیریت زمان و زندگی روزمره دارند. پس از کار کردن به مدت کل روز، پخت و پز، شست وشو، تمیز کردن میز شام، بردن بچه‌ها به کلاس‌های فوق برنامه، رسیدگی به امور درسی آن‌ها در خانه و … و… آخرین چیزی که در ذهن باقی می‌ماند برقراری رابطه زناشویی است. در چنین شرایطی چیزی که واقعا یک زن می‌خواهد نشستن در گوشه‌ای آرام جهت استراحت و تمرکز است. برای زنی با این میزان درگیری در زندگی روزمره برقراری رابطه زناشویی مانند یک امر قابل انجام در برنامه روزانه است، نه چیزی برای لذت بردن و ایجاد حس رضایت.

 

آنچه شما می‌توانید در این رابطه انجام دهید: با توضیحات بالا متوجه شده‌اید که فشارهای روزانه و مشغله‌های کاری زیاد می‌تواند دلیل ارضا نشدن زنان در رابطه زناشویی باشد؛ چرا که آن‌ها با این خستگی‌های متناوب نه تنها به رابطه زناشویی فکر نمی‌کنند بلکه به فکر رضایت از آن هم نخواهند بود. بنابراین برای حل این مشکل، بار اولویت‌ها را از دوش شریک‌تان بکاهید، به او یادآوری کنید که اگرچه همه اموری که در زندگی باید انجام دهند دارای اهمیت هستند، اما هیچ یک به اندازه برقراری یک زندگی مبتنی بر رضایت و صمیمیت مهم نیستند. گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که مجبورید همه کار‌ها را انجام دهید، اما واقعا این طور نیست. کافی است همراه با همسرتان فعالیت‌هایی را که می‌توانید به شخص دیگری واگذار کنید مشخص کنید. بدین ترتیب نه تنها به افزایش رضایتمندی از زندگی زناشویی خود کمک می‌کنید، بلکه به افزایش میزان سلامتی و آسودگی خاطر شریک تان نیز کمک شایانی خواهید کرد؛ بنابراین هنگامی که برخی از فعالیت‌های خود را کاهش دهید، احساس تنش کمتری داشته و حال روحی شما بهبود می‌یابد. بدین ترتیب می‌توانید رفاه عمومی را برای همه اعضای خانواده به ارمغان آورده و به بهبود رابطه زناشویی با همسرتان نیز کمک کنید.

 

دلیل ارضا نشدن زنان موقع سکس

کیفیت رابطه با شریک زندگی‌تان می‌تواند به طور جدی بر کیفیت تجربه‌های جنسی زنان تاثیر بگذارد. هنگامی که یک زن احساس دوست داشته شدن نمی‌کند، مورد احترام نیست و از وی قدرددانی نمی‌شود، برقراری رابطه زناشویی با شریک زندگی‌اش برایش تبدیل به آخرین اولویت زندگی وی می‌شود.
در رابطه با زنان، داشتن رابطه زناشویی به طور مستقیم به احساسات وابسته است. اگر زنان ناراحت باشند، نسبت به همسرشان عصبانی و ناراحت باشند، احتمال اینکه علاقه به برقراری رابطه زناشویی داشته باشند بسیار پایین می‌آید. در چنین شرایطی اگر به اجبار و یا از روی عدم علاقه به ارتباط رضایت دهد، هیچ گونه رضایت جنسی از رابطه زناشویی تجربه نخواهد کرد.

 

آنچه شما می‌توانید در این رابطه انجام دهید: پاسخ واضح در این شرایط این است که در مرحله اول سعی کنید کیفیت رابطه‌تان را با همسرتان بهبود ببخشید. در واقع در اولین قدم، سردی رابطه می‌تواند دلیل ارضا نشدن زنان باشد. اگر بر روی بهبود رابطه خود با همسرتان تمرکز کنید، اولین چیزی که تجربه خواهید کرد، بهبود شرایط رابطه زناشویی شما به عنوان اولین نتیجه مثبت آن خواهد بود. تعیین کنید که چه چیزی شما را از داشتن یک رابطه رضایت بخشپ منع می‌کند و پس از آن اقدام به حل آن موانع و مشکلات کنید. گاهی اوقات شما می‌توانید این کار را به صورت فردی و با همکاری با شریک زندگی خود انجام دهید. اما اگر تا به حال بار‌ها و بار‌ها برای حل و فصل مشکلات مربوطه بین خود و شریک زندگی‌تان اقدام کرده‌اید و تا کنون نتیجه مثبتی نگرفته‌اید، شاید زمان آن فرا رسیده است تا از دانش متخصصین امر و بهره‌گیری از مشاوره استفاده کنید. در هر صورت اگر رابطه شما برای شما اهمیت دارد، برای آن ارزش قائل شوید و اقدامات عملی برای آن انجام دهید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب