لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

دارویی برای زود ارضا شدن زنان

زود ارضا شدن زنان در رابطه جنسی بسیار مهم است و برخی از زنان دوست دارند در رابطه جنسی سریع ارضا شوند. برای زود ارضا شدن زن می توانید از دارویی برای زود ارضا شدن زنان استفاده کنید. شاید کمتر کسی این جمله را شنیده باشد که زنان می توانند با بوی قارچ به ارگاسم برسند ، قارچی به نام dictyophora که براساس گزارشات این قارچ تنها در هاوایی میروید و درگذشته زنان بومی برای زود ارضا شدن زنان از آن استفاده میکردند اما این گفته ها تا چه حد حقیقت دارد ؟ در ادامه این بخش سماتک به مقاله ای خواهیم پرداخت که براساس نتیجه بررسی های گروهی روی این قارچ و تاثیر آن برای زود ارضا شدن زنان و انزال منتشر شده است.

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

بوی این قارچ برای زود ارضا شدن زنان مفید است

 

زود ارضا شدن زنان با بوی قارچ dictyophor

ویژگی های تحریک جنسی بسیار مهم وجود دارد که در بوی دلپذیر این قارچ منحصر به فرد وجود دارد. در واقع، تقریبا نیمی از افراد مورد آزمایشی از میان زنان در حالی که بوی این قارچ را استشمام کرده اند، زود ارضا شدن زنان در رابطه جنسی را تجربه می کنند.

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

زود ارضا شدن زنان با بو کشیدن قارچ dictyophor

 

“هالیدی ” و “سول” بعد از آشنایی با این نوع قارچ و شنیدن ماجرای زود ارضا شدن زنان بومی هاوایی با این نوع قارچ تصمیم گرفتند تا واقعیت ماجرا را کشف کنند برای همین از 16 زن و 20 مرد درخواست کردند تا در این تحقیقات و بررسی آنها شرکت کنند مردان تغییر خاصی در خود احساس نکردند اما زنان سماتک، متوجه تغییر با استشمام بوی قارچ شدند ، 6 نفر از زنان بلافاصله زود ارضا شدن زنان را تجربه کردند و 10 نفر دیگر دچار افزایش ضربان قلب شدند و به مرحله مشابه ارگاسم رسیدند.

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

داروی گیاهی برای زود ارضا شدن زنان

 

بنابراین اثر بوی این قارچ برای زود ارضا شدن زنان ثابت شد تصاویر مربوط به شکل عجیب قارچ dictyophor که بوی آن موجب زود ارضا شدن زنان و درمان بی میلی جنسی در زنان می شود.

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

بهترین روش برای زود ارضا شدن زنان

 

چه چیزی باعث ارگاسم خود به خود در زنان بعد از استشمام بوی این قارچ شد؟ Halliday گمانه زده بود که بوی دلپذیر قارچ ممکن است “ترکیبات هورمون ایده ای” داشته باشد که دارای شباهت به انتقال دهنده های عصبی انسان است که در مواجهه جنسی آزاد می شوند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب