hpv

الفبا

نیم نگاهی به گذشته

hpv

علت ترس خانمها از رابطه جنسی با شوهر

علت ترس خانمها از رابطه جنسی با شوهر

علت ترس خانمها از رابطه جنسی با شوهر

 

رابطه جنسی زنان با همسرشان کار ساده ای است اما برخی از خانمها از رابطه جنسی با همسرشان می ترسند. بسیاری از زنان به دلیل عفونت دستگاه تناسلی و یا عصبی بودن ممکن است در هنگام دخول دردشان بگیرد که این مورد را باید با کمک متخصص زنان حل کرد.

 

متخصص زنان و زایمان ضمن تشریح علل درد هنگام نزدیکی را عفونت های دستگاه تناسلی زنان دانست و گفت: در این خصوص نباید به هیچ عنوان خوددرمانی و استفاده از داروهای خودسرانه صورت گیرد.

 

دکتر رشیقی گفت: درد هنگام نزدیکی علل گوناگونی دارد و در بسیاری از اوقات ذاتی است .ضمن اینکه یکسری از خانم ها عصبی هستند و به علت مشکلات روحی ، روانی از برقراری روابط جنسی نوعی احساس ترس دارند.

 

وی عنوان کرد: در اشخاصی که تجربه جنسی کافی ندارند روابط جنسی علاوه بر این که برایشان ایده آل و مطلوب نیست بلکه می تواند دردناک هم باشد.

 

وی یادآورشد: بنابراین به دلیل ترس امکان دارد عضلات رحم دچار اسپاسم شود و تحریک جنسی در حد کافی صورت نگیرد و خانم ایجاد ترشحات تحریکی جنسی را نداشته باشند. در نتیجه به دلیل عدم لغزندگی واژن، نزدیکی دردناک خواهد بود.

 

متخصص زنان و زایمان توصیه کرد: حال با توجه به این مسائل کسب آموزش های صحیح درزمینه مسائل جنسی قبل از ازدواج امری ضروری به شمار می رود که دست اندکاران مربوطه باید به این نکته به دقت توجه نمایند.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب