لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

نقاط حساس زنان برای تحریک سریع زن

نقاط حساس زنان برای تحریک سریع زن

نقاط حساس زنان برای تحریک سریع زن

نقاط حساس زنان برای تحریک 5 تا هستند که در ادامه روشهای تحریک سریع زن در رابطه جنسی را بیان خواهیم کرد. اگر می خواهید زن شما در رابطه جنسی سریع تر از گذشته تحریک جنسی شود با این پست سماتک همراه باشید.

 

تحریک سریع زن از طریق نواحی داخلی ران

نواحی داخلی ران نیز یکی از حساس ترین نقاط در بدن زن بشمار می آید.این نقاط نسبت به لمس بسیار حساس هستند و به بهترین وجه به آرامی با زبان یا انگشت تحریک جنسی را سبب می شوند.نوازش ران ها باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می شود و بدون شک لمس از طریق دهان و زبان برای همسرتان لذت بخش تر خواهد بود.

 

تحریک سریع زنان با مالش کلیتوریس

اگر تا کنون در اهمیت لذت جنسی شک داشته اید اجازه دهید تا توصیه هایی را در رابطه با کلیتوریس – کوچکترین عضو جنسی در بدن بانوان – به شما ارائه دهیم. کوچکترین لمس این قسمت مهم است و باید بدانید که تا چه میزان لمس باعث تحریک جنسی همسرتان می شود.

 

به آرامی به سمت کلیتوریس حرکت کنید و آن را با دو انگشت یا دهان خود حرکت دهید و دقت کنید که تا چه میزان باعث لذت شریک جنسی خود می شوید. مهم ترین نکته حرکت ملایم است که نباید فراموش شود و در صورت نیاز می توانید از کرم و یا روغن نیز استفاده کنید.

تحریک سریع زن با خوردن نوک سینه

نوک سینه یکی از اعضای حساس بدن خانوم ها است که اگر خلاق باشید می توانید چگونه به تحریک این نقطه بپردازید. بطور مثال در دست گرفتن سینه ، لمس کردن و لیس زدن نقاط اطراف نوک سینه و سپس نوک سینه بدون شک باعث تحریک فرد خواهد شد. پس از این عمل خود را بر نوک سینه متمرکز کنید بدین معنا که نوک سینه را با لب خود نگه دارید و با زبان خود آن را مالش دهید. بدون شک واکنش شریک جنسی شما بسیار خوب خواهد بود.

 

تحریک سریع زنان با بوسیدن لب

بوسیدن صرفا یک قرارداد عاشقانه برای زوج ها بشمار نمی آید بلکه تحریک اعصاب موجود بر روی لب را بدنبال خواهد داشت. این ترشحات بر روی کل بدن تاثیر می گذارد و به شما احساس خوبی خواهد داد. تحریک زن یک هنر است که به روش های گوناگون صورت می گیرد و اگر خلاقیت داشته باشید از شیوه های جدیدی استفاده خواهید کرد. استفاده از زبان ، دندان و دست در حین بوسیدن و ترکیب اینها با یکدیگر می تواند در برانگیختگی همسر شما نقش داشته باشد.

 

تحریک سریع زنان با خوردن گوش

گوش از اعصاب فراوان پوشیده شده است و قسمتی از بدن است که کمترین میزان تماس فیزیکی در روز را خواهد داشت. اما چگونه باید این کار را انجام داد؟ بدون شک کار هوشمندانه ای است پس قبل از شروع به نوازش گوش با دست آنها را با لب و زبان خود لمس کنید.به آرامی این حرکات را انجام دهید و آن را با ورود به گوش به وسیله زبان ترکیب کنید تا شریک جنسی شما احساس خوشایندی را تجربه کند.زمزمه کردن و آرام حرف زدن در کنار گوش شیوه ای دیگر در برانگیختن زنان بشمار می آید.

 

حرکات تحریک کننده گوش و ماساژ ران ها از جمله مناطق حساس جنسی می باشند با این حال برخی از نواحی بدن بیش از سایرین قابلیت تحریک دارند.در این مقاله پنج قسمت از حساس ترین اعضای بدن را در بانوان مورد اشاره قرار می دهیم که بدون شک برای اینکه همسر شما از رابطه جنسی لذت ببرد باید آنها را مورد توجه قرار دهید.

 

اغلب مردان امیدوار به درک رمز و راز همسر خود هستند و برای رسیدن به این امر در تلاش اند. برای اینکه همسر شما از زندگی جنسی خود لذت ببرد باید اعضای بدن را که در تحریک او نقش دارند شناسایی کنید.

جدیدترین مطالب