نیم نگاهی به گذشته

زود ارضا شدن مردان میانسال را چگونه درمان کنیم

زود ارضا شدن مردان میانسال را چگونه درمان کنیم

زود ارضا شدن مردان

زود ارضا شدن مردان میانسال را چگونه درمان کنیم؟ زود ارضا شدن مرد و علت زود ارضا شدن مردان و درمان زود ارضا شدن مردان و راههای زود ارضا شدن مردان و علت زود ارضا شدن مردان چیست؟ و زود ارضا شدن در مردان و جلوگیری از زود ارضا شدن مردان و راههای درمان زود ارضا شدن مردان و راهی برای زود ارضا شدن مردان را در سایت سماتک می خوانید. برخی از مردان میانسال بالای 50 سال ممکن است به دلیل کاهش قدرت جنسی خیلی زود ارضا شوند.

 

زود ارضا شدن مردان بلافاصله قبل یا پس از دخول به طور غیر ارادی اتفاق می‌افتد. زود ارضا شدن مرد یک مشکل جنسی شایع است که تقریباً در یک سوم مردان زیر 25 و حدود 10 درصد مردان بالای 25 اتفاق می‌افتد.

 

زود ارضا شدن مرد

از دلایل کلی زود ارضا شدن مردان می‌توان تحریک بیش از حد، اضطراب در انجام آمیزش جنسی و استرس را بر شمرد. اما زود ارضا شدن مردان را همچنین به عنوان واکنشی بالقوه مشروط در نظر می‌گیرند. برای مثال اگر اولین تجربه های جنسی مرد با نیاز به انزال سریع همراه بوده است یا اینکه زود ارضا شدن مردان اتفاق افتاده است، این عمل ممکن است به یک عادت اکتسابی تبدیل شود.

 

عامل مؤثر دیگر در زود ارضا شدن مردان عدم آگاهی مرد از احساس‌های اولیه ای است که به لذت جنسی (ارگاسم) منجر می‌شود و بنابراین سبب می‌گردد فرد نتواند فرایند منتهی به زود ارضا شدن مردان را کنترل کند.

 

علت زود ارضا شدن مردان

صرف نظر از دلیل زود ارضا شدن مردان، راهکارهایی با اثربخشی بالا پیشنهاد می‌گردد. دو روشی که درباره آن‌ها بسیار نوشته شده است، روش توقف- شروع و روش فشار می‌باشند. در روش توقف- شروع مرد از احساسات خود به هنگام نزدیک شدن به ارگاسم آگاهی بیشتری به دست می‌آورد. در این روش شریک جنسی با دست آلت تناسلی مرد را تحریک می‌کند تا زمانی که مرد بر احساسات خود متمرکز شود. زمانی که او احساس کند نزدیک به ارگاسم است، از شریک خود می‌خواهد تا عمل تحریک کردن را متوقف کند.

 

در این حالت تنش شدید جنسی از بین خواهد رفت و شریک جنسی می‌تواند عمل تحریک کردن را آغاز کند. به محض آنکه زوج در این روش مهارت کسب کردند، سپس این روش به هنگام فعالیت جنسی به کار گرفته می‌شود. توصیه می‌گردد ، زوج ها این روش را زمانی که زن در موقعیت بالا قرار دارد، انجام دهند و سپس در حالت کناری و سپس مرد در بالا انجام دهند.

 

درمان زود ارضا شدن مردان

روش فشار معمولاً زمانی انجام می‌شود که مرد دراز کشیده، زانوهایش را خم کند به طوری که شریک او روبه روی او و بین پاهای مرد بنشیند. شریک جنسی ناحیه تناسلی مرد را تحریک می‌کند تا زمانی که آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ قرار بگیرد، سپس آلت تناسلی مرد را با انگشت شست که بر روی خط میانی سر و تنه آلت قرار دارد 3 یا 4 ثانیه فشار دهد. این فشار میل به زود ارضا شدن مردان را از بین می‌برد. این روش باید چندین بار به هنگام تحریک ناحیه تناسلی تکرار شود، به طوری که عمل پیش نوازی می‌تواند بدون انزال ادامه پیدا کند.

 

جلوگیری از زود ارضا شدن مردان

با بدست آوردن مهارت در این روش، می‌توان از آن به هنگام دخول که زن بر روی بدن مرد بی حرکت قرار دارد، بهره برد. زمانی که مرد احساس می‌کند به حالت زود ارضا شدن مردان نزدیک می‌شود، شریک جنسی از روی او بلند شده و از روش فشار استفاده کرده و مجدد به حالت قبل قرار بگیرند. طی زمان با این روش کنترل زود ارضا شدن مردان حاصل می شود.

 

زود ارضا شدن مردان میانسال را چگونه درمان کنیم

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب