لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

نقاط حساس بدن عشقم در رابطه جنسی کجاست؟

نقاط حساس بدن عشقم در رابطه جنسی کجاست؟

نقاط حساس بدن عشقم در رابطه جنسی کجاست؟

بهتر است نقاط حساس بدن عشقتان را در رابطه جنسی بشناسید تا بهترین و لذت بخش ترین رابطه جنسی را داشته باشید در این رابطه ما مقاله ای برای شما عزیزان در سایت سماتک قرار داده ایم در ادامه نقاط حساس بدن عشقم در رابطه جنسی کجاست آورده شده است.

 

ویژه افراد متاهل

بدن خانم ها و آقایان از لحاظ جنسی نقاطی دارد که بسیار تحریک پذیر هستند و برای رابطه جنسی می توان سراغ این ناحیه ها رفت. نقاط تحریک پذیر بخش هایی از بدن میباشد که برانگیختن آن ها نقش مهمی در تحریک و لذت رابطه جنسی دارد. در اکثر آقایان و خانم ها توجه شریک جنسی به بخش های دیگری از بدن، غیر از اندام های جنسی باعث بوجود آمدن میل جنسی و ارتباط زناشویی میشود.

 

تحریک مناسب و درست این نقاط میتواند لذت زناشویی و جنسی را چند برابر کند. البته باید دقت کنید که نقاط لذت بخش بدن در اشخاص فرق دارد و میبایست کم کم بخش های حساس بدن خود و شریک جنسیتان را بشناسید

 

قسمت های حساس بدن آقایان

اشخاصی که تصور میکنند تنها قسمت تحریک پذیر بدن آقایان بخش دستگاه تناسلی او میباشد، پس باید بدانند که هیچ وقت زحمت شناختن دیگر نقاط حساس بدن را به خود نداده اند. چنانچه خانم ها به بدن آقایان بیشتر توجه کنند میتوانند نقاطی را پیدا کنند که به کمک این نقاط بسیار راحت و سریع میتوانند آن ها را تحریک کنند.

 

سر : اکثر آقایان از نوازش موها و بازی با آن ها مخصوصا عبور انگشت از بین موهایشان لذت میبرند. بدلیل اینکه هنگامی که خانوم ها قسمت سر آقایان را مورد نوازش قرار میدهند، این امر موجب ترشح و آزاد شدن برخی هورمون های محرک در جریان خون میشود که مرد را آماده فعالیت جنسی میکند.

 

گوش (لاله) : آرام نوازش کردن، بوسیدن، مکیدن و خوردن لاله گوش و حتی تحریک آرام با دندان هم بسیار برای آقایان بسیار لذت بخش میباشد.

 

لب : تنها به بوسیدن لب ها قناعت نکنید، بمکید، بخورید و حتی با دندان تحریک کنید که کاری واقعا لذت بخش میباشد. در ضمن حتی میتوانید برای تجربه یک حس فرازمینی زبان همسر خود بمکید. (با رعایت تمام مسائل بهداشتی)

 

گردن : قسمت زیر چانه تا پایین گردن را با دست نوازش کنید، با زبان تحریک کنید بلیسید و بگذارید گرمای نفس هایتان همسرتان را تحریک کند.

 

کمر : شانه و بخشهای پشت همسر خود را تا پایین مهره های کمر نوازش و قسمت میانی کمر را با زبان تحریک کنید.

 

سینه : اکثر آقایان هنگام نوازش و بازی خانم ها (مالیدن سینه با دست)، نیشگون گرفتن و حتی تحریک با دندان و زبان بسیار تحریک میشوند بطوری که میتونه کاملا عقل را از سر آنان بپرونه!

 

بیضه : بالاخره نوبت اندام جنسی آقایان رسید، بیضه! قسمت لوله آلت تناسلی و بخصوص سر آن از نقاط بسیار تحریک پذیر اندام جنسی میباشند. بطوری که تحریک این نقاط با دست، زبان و مکیدنشان آقایان را رسما برای یک رابطه جنسی آماده میکند. باید دقت داشته باشید که از لیس زدن و مکیدن این ناحیه حتی در سایر پوزیشن های رابطه جنسی غافل نشوید که یک رویا را تجربه کنید.

 

قسمت های حساس بدن خانم ها

معمولا خانم ها به نسبت آقایان آگاهی بیشتر از قسمت های تحریک پذیر بدنشان دارند. دلیل آن هم واضح است، خانم ها علاقه بیشتری به معاشقه و بازی پیش از شروع فعالیت جنسی دارند که همین امر موجب پیدا کردن سایر بخش های لذت آور بدنشان میشود.

 

سر و گردن : خانم ها از نوازش و بازی با موهای سرشان بسیار لذت میبرند. بوسیدن و لیسیدن گردن که اکثر خانم ها از این نقاط آماده برقراری رابطه جنسی میشوند به هیچ وجه غافل نشوید.

 

گوش (لاله) : بوسیدن، لیس زدن لاله گوش و حتی تحریک با دندان این ناحیه در اکثر خانم ها محرک قوی میباشد.

 

لب : تاثیر بوسیدن و مکیدن لب ها در خانم ها به همه اثبات شده میباشد و همین که این امر برایشان از آقایان بسیار خوشایندتر است، گویای تحریک پذیری بالا از این ناحیه میباشد.

 

دست (مج،بازو،زیربغل) : قسمت مچ و بازوهای دست همسرتان را با نرمی و خیلی ظریف نوازش کنید،ببوسید و بخصوص روی ناحیه زیر بغل تمرکز کنید و هیچگاه از لیسیدن این قسمت غافل نشوید که بسیار هیجان آور میباشد.

 

سینه : احساس کنید که دو خمیر را در دست گرفته اید، با شیطنت خاصی با آن ها بازی کنید، ببوسید و نوک سینه ها را با دندان تحریک کنید. البته فراموش نکنید که هر دو سینه و تمام قسمت های آن را تحریک کنید و تنها به نوک آن بسنده نکنید. نکته کلیدی در تحریک سینه ها این میباشد که از فضای بین دو سینه هیچگاه غافل نشوید!

 

شکم (ناف) : دستان خود را روی شکم همسرتان گذاشته و بصورت دایره وار دور ناف را تحریک کنید. همچنین میتوانید دست خود را از زیر دنده ها به سمت پایین نرسیده به اندام تناسلی خانم حرکت دهید و او را تحزیک کنید. هیچ وقت از بوسیدن و تحریک با زبان قسمت ناف غافل نشوید که برای خانم ها بسیار خوشایند میباشد.

 

کمر : اکثر خانم ها عاشق ماساژ کمر و گردن میباشند. به این ترتیب دستان خود را از روی مهره ها به طرفین حرکت دهید و تمام نقاط آن را تا بالای باسن نوازش کنید. در ضمن میتوانید این کار را حین فعالیت جنسی نیز انجام دهید.(بوسیدن و لیسیدن)

 

باسن : با ضربه و مالیدن این ناحیه میتوانید خانم ها را آماده یک فعالیت جنسی بیاد ماندنی کنید. در ضمن از بوسیدن، لیس زدن و حتی تحریک با دندان این ناحیه غافل نشوید. چنانچه میخواهید برای همسرتان سنگ تموم بزارید و اگر از پاکیزگی و رعایت بهداشت آن آگاه هستید هیچ گاه از بوسیدن و لیسیدن مقعدشان امتنا نکنید که کاری بس ناجوانمردانه محرک میباشد و میتواند خانم ها را از زمین به پرواز درآورد. در هنگام اجرای این امر هیچ شک و تردیدی به خود راه ندهید.

 

ران (ناحیه داخلی،پشت ساق پا) : پشت زانو ها را با نوک انگشتان به آرامی تحریک کنید و به سمت ران پا بایید. ران ها را به سمت داخل و بطرف اندام تناسلی با دست نوازش کنید، ببوسید و بمکید. نکته کلیدی این ناحیه قسمت بالای مچ پا و پایین ساق میباشد که بسیار تحریک پذیر میباشد. همچنین از لذت بازی و لیس زدن شیار بین انگشتان پای خانم فقط هنگامی که این کار را انجام دهید آگاه میشوید.

 

اندام جنسی : نوبت به حساس ترین نقطه برای تحریک شدن خانم ها رسید. ناحیه تناسلی خانم ها را به آرامی و با ظرافت با انگشتان ماساژ دهید و نوازش کنید تا ببینید چطور از خود بی خود میشوند. حالا اگر قسمت لبه های واژن را به آرامی بمکید و ببوسید رسما او را از زمین جدا کرده اید و هنگامی که با زبانتان به کلیتروس ضربه بزنید

 

اوج لذت و عشق را در چشمان شریک جنسیتان خواهید دید، زیرا اکثر خانم ها حتی بیشتر از خود فعالیت جنسی به تحریک زبانی قسمت واژن اهمیت میدهند. این امر حتی آنان را خیلی زود به ارگاسم میرساند.

جدیدترین مطالب