hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

10 ترفند برای شناخت مردی که شما را فقط برای سکس می خواهد

10 ترفند برای شناخت مردی که شما را فقط برای سکس می خواهد

10 ترفند برای شناخت مردی که شما را فقط برای سکس می خواهد

سکس و رابطه جنسی برای برخی مردان الویت اول دوستی با زنان است. بسیاری از مردها و پسران جوان دختران را فقط برای سکس و رابطه جنسی می خواهند و پس از پایان رابطه جنسی زن و دختر را رها می کنند. اما چگونه بفهمم که مردی من را فقط برای سکس می خواهد؟

 

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال سکس باشند. مردها روش‌های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می‌خواهند دست پیدا می‌کنند و وقتی راضی شدند، می‌روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد. مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه جنسی از روش‌های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می‌کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم‌ها سخت می‌شود.

در زیر به چند نشانه اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد مردی از شما فقط رابطه جنسی و سکس می‌خواهد:

 

1. پول زیادی خرج می‌کند اما وقت نمی‌گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران‌های لوکس و از این قبیل بمباران می‌کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم‌تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف‌مقابلتان با شما وقت می‌گذراند و برای شناختن شما وقت می‌گذارد؟

10 ترفند برای شناخت مردی که شما را فقط برای سکس می خواهد

2. فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می‌زند
ساعت رابطه جنسی برای افراد و گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه جنسی به ساعتی گفته می‌شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می‌زند باید هوشیارتر عمل کنید.

 

3. متعهد نمی‌شود
برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی سکس یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی‌شود، می‌تواند دلیلش این باشد که می‌خواهد با هر تعداد زنی که می‌تواند، تا می‌تواند رابطه‌جنسی برقرار کند.

 

4. احساس می‌کنید رابطه‌تان فقط به رابطه جنسی خلاصه می‌شود
روابطی که در آن رابطه جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می‌شوند. اگر احساس می‌کنید که سکس بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می‌شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد. پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می‌کند.

10 ترفند برای شناخت مردی که شما را فقط برای سکس می خواهد

5. شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی‌کند
مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می‌کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می‌کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می‌بینید که شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه‌ها شما را ببرد، ممکن است سکس خیلی از موقعیت‌های او با زنان دیگر را خراب کنید.

 

6. وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید
اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای سکس می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد. 

 

7. تحت فشارتان می‌گذارد
این قدیمی‌ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می‌کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم‌تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

 

8. برای آن آماده‌سازی می‌کند
اگر وسایل مربوط به سکس را در دور و اطرافتان می‌بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن سکس را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه‌ریزی کرده است.

 

9. وقتی با هم هستید، الکل می نوشد
مردی که شما را برای سکس می خواهد: بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به سکس ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می‌شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

10 ترفند برای شناخت مردی که شما را فقط برای سکس می خواهد

10. حرف می‌زند اما عمل نمی‌کند
سکس برای برخی مردان اهمیت زیادی دارد. گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه‌جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب