چه مدت بعد از غذا میتوان رابطه جنسی داشت

چه مدت بعد از غذا میتوان رابطه جنسی داشت

چه مدت بعد غذا سکس کنیم

رابطه جنسی بعد از غذا خوردن خیلی توصیه نمی شود و باید کمی صبر کنید تا معده تان سبک تر شود. بسیاری از زوجین این سوال را می پرسند که چند دقیقه بعد از غذا میتوان رابطه جنسی داشت . این بسته به میزان غذایی است که می خورید و مهمترین نکته سنجیدن حال درونی تان است. آموزش دخول و روش های برقراری انواع رابطه جنسی سکس نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد؛ در آموزه‌های مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از رابطه جنسی از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود.

 

یک کارشناس طب سنتی با تشریح نکاتی درباره سکس از دیدگاه طب سنتی گفت: رابطه جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد.

 

سکس صحیح از دیدگاه طب سنتی اظهار کرد: رابطه جنسی اگر بر اساس نیاز و تمایل واقعی هر فرد انجام شود، نه تنها متضمن سلامتی روحی ـ روانی, نشاط و شادابی در زندگی است بلکه منجر به نوعی پاکسازی بدن نیز می‌شود.

 

رابطه جنسی با معده پر اشتباه است

وی افزود: رابطه جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد؛ در آموزه‌های مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از سکس از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود.

چه مدت بعد غذا سکس کنیم

عدم رعایت بهداشت رابطه جنسی موجب ضعف قوا, عوارض قلبی، مغزی 

این کارشناس طب سنتی متذکر شد: عدم رعایت حد اعتدال در این امر باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده‌ای نظیر ضعف قوا، اعصاب و بینایی، عوارض قلبی، مغزی، کبدی، مشکلات مربوط به مثانه، کلیه، بیماریهای روحی و روانی و … می‌شود.

 

علوی درباره ضعف جنسی و راه‌های درمان آن بیان داشت: اشتباه رایج در درمان ضعف و ناتوانی جنسی به‌خصوص در مردان استفاده بی‌مورد از داروهایی با طبع گرم یا بسیار گرم است؛ باید توجه داشت که گاهی علت ضعف و ناتوانی جنسی، سوء‌مزاج‌های عضوی با ماهیت گرم است که در این موارد تجویز داروهایی با طبع گرم، قطعا موجب بدتر شدن وضعیت بیمار می‌شود. 

 

در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده است 

وی تصریح کرد: در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده و درمان، بر اساس یافتن علت ایجاد‌کننده صورت می‌پذیرد و نمی‌توان نسخه واحدی برای همه پیچید.

 

این کارشناس طب سنتی یادآور شد: افراط در دفعات سکس در افراد مبتلا به بیماری و درد مفاصل، مضر و تشدید‌کننده بیماری آنهاست. چه مدت بعد از غذا میتوان رابطه جنسی داشت ؟

جدیدترین مطالب