قرص وگادول برای چیست | عوارض و طریقه مصرف قرص وگادول زرد و قرمز

قرص وگادول برای چیست | عوارض و طریقه مصرف قرص وگادول زرد و قرمز

قرص وگادول برای درمان زود انزالی مورد استفاده قرار می گیرد و اگر می خواهید بدانید که قرص وگادول برای چیست در این مقاله طریقه مصرف قرص وگادول زرد و قرمز و همچنین تفاوت قرص وگادول زرد و قرمز را بیان خواهیم کرد. با اطمینان می‌توان گفت قرص وگادول در دسته داروهای مخدر قرار می‌گیرد چرا که به شدت اعتیاد آور و سمی است و موجب مرگ می شود. این دارو انتخاب مناسبی برای انزال زودرس نیست و چون از دسته داروهای مخدر محسوب می‌شود تاثیرات مصرف قرص وگادول، مرگ افراد پس از مصرف دارو گزارش شده است. بنابراین مصرف قرص وگادول غیر قانونی است و باعث مرگ و میر می شود و این مقاله فقط جنبه اطلاع رسانی درباره ممنوعیت مصرف قرص وگادول را دارد.

 

قرص وگادول برای چیست

قرص تاخیری وگادول Vega-Dol نام تجارتی مخدر ترامادول در کشور هندوستان می‌باشد که با اسامی دیگر مانند Veldrol و وکتادول VICTADOL و مشابه آن بر روی اینترنت به فروش می‌رسد اما مصرف قرص وگادول زرد و قرمز موجب مرگ می شود. قرص ترکیبی وگادول از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل که ماده‌ای بسیار خطرناک و کشنده است تهیه می‌شود. قرص تاخیری وگادول نام محصولی نیمه گیاهی و تركیبی توسط دو قرص معروف است كه می‌تواند توسط مردان به صورت یک قرص واحد مصرف شده و زود انزالی آنان را در هنگام رابطه تا ۵۰ دقیقه بدون وقفه به عقب بیاندازد ولی در اکثر موارد مصرف قرص وگادول موجب مرگ در همان لحظات اولیه پس از مصرف شده است. قرص تاخیری وگادول بصورت غیر قانونی فروخته و مصرف می شود و در هیچ داروخانه ای این دارو را یافت نخواهید کرد. فروشندگان قرص وگادول برای سود بیشتر ادعا می کنند که این دارو توانایی این را دارد كه یک ساعت تاخیر در انزال ایجاد کند که این موضوع کذب بوده و فقط جنبه سودجویی دارد. قرص تاخیری وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ میلی‌گرم سیلدنافیل و ۵۰ میلی‌گرم ترامادول است که ترکیب این دو ماده با هم کشنده است.

قرص وگادول برای چیست | عوارض و طریقه مصرف قرص وگادول زرد و قرمز

طریقه مصرف قرص وگادول زرد و قرمز

فروشندگان قرص تاخیری وگادول زرد و قرمز ادعا می کنند که طریقه مصرف قرص وگادول زرد بسیار ساده و راحت است اما به شما نمی گویند با مصرف قرص کشنده وگادول ممکن است دیگر هیچ وقت طعم رابطه جنسی را تجربه نکنید و به جای آن مرگ را تجربه خواهید. اکیدا توصیه می شود از مصرف قرص تاخیری وگادول زرد و قرمز استفاده نکنید که این دارو سمی و کشنده است. قرص ویاگرای تاخیری وگادول یکی از بدترین و کشنده ترین قرص های تاخیر در انزال است که موجب مرگ و میر در افراد مصرف کننده می گردد.

 

قرص تاخیری وگادول سمی و کشنده است

قرص تاخیری وگادول برای تاخیر در انزال مردان از جمله محصولاتی است که با عنوان درمان زودانزالی در بازار ارائه می شود. قرص وگادول به دلیل ترکیبات و ساختارش بسیار خطرناک، سمی، اعتیاد آور و کشنده است. این دارو به صورت غیر قانونی از طریق اینترنت به فروش می رسد. بهتر است بدانید قرص تاخیری وگادول برای درمان زودانزالی کاربرد ندارد. بسیاری از افراد با مصرف خود سرانه قرص تاخیری وگادول سعی در تاخیر در انزال خود دارند اما نمی دانند با مصرف قرص تاخیری وگادول ممکن است بمیرند. در حالی که رابطه جنسی تنها بخشی از ارتباط با همسر می باشد. هر چه ارتباط میان شما و همسرتان از صمیمیت بیشتری برخوردار باشد از رابطه جنسی خود لذت بیشتری کسب خواهید کرد. با آگاهی از تکنیک های جنسی مثل ماساژ جنسی و پیش نوازی ها که در جلسات مشاوره جنسی آموزش داده می شوند می توانید کیفیت رابطه جنسی خود را بالا ببرید و نیازی به استفاده از داروی سمی و کشنده وگادول ندارید.

 

قرص تاخیری وگادول نمونه هندی ترامادول می باشد که در کشور هندوستان تولید می شود این قرص از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل که ماده ای بسیار خطرناک است تهیه می شود. باید توجه داشته باشید داروی رسمی به نام قرص وگادول زرد و قرص تاخیری وگادول قرمز وجود ندارد. همچنین باید توجه داشته باشید که قرص تاخیری وگادول در نمونه مواد مخدر دسته بندی می شود و جنبه مواد مخدر دارد و با مصرف این داروی به اصطلاح تاخیری، امکان مرگ حتمی پس از مصرف وجود دارد.

قرص وگادول برای چیست | عوارض و طریقه مصرف قرص وگادول زرد و قرمز

قیمت قرص وگادول زرد

قیمت قرص وگادول زرد یا قرمز برای کسب سود بیشتر معمولا پایین در نظر گرفته می‌شود تا خریدار به تهیه آن تمایل پیدا کند حال آنکه برخی با تهیه محصولات جنسی ارزان قیمت سلامت خود را به خطر می‌اندازند. قرص تاخیری وگادول در هیچ داروخانه‌ای به فروش نمی‌رسد و تنها مواردی که موجود است قرص تاخیری وگادول هندی است که معمولا به صورت اینترنتی و یا غیر مجاز به فروش می‌رسد. با یک جستجوی ساده در اینترنت به زبان انگلیسی در مورد قرص تاخیری وگادول (vegadol) متوجه می‌شوید که این محصول در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست و تنها در ایران کاربرد دارد و جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت. برخی سایت‌های اینترنتی ادعای فروش و خرید قرص تاخیری وگادول زرد اصل و آمریکایی را می‌کنند درحالی که ساخت این قرص کشنده غیر قانونی است و فقط در هند برای صادرات به بازار پر سود ایران تهیه می‌شود. پس گول قیمت آن را نخورید.

 

عوارض قرص وگادول

هرچند می گویند قرص تاخیری وگادول تا حدودی باعث به تاخیر انداختن و درمان زود انزالی می‌شود اما عوارض جبران ناپذیری مثل مرگ بر سلامت بدن خواهد گذاشت. سکته قلبی ناگهانی ، سکته مغزی ، از دست رفتن بینایی و شنوایی ، افزایش فشار چشم و سوء هاضمه و مرگ از عوارض قرص وگادول است.

قرص تاخیری وگادول را به هیچ وجه مصرف نکنید و به جای آن از سایر داروهای مجاز در داروخانه ها برای تاخیر در انزال مصرف کنید. این مقاله فقط جنبه اطلاع رسانی داشت که به شما بازدید کننده عزیز بگوییم عوارض قرص وگادول مرگ است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب