ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

ملاعبه با همسر بسیار مهم است و اگر زوجی هستید که می خواهید بدانید ملاعبه با همسر چگونه است در ادامه آموزش تصویری ملاعبه با همسر تهیه و گردآوری شده است.  ملاعبه با همسر در لغت به معنای بازی کردن جنسی با همسر است، اما این واژه در ادبیات دینی و مسائل زناشویی معانی گسترده تری دارد. ملاعبه با همسر مجموعه رفتار‌های عاشقانه و جنسی است که افراد قبل از برقراری رابطه جنسی و به منظور آماده شدن برای دخول و لذت بیشتر انجام می‌دهند.

 

ملاعبه با همسر چگونه است

بازی کردن در روابط جنسی به معنای ملاعبه و بازی با اعضای جنسی زن می باشد. امروزه از نظر علم روانشناسی اثبات شده که ملاعبه بوسیدن لب ها تاثیر مثبت زیادی در افراد دارد این به علت رشته های عصبی موجود در پشت لب ها می باشد بوسیدن هم روشهای خاص خود را دارد. ملاعبه چیست؟ ملاعبه به بازی کردن و شوخی‌های قبل از آمیزش جنسی می‌گویند. اسلام برای تشویق به روابط جنسی سالم توصیه‌های فراوانی به ملاعبه با همسر و عشق بازی قبل از آمیزش دارد.

ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

ممکن است که برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید معنی ملاعبه با همسر را بدانید. اینکه ملاعبه چیست و حکم ملاعبه با همسر در اسلام چگونه است این مقاله سایت سماتک را با یک حدیث از رسول اکرم آغاز می کنیم. رسول خدا (ص)می فرماید: وقتي كسي قصد نزديكي با همسرش را دارد مانند مرغان به نزد او نرود بلكه اول با او ملاعبه و دست بازي و شوخي كند و سپس با او نزديكي كند . ( حليه المتقين ، انتشارات هجرت ، چ 11 ، ص 126 ) این موضوع اهمیت ملاعبه با همسر را نشان می دهد. در ادامه با چگانه همراه شوید.

 

آموزش تصویری ملاعبه با همسر

ملاعبه با همسر بسیار مهم است هر شخصی که می خواهد با همسر خود نزدیکی کند یکی از مهمترین نکاتی که در ذهنش می پرورد کیفیت رابطه جنسی است. هر آمیزشی باید بهترین کیفیت را داشته باشد. در روايات فراواني اين موضوع مهم بيان شده و تصريح مي كند يكي از آداب همبستر شدن با همسر، ملاعبه با همسر يعني تحريك زن از طريق لمس و مالش بدن و در آغوش گرفتن است و حتي در حديثي آمده است مردي كه قبل از نزديكي با همسرش ملاعبه كند، مورد نظر و لطف و رحمت ويژه خدا قرار مي گيرد.

ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

آداب ملاعبه با همسر

1- گرفتن وضو
2- گفتن بسم اللّه‏
3- در هنگام جماع تعجيل نكند و زن را براى آن آماده كند تا او هم كاملاً لذت ببرد؛ يعني، كمي با هم گفتگو كنيد سپس ملاعبه و بازي و بعد از آمادگي اقدام كنيد.
4- جماع در شب‏هاى دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه يا جمعه باشد.
5- هنگام جماع با زن ملاعبه و بازى كند تا او كاملاً آماده شود.
6- جماع را وقتى انجام دهد كه زن ميل دارد.
7- نزديكي بهتر است در اول شب نباشد بلكه ساعاتي بعد از خوردن شام باشد زيرا معده پر است نزديكي موجب قولنج و فلج و رعشر و نقرس و سنگ درون و چكيدن بول و فتق و ضعف بينايي مي شود.

 

ملاعبه با همسر چیست؟

از لحاظ روانی ملاعبه با همسر که در فاصله قصد و اجرا اعمال می گردد رضایت بخش و آرامش دهنده بوده و عمل دخول هرگز نمی تواند نام تجاوز را به خود بگیرد و درک لذت جنسی را با تنی محو در آرامش که فقط جای لذت را باقی گذارده بهمراه خواهد ساخت .
از نظر جسمی نیز مرد نعوظی پیدا کرده که ناشی از پرخون شدن نسج و اسفنجی سراسر آلت اوست و زن نیز پر خونی شعریه های سراسر دستگاه تناسلی را دارد مرد بدون دخالت ملاعبه و معاشقه دخولی انجام داده و انزالی صورت گرفته و در پی آن همه پرخونی ها مرد فرو کش کرده است ولی زن هیچ نفهمیده و این شعریه ای پر خون لگن و نعوظ زن برگشت نکرده و زن را به درد کمر بی ارزش اما پر دردی مبتلا می کند.

ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

چگونه ملاعبه کنیم

• سلول های واقع در هاله پستان : ملامسه و مالش پستان ها که هر چه به نوک آن نزدیکتر شود حساسیت بیشتر است…… البته بهتر است همه پستان و بعد قسمتی و بعد کمتر و بالاخره نوک آن را دریافت و مکیدن و لیسیدن پستانها که بسیار لذت بخش است.

 

• کلیتوریس: در زن حکم آلت مرد را دارد و حتی ملامسه مختصرآن تحریک شدیدی به زن می دهد آلت مرد نیز با ملامسه زن تحریک می شود و هر چه به حشفه نزدیکتر حساس تر است تا به حدی که سلول های نوک آلت حتی گرمی و سردی را حس نکرده و فقط برای لذت درک کردنند.

 

• سطح داخلی ران و لب های فرج نیز پاسخ می دهد و چنانچه انگشت را بر وتر های عضلانی که از هر دو طرف به استخوان می چسبند گذاشته و همانند به لرزه در آوردن تار های سیم عمل شود بهتر جواب می دهد ملامسه می تواند با دست ، دهان ، سر ، آلت و حتی لاشه پاصورت گیرد چه بسا مالیدن کف پا به پشت پای زن یا مالیدن پشت پا به کف پای زن بهترین تحریک باشد و یا زنی پیدا شود که با مالش سطح داخلی بازوهایش به سرعت به اوج لذت جنسی برسد.

ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

• بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و یا هر قسمتی از بدن زن باشد که پیدا کردن نقطه های حساس تر مدتی طول می کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسی مرد و زن نقاط مربوطه شناخته می شود.

 

• مکیدن زبان زن یا مکیدن زبان مرد توسط زن برای هر دو طرف تحریک کننده است.

 

• عطر و بوی خوش : به محض آن که مرد با زن تماس پیدا کرد سوراخ های بینی او باز می شود و در مراکز هیجانی سمپاتیکی وی فعال شده ترشح اورنالیز شروع و در نتیجه فشار خون بالا رفته و بالاخره ترشحات دستگاه تناسلی شروع می شود . زن و مرد هر دو بوهای مخصوص خود را دارند که از لحاظ کیفی اثر عمیق بر یکدیگر دارند مثلا زن بوی دستان مرد را دوست دارد و دوست دارد همسرش به نام نوازش دستی به گونه ها و صورتش بکشد که بوی دستان او را حس کند . آنچه که در هر دو حنس محرک است بوی مناطق جنسی زن و پوست بیضه های مرد است گرچه بوی طبیعی بدن زن و مرد برای یکدیگر فوق العاده است اما استفاده از عطر ی که خوشایند همسر باشد نیز توصیه می شود نکته مهم در این مورد رعایت بهداشت و زدودن موهای زائد و برطرف کردن هر گونه عفونت و بوی بد است که برای هر دو طرف مخصوصا زن لازم و ضروری است.

 

• گفتار های عاشقانه : تحریک فقط به نوع فیزیکی محدود نمی شود و نوع روانی نیز دارد که باید به صورت همزمان استفاده شود صحبت های عاشقانه که هنگام رسیدن دو دلداده به هم بینشان رد و بدل می شود بسیار پر اهمیت است نکته آخر این که مرد با فکر و یا در نظر آوردن نقاط شهوت انگیز و یا عوامل روانی نعوظ به او دست داده و اغلب در این حالت تحریک شده به حساب می آید آنچه بر زن لازم است تحریک موضعی نیست بلکه تحریک موقعی است و آن زمانی است که مرد در حالیکه دخول انجام می دهد زود نعوظ وی پایان می یابد و دخالت زن با تحریک مرد در حالی که عضلات مهبل را بر روی آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزدیک می کند و امکانا با دست مالیدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وی ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضی می سازد.

 

• لب: یکی از روشهای لب گرفتن، گاز گرفتن لب (البته با فشار کم) حس خوبی را منتقل می کند وارد کردن و مکیدن لب ها نیز در جای خود تاثیر زیادی دارد. در اروپا گروههایی نوع دیگری از لب گرفتن را باب کردند؛ در این نوع لب گرفتن که از زبان استفاده می شود مالیدن زبانهای یکدیگر به هم به صورت بیرونی و وارد کردن زبان به درون دهان است. دقت کنید این عمل با لب گرفتن تفاوت دارد و شاید همسر شما این رفتار شما را نپذیرد، این نوع برخورد معاشقه نیست.

• نوازش: بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آنها می دهد. قرار گیری سر آنها روی سینه شما نیز بهترین حالت برای نوازش کردن موهای آنها می باشد. مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت میبرند (البته به آرامی و با ملایمت توام با محبت).
این نکته را در نظر داشته باشید در معاشقه و ملاعبه با همسر سعی در تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید فقط به احساس دوست داشتن میان خود و عشقتان فکر کنید. زیاد از حد هم پیشروی نکنید که همه چیز را خراب می کنید. اکثر مشکلات از همین افراط و تفریط بوجود می آید. هر رفتاری جا و مکان خاص خود را دارد فرق نمی کنه چه مرد چه زن چه پسر و چه دختر !ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

آموزش ملاعبه با همسر

یکی از مواردی که خانم ها باید در ملاعبه با همسر رعایت کنند این است که بدانند چه چیزهایی همسرشان را تحریک می کند. آنها را شناسایی و در زمان لازم از آن استفاده کنند. مثلاً اگر مردی همسرش را با یک مدل موی خاص یا لباس خاصی جذاب میبیند، خوب است که گاهی از این آرایش مو و لباس استفاده کنند. اما در استفاده از آنها افراط نکنید و اثر آن را از بین نبرید.

 

یک مثال ساده میزنم:
به فرض همسر شما از قرمه سبزی خوشش می آید، پس شما هفته ای 5 شب قرمه سبزی بپزید، در این حالت نتیجه عکس می دهد و کم کم از این غذا دلزده می شود. پس در همه چیز اعتدال رعایت شود.
حتماً سعی کنید در ملاعبه با همسر عوامل تحریک همسرتان را بشناسید. نسبت به رنگ ها حساس باشید. مثلاً بدانید که لباس خواب شما چه طرحی و چه رنگی باید باشد تا همسرتان را تحریک کند.حتماً ازش بخواهید که برایتان تشریح کند که چه طرح و رنگی را دوست دارد. حتی اجازه بدهید که او برایتان خرید لباس را انجام دهد.
پاهای زنان در تحریک همسر واقعاً موثرند. شاید حتی مرد پاهای با جوراب شلواری های متنوع را بیش از پای برهنه دوست داشته باشد. تمام این موارد ریز را شناسایی کنید و از آن استفاده کنید. اینها چیزهای کوچکی هستند که تاثیرات بزرگی در زندگی دارند. گردنبند، رنگ تل سر، گوشواره ، دستمال گردن و تمام زیور آلات شما، رنگ وطرح لباس و … میتوانند عامل کشش همسرتان بشوند. شاید مرد شما هیچوقت اینها را برایتان شرح ندهد بلکه شما باید تمامی آن را شناسایی کنید و از آن برای تحریک همسرتان استفاده کنید…

 

ملاعبه یعنی چه؟

یکی دیگر از موارد کوچک ولی مهم در هنگام ملاعبه با همسر و آمیزش جنسی، انتخاب مناسب روش پیشگیری از بارداری است. زنها و مردانی که نمی خواهند صاحب فرزند شوند و سعی میکنند از شیوه جلوگیری طبیعی استفاده کنند( یعنی قبل از زمان انزال، مرد دست از رابطه بکشد)، همواره یک نوع ترس را در خود مبحوس میکنند. آنها رابطه جنسی را با یک وحشت پنهان آغاز میکنند و شدیداً باعث تشنج میگردند.
عموماً زنها بدلیل دیرتر به ارگاسم رسیدن، لذت این رابطه را از دست میدهند!!!
چون مرد در طول رابطه مدام در فکر زمان و کنترل انزال خویش بوده و نمی تواند حواسش را کاملاً معطوف به زن کند و اکثراً قبل از ارضای کامل زن از وی کناره گرفته و سبب نارضایتی زن می شوند.
زنها معمولاً چیزی نمی گویند ولی این امر به روان آنها صدمه میزند.
زیرا زنی که از نظر جنسی از مرد خود راضی نباشد هرگز نمی تواند در کنار آن آرامش داشته باشد!!! توصیه می شود، حتماً از وسایل ضد حاملگی استفاده کنید تا بتوانید این اضطراب را از بین ببرید…

 

مورد دیگر اینکه زنها و مردها همیشه نگران آن هستند این است که فکر میکنند بدلیل افزایش سن و کهولت جذابیت خود را از دست داده اند ، و دلیل کم شدن توجه همسرشان و دلسردی وی این مورد می باشد!!
واقعیت این است که علت آن بی اعتنایی به عوامل، در جاذبه جنسی میباشد…. زن و شوهری که از امور جنسی به عنوان یک عادت استفاده می کنند نباید انتظار آینده ای پر هیجان داشته باشند… تعویض زمانهای آمیزش ، تغییر حالتهای آمیزش ، تغییر مکانهای آمیزش و عوامل دیگر چیزهایی هستند که اصولا توسط زوجین فراموش میشوند.
در اختیار داشتن یک عامل همواره باعث فراموشی این مورد می گردد که ما باید آن مورد را حفظ هم بکنیم!!!
توجه نمی شود که هر قدر سن بالاتر رود فهم نیز بیشتر می شود و در نتیجه انتظار بیشتری طلب می شود. باید به تنوع در امور جنسی توجه کرد زیرا که زن و مرد جا افتاده دیگر یک جوان ناشی نیستند که با یک رابطه ساده ارضا روحی شود…
توجه نمی شود که یک زن سی ساله یا یک مرد سی و پنج ساله انسانهایی هستند که از رابطه جنسی یک لذت کامل می خواهند نه مثل نوجوانان یک هیجان ساده!!!
بدانید در صورت افزایش عمر، وظیفه شما در قبال همسرتان بیشتر شده و او خواستار لذت بیشتری است چون او عاقل و کاملاً بالغ شده و نیازهای خود را بهتر می شناسد. پس همواره سعی کنید که در امور جنسی توان خود را حفظ کنید، زیرا که زن و شوهری که از نظر جنسی دیگر قادر به خاموش کردن عطش روحی هم نباشند قطعاً زندگی جذابی نخواهند داشت…

ملاعبه با همسر چگونه است | آموزش تصویری ملاعبه با همسر

ملاعبه با همسر در اسلام

ملاعبه با همسر در اسلام چگونه است؟ اسلام دینی است که درباره ابعاد مختلف زندگی انسان آموزه‌های مخصوص به خودش را دارد و ملاعبه با همسر از این دست موضوعات است که اسلام به آن پرداخته است. اهمیت امور جنسی در اسلام از این رو است که نیاز جنسی و ملاعبه با همسر یکی از نیاز‌های انکارناپذیر انسان است و سلامت در رفتار‌های جنسی تاثیر مستقیمی بر روحیه افراد، سبک زندگی، روابط عاطفی، وضعیت خانواده و تربیت فرزند دارد.
کانون خانواده در اسلام اهمیت دارد، اما ربط آن به ملاعبه چیست؟ ابتدا خوب است بدانید که ملاعبه با همسر در زبان فارسی بیشتر با عنوان عشق بازی معروف است و طبق نظرات علم روانشناسی و سکسولوژی آمیزش بدون آمادگی قبلی هم آسیب‌های مخرب روانی بسیاری در پی دارد و هم موجب برخی اختلالات فیزیکی در بدن می‌شود. یکی از مشکلات ابتدایی این نوع آمیزش خالی بودن از احساسات و عواطف است. رابطه‌هایی که در آن‌ها ملاعبه با همسر یا عشق بازی با زن قبل از دخول نقشی ندارند شریک جنسی فرد، در معرض مشکلات زیادی قرار می‌گیرد. از این رو اسلام در دفاع از کانون خانواده و نیاز‌های مسلّم انسان توصیه‌های فراوانی در زمینه ملاعبه دارد.

 

ملاعبه با همسر در احادیث

همانطور که قبلاً ذکر کردیم برخی از احادیث به جا مانده از معصومین (ع) توصیه‌هایی مستقیم و غیر مستقیم درباره روابط جنسی و ملاعبه با همسر دارند. اکنون چند نمونه را در کنار هم قرار داده‌ایم:

 

آمادگی دو سویه
از امیرالمومنین (ع) در کتاب وسائل الشیعه نقل شده است:
“هنگام آمیزش و ملاعبه با همسر، چون پرندگان شتاب نکنید، صبر پیشه‌ی خود سازید، زن‌ها نیازمند وقت بیشتری هستند، مدتی نه چندان طولانی به ملاعبه با همسرتان و عشق بازی بپردازید، همسرتان را کاملاً آماده سازید. آمادگی دو سویه؛ آمیزش را فرح بخش و کامل می‌کند. ”

 

آرامش قلبی
امام حسن (ع) می‌فرمایند: “مکانی خلوت در زمانی بی سرو صدا، با دلی آرام؛ شرایط مناسبی برای هم بستری است. اگر آمیزش و انعقاد نطفه با دلی آرام و خالی از اضطراب صورت پذیرد، خون به صورت طبیعی در رگ‌ها جریان می‌یابد، انتقال ژن‌ها طبیعی‌تر انجام می‌گیرد و در نتیجه فرزند، به پدر و مادرش بیش‌تر شبیه خواهد شد. ”

 

نکات مهم در ملاعبه با همسر

نقل شده است که پیامبر اکرم (ص) فرمودند:
“خانم‌ها در ملاعبه با همسر از آرایش دریغ مکنید، بهترین، ملایم‌ترین و دلنوازترین عطر را به کار برید، زیباترین و دلرباترین لباس را به اندام خویش بپوشانید، خود را حداقل با یک گردنبند زینت بخشید و صبح و شام خود را به شوهر عرضه دارید. در یک کلام؛ چشم و دل شریک زندگیتان را در ملاعبه با شوهر هنرمندانه بربایید. ”

 

توصیه برای آقایان در ملاعبه
و مکمل حدیث بالا، روایتی است به نقل از امام رضا (ع):
“آقایان! مطابق میل خانم‌تان برای ملاعبه با او لباس بپوشید، در خانه نیز آراسته و دلربا باشید، هوش و حواس همسرتان را ماهرانه به خود جلب کنید، با این کار، غدد جنسی او را نسبت به خود فعال کنید و عفت او را نسبت به دیگران فزونی می‌بخشید. ”

 

لذت چشم نواز
حدیثی از امام صادق (ع) در کتاب حلیه المتقین نقل شده است که فرمودند:
“چه لذتی بالاتر و چشم نوازتر از دیدن بدن عریان همسر قبل از ملاعبه است. قبل از همخوابی و ملاعبه با همسر خود را از شوهرتان دریغ مدارید، بگذارید شوهرتان شما را ببوید و ببوسد. ”

 

همان که می‌خواهی و در جایی دیگر امام رضا (ع) فرمودند:
“آمیزش مکن مگر اینکه با همسرت بسیار بازی کنی و سینه هایش را آرام بفشاری، وقتی چنین کنی آمادگی لازم را برای در آمیختن پیدا می‌کند. در این حالت، شهوت از صورت و چشمان او نمایان می‌شود و از تو همان می‌طلبد که تو از وی می‌خواهی. ”

حال بعد از مطالعه چند نمونه از توصیه‌های روایی به ملاعبه و عشق بازی قبل از آمیزش خیلی خوب مشخص است که با توجه به تاکید پیشوایان دین، جایگاه ملاعبه چیست. نکته‌ی با ارزشی که نباید از ذکر آن غافل شد این است که توصیه‌ها فقط به زن یا فقط به مرد نبود و رابطه جنسی در تفکر اسلامی کاملا یک رابطه دو‌سویه و با محوریت هر دو نفر است. این خبر از غنی بودن فرهنگ اسلامی دارد.

 

ملاعبه با نامحرم

ملاعبه با نامحرم حرام است. ملاعبه با زن نیز دقیقا مانند آمیزش و دخول در مواردی حرام است. به عنوان مثال ملاعبه با نامحرم و با هر کسی که همسر فرد نیست حرام است. یعنی جنسیت، سن و ارضاء شدن اهمیتی ندارد و به صرف اینکه شخصی با شخصی دیگر شوخی و بازی و ملاعبه کند و تحریک شود حتی اگر ارضا نشود هم حرام است. ملاعبه با همسر در حال روزه حتی برای زوجی که در حالت روزه هستند و اگر ملاعبه کنند مایع منی از آن‌ها خارج می‌شود نیز حرام است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب