آموزش ماساژ جلوی بدن زن | آموزش ماساژ اندام تناسلی زن

آموزش ماساژ جلوی بدن زن | آموزش ماساژ اندام تناسلی زن

ماساژ برای تحریک زن

ماساژ جلوی بدن زن در رابطه جنسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است اگر می خواهید روشهای ماساژ برای تحریک زن را یاد بگیرد در این پست سماتک آموزش ماساژ اندام تناسلی زن را گردآوری کرده است. آموزش تصویری ماساژ اندام تناسلی زن و آموزش اصولی ماساژ برای تحریک زن همراه با عکس و آموزش کامل و جامع برای شروع ماساژ جلوی بدن زن ویژه زوجین در ادامه آورده شده است.

 

ماساژ اندام تناسلی زن بعضی ها برای اینکه بتونند همسر خودشون رو خوشحال کنند حاضرند دست به هر کاری بزنند . آموزش ماساژ جلوی بدن زن بعضی ها از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو برای خانم خودشون می خرند تا اون رو خوشحال کند اما همیشه نمیشه با پول و کادو دل همسر خودمون رو شاد کنیم . ماساژ اندام تناسلی زن زیرا از یک طرف ممکنه که دیگه پولی تو جیبمون نمونده باشه و از طرف دیگه هم اگر زیاد کادو بخریم دیگه زیاد به چشم نمیاد .

 

آموزش ماساژ جلوی بدن زن

حالا یک راه بسیار ساده ای برای خوشحال کردن زن وجود داره که میتونه تا مدت ها در ذهنش بمونه و عشق و علاقه ی همسرمون رو بهمون زیاد کنه .یکی از این راه ها ، ماساژ جلوی بدن زن است . میشه گفت که ماساژ اندام تناسلی زن و مخصوصا ماساژ واژن یکی از هنر های مدرن زن و شوهرهای امروزیه که که زندگیه زناشویی رو به شدت شیرین میکنه . ماساژ اندام تناسلی زن برای همین در این پست سماتک براتون آموزش ماساژ اندام تناسلی زن با عکس رو قرار دادیم تا با استفاده از ماساژ جنسی ، هم خودتون و هم همسرتون نهایت لذت رو از همدیگر ببرید .

 

همیشه یادتون باشه که ماساژ دستگاه تناسلی زنان ،می تونه شور و حال خوبی در هر دوی شما ایجاد بکنه و بقدری زن رو تحریک بکنه که هر چقدر هم که در طول روز خسته باشد ، بعد از یک ماساژ جنسی ، همسر شما مشتاقانه خواهان برقراری نزدیکی جنسی با شما بشه !

 

اینم بدونید که درسته که الان دیگه کسی حوصله و وقت انجام ماساژ جلوی بدن زن رو نداره ، ولی اگر فقط نیم ساعت برای ماساژ دستگاه تناسلی زنان وقت بذارید تا یک ماه شما و همسرتون پر از انرژی و شارژ هستید و سماتک، تا یک عمر از خاطرش لذت میبرید. ماساژ اندام تناسلی زن مهر و محبت بین شما خیلی زیاد میشه . خوب حالا اگر آماده هستید، آموزش ماساژ جلوی بدن زن و آموزش ماساژ اندام تناسلی زن رو شروع می کنیم .

 

آموزش ماساژ اندام تناسلی زن

1.  اول اتاق رو برای یک شب عاشقانه و رمانتیک تزئین کنید. باور کنید ، همین گلی که روی میز در عکس می بینید ، میتونه خانم شما رو به قدری عاشق تر بکنه که نگو و نپرس. محیطی که ماساژ جلوی بدن زن در اون انجام میشه در تحریک جنسی زن خیلی تاثیر داره برای همین اتاق رو مرتب کنید ، برای ماساژ اندام تناسلی زن پرده ها رو بندازید و مقداری عطر خوشبو در اتاق بزنید .

 

2. برای ماساژ اندام تناسلی زن اگر تخت دارید روی تخت و اگر تخت ندارید روی مبل و اگر مبل هم ندارید روی زمین یک حوله تمیز و نرم و لطیف رو پهن کنید ..

 

3. برای ماساژ جلوی بدن زن ترجیحاً از حوله هایی استفاده کنید که به رنگ اتاق بیاد ، نو هم باشه چه بهتر .البته نرم و لطیف بودن حوله مهم تر از نو بودنش هست.

 

4. برای ماساژ اندام تناسلی زن اگر یک حوله ی دیگه دارید ، بذارید یک جایی که گرم بشه و بعدا ً که همسرتون لباساش رو در آورد ، اون حوله ی گرم رو بکشید روش . اگر هم هوا گرم بود ، می تونید بدون لباس بمونید .

 

5. برای ماساژ جلوی بدن زن درجه هوای اتاق رو در حالت متعادل نه ارید تا وقتی که زن یا شوهر شما لباس تنش نیست زیادی سرد یا گرمش نشه .

 

6. برای ماساژ اندام تناسلی زن یک آهنگ عاشقانه که هر دوتاتون دوست دارید رو انتخاب کنید و صدا ی بلند گو رو کم کنید تا در پس زمینه اون آهنگ پخش بشه . سعی کنید از آهنگ های رمانتیک و ملایم استفاده کنید .

 

7. قبل از ماساژ جلوی بدن زن از شمع استفاده کنید . این شمع ها هر چقدر هم که به نظر لوس برسند ، ولی در عمل حس رمانتیک فوق العاده زیبا یی به محیط می دهند . وقتی چراغ ها خاموش باشه و اتاق با نور شمع ها روشن باشه ، این نور شمع به تحریک جنسی هر دوی شما در حین ماساژ کمک میکنه .

آموزش ماساژ جلوی بدن زن | آموزش ماساژ اندام تناسلی زن

بهترین روغن برای ماساژ بدن زن

8. برای ماساژ اندام تناسلی زن روغن مناسب برای ماساژ بدن زن که خوشبو باشد را تهیه کنید . روغن مناسب برای ماساژ بدن زن بدون روان کننده امکان نداره ، هرچی روان کننده بیشتری داشته باشید ، زن لذت بیشتری خواهد برد. روغن برای ماساژ بدن زن با رایحه های مختلفی در بازار وجود داره که خوشبوترین روغن برای ماساژ بدن زن ،روغن بادام شرین ، روغن زیتون ، روغن نارگیل ، روغن اواکادو و هر روغن دیگه ای که خودتون دوست داشته باشید هست.

 

ماساژ بدن زن با روغن زیتون

9. هرگز روغن برای ماساژ بدن زن رو مستقیم روی اندام تناسلی زن نریزید. بلکه یک مقداری از اون رو روی کف دستتون بریزیر و با مالیدن دو کف دستتون به همدیگر اون روان کننده رو گرم کنید تا آماده ماساژ اندام تناسلی زن شوید.

آموزش ماساژ جلوی بدن زن | آموزش ماساژ اندام تناسلی زن

روشهای ماساژ دادن جلوی بدن زن

10. خودتون رو آماده کنید. ناخن ها تون باید کوتاه باشه تا هنگام ماساژ جلوی بدن زن به پوست زن صدمه نزنه. اگر ساعت دارید از دست تان باز کنید و دستانتون رو خوب بشویید و قبل از اینکه ماساژ اندام تناسلی زن را شروع کنید ، دست هاتون رو به هم بمالید تا خوب گرم بشه .

 

11. به عنوان یک ماساژور اندام تناسلی زن شما باید کاملا آروم باشید . در هنگام ماساژ جلوی بدن زن به هیچ عنوان عجله نکنید و هر قسمت از بدن رو به آرومی ماساژ بدهید.

 

12. زنی که داره ماساژ داده میشه باید 2 ساعت قبل از ماساژ از خوردن غذاهای سنگین و چرب و چیلی پرهیز کند.

 

13. یک فکر خوب برای انجام ماساژ جلوی بدن زن اینه که قبل از انجام هر حرکتی ، اون ماساژ رو روی خودتون انجام داده باشید یک وقت همسرتون اذیت نشه.

 

14. خودتون هم در طول ماساژ جلوی بدن زن باید در وضعیت راحتی باشید تا بتونید آرامش خودتون رو با ماساژ اندام تناسلی زن به همسرتون انتقال بدید .

 

15. اگر تصمیم دارید که هر دوتایی ( زن و شوهری ) در هنگام ماساژ اندام تناسلی زن بدون لباس و برهنه باشید ، قبلش دمای اتاق رو گرم نگه دارید.

 

16. برای ماساژ اندام تناسلی زن نیازی نیست که حرکات ماساژ جلوی بدن زن رو دقیقاً مثل حرفه ای ها انجام بدید . این که شما چندین روش ماساژ جلوی بدن زن رو بلد باشید خیلی خوبه ، ولی نیازی نیست که خودتون رو اذیت کنید که اونها رو دقیقاً مثل حرفه ای ها انجام بدید.

 

17. برای ماساژ اندام تناسلی زن همین که دست های گرم شما بدن همسرتون رو نوازش کنه خودش خوبه . همین که زن شما در حین ماساژ جلوی بدن زن به این فکر میکنه که شما برای خوشحال کردن اون دارید ماساژش میدید، احساس آرامش بخشی بهش دست میده .

 

18. روغن برای ماساژ بدن زن رو روی کف دستاتون بریزی و بعد از اینکه گرمش کردید ، اون رو روی اندام تناسلی زن بمالید و به آرومی نوازشش کنید . یادتون باشه که چند دقیقه قبل از اینکه ماساژ جلوی بدن زن رو شروع کنید ، حتما روغن برای ماساژ بدن زن رو روی واژن همسرتان بمالید و بذارید چند دقیقه بمونه و بعد ماساژ جلوی بدن زن را شروع کنید .

 

19. برای نوازش کردن واژن زن ، از حرکات نرم و کشیده استفاده کنید تا ماهیچه های اندام تناسلی زن ریلکس بشه. از فشار وارد کردن به استخوان های ناحیه واژن پرهیز کنید . یادتون باشه که قراره ماساژ جلوی بدن زن بدید و الان تو باشگاه بدن سازی نیستید .

 

20. قبل از شروع ماساژ جلوی بدن زن تصمیم بگیرید که از کجا می خواهید ماساژ رو شروع کنید و حرکت بعدی چی باید باشه . این بستگی به خودتون داره که ماساژ جلوی بدن زن رو از کجا شروع کنید .

 

21 . برای ماساژ اندام تناسلی زن جاهایی که معمولا همه دوست دارند از اونجا ماساژ داده بشوند ، کمر ، کپل و پهلو ، باسن و ران هاست . و بعد از اون تمام پا رو ماساژ بدید و بعد به سمت بالا تنه برید و در اخر صورت و سر رو ماساژ بدید .

 

22. یادتون باشه که هرگز قبل از اینکه ماساژ جلوی بدن زن تموم بشه ، وارد قسمت دیگه ای نشید . برای ماساژ اندام تناسلی زن یعنی اگر دارید ماساژ جلوی بدن زن رو انجام می دید ، تا کل واژن رو ماساژ ندادید ، ماساژ باسن زن رو شروع نکنید .

 

23. برای ماساژ اندام تناسلی زن این اتفاق خیلی زیاد می افته که مثلا مرد داره یک طرف کمر خانمش رو ماساژ میده و همون طور که قبلا ً گفتیم این ماساژ جلوی بدن زن باعث تحریک زن میشه؛ شوهر بعد از ماساژ یک طرف اندام تناسلی زن ، کپل و پهلوی زن ، تحریک میشه و میره سراغ ران !!! آقایون خودتون رو کنترل کنید و بعد از ماساژ جلوی بدن زن برید سر حرکت بعدی !!

 

23. در هنگام ماساژ جلوی بدن زن حرف زدن ممنوع . یک قسمت اساسی در ماساژ جلوی بدن زن این هست که طرفین ساکت و آرام باشند .

 

24. برای ماساژ جلوی بدن زن آرامش موجود در جو محیط رو حفظ کنید.

 

25. ضمنا قبل از شروع ماساژ جلوی بدن زن دست هایتان را با آب و صابون بشویید زیر اندام تناسلی زن حساس بوده و خطر عفونت وجود دارد.

 

گردآوری و تنظیم: www.samatak.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب