آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان | عکس نقطه جی در مردان

آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان | عکس نقطه جی در مردان

آموزش تحریک نقطه جی در مردان

نقطه جی در مردان هم مثل خانم ها باعث انزال می شود تحریک نقطه جی در مردان باعث می شود تا شوهر شما خیلی زود ارضا شود و چگونگی تحریک نقطه جی در مردان را در ادامه بیان خواهیم کرد عکس نقطه جی در مردان را در تصویر زیر مشاهده می کنید برای پیدا کردن محل نقطه جی در مردان لازم است مدفوع کاملا تخلیه شود و سپس زن با انگشت آنرا لمس کند.

 

با شنیدن نقطه جی بیشتر افراد به طور ناخودآگاه تصویری از زنان و رسیدن آن‌ها به ارگاسم واژینال در ذهنشان تداعی می‌گردد. در صورتیکه این موضع و نقطه خاص ویژگی منحصر به فردی برای زنان نبوده و نقطه جی در مردان نیز وجود دارد. با دانستن این موضوع می‌توان به تحریک بیشتر مردان در رابطه جنسی و لذت بردن هر دو طرف رابطه از برقراری ارتباط کمک فراوان کرد. مسئله‌ایی که به معضلی اساسی در بین زوج‌های جوان تبدیل شده است.

 

نقطه جی در مردان یا در اصطلاح انگلیسی G-spot برگرفته از نام دکتر گرافنبرگ است. دکتر گرافنبرگ یک متخصص زنان بود که پس از مهاجرت از آلمان به امریکا برای نخستین بار به توصیف و تشریح نقطه جی در بدن پرداخت. البته در سال‌های اخیر محققان نقطه جی را بیشتر بر اساس تجارب شخصی می‌دانند.

آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان | عکس نقطه جی در مردان

نقطه جی در مردان کجاست؟

نقطه جی در مردان در ناحیه پروستات قرار گرفته است. پروستات در مردان در فاصله بین مقعد و قسمت انتهای بیضه ها قرار گرفته است. این فاصله که چیزی در حدود 4 یا 5 سانتی متر است میاندوراه نامیده می‌شود. حدود 2.5 تا 7.5 سانتیمتر داخل لبه مقعد غده پروستات در زیر انگشت اشاره احساس می‌شود. محل نقطه جی در مردان اینجاست.

 

بهترین روش تحریک نقطه جی در مردان

همواره در یک ارتباط جنسی بدانید که طرفین رابطه بایستی در آرامش کامل و از لحاظ روانی آماده برقراری نزدیکی باشند. اگر می‌خواهید همسر خود را از طریق نقطه جی تحریک کنید ابتدا او را کمی ماساژ دهید.

 

به دلیل اینکه نقطه جی در مردان در داخل مقعد (آنال) قرار گرفته، لازم است ناخن‌های خود را کوتاه کرده تا همسرتان از لمس کردن، لذت بیشتری ببرد. برای شروع تحریک نقطه جی در مردان دستتان را روی بدن همسرتان بکشید و به آرامی پشت او را ماساژ دهید. داشتن آرامش کامل می‌تواند شما و همسرتان را به سمت بهترین لحظات زندگی مشترکتان سوق دهد.

 

برای رعایت بهداشت می‌توانید از دستکش لاتکس استفاده کنید. یادتان باشد هنگام وارد کردن انگشت خود به داخل آنال حتما از مواد چرب کننده بهره ببرید. حال نوبت به مالش عضلات ورودی مقعد یا عضله اسفنگتر است. با انگشت خود آن را کمی فشار دهید تا عضله خود را شل نماید.

آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان | عکس نقطه جی در مردان

عکس نقطه جی در مردان

در حین ماساژ نقطه جی در مردان همسر با او صحبت کنید. از احساس او بپرسید و بگویید که چه عملی او را بیشتر تحریک خواهد کرد. هنگامی‌ که همسرتان در حال لذت بردن از ماساژ دادن شماست انگشت میانه خود را نیز وارد آنال کنید. بهتر است به دلیل نا آشنایی طرفین، این عمل در حالت های مختلف انجام گیرد تا بهترین و راحت ترین حالت را بیابید.

 

انگشت خود را به اندازه 3 سانتیمتر بالا ببرید شروع به لمس کردن کنید و ناحیه‌ای که برآمدگی بیشتری نسبت به بقیه نواحی دارد را پیدا کنید. این منطقه پروستات است. زمانیکه آن را پیدا کردید سعی کنید به آرامی انگشت خود را به شیوه حرکت اشاره بیا بیا تکان دهید و بروی آن مالش ایجاد نمایید. دقت نمایید که شما در حال استفاده از پوست و انگشت خود هستید و نباید با ناخن به آن ضربه یا فشاری وارد نمایید. توجه داشته باشید برای آمادگی هر چه بیشتر همسرتان در هنگام تحریک نقطه جی، از لمس دیگر قسمت‌های دستگاه تناسلی او غافل نشوید.

آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان | عکس نقطه جی در مردان

چگونگی تحریک نقطه جی در مردان

امروزه برای درمان زود انزالی روش‌های گوناگون و بسیار متنوعی وجود دارد ولی پژوهش گران در سال‌های اخیر به تاثیر روانی تحریک نقطه در درمان زود انزالی پی برده‌اند. شناسایی محل و کاربرد نقطه جی مردان در رابطه جنسی می‌تواند تمرکز شدید ذهنی مردان را از آلت تناسلی دور کرده و در نتیجه به درمان زود انزالی کمک فراوانی کند. مشکلی که در بیشتر مردان وجود داشته و شریک جنسیشان را در رابطه از رسیدن به لذت بیشتر محروم می‌سازد. بنابراین زنان می‌توانند با آشنایی با چنین نقاطی درمان زود انزالی همسرانشان را تسریع ببخشند.

 

نحوه تحریک نقطه جی در مردان

آگاهی از نقاط تحریک پذیر در مردان و زنان می‌تواند همواره به بهبود روابط جنسی در زندگی زناشویی کمک فراوانی نماید. اینکه فرد تا چه اندازه می‌تواند به مرحله اوج لذت جنسی رسد به داشتن شریک جنسی آگاه بستگی دارد. بنابراین با دانستن این نکات می‌توان از زندگی با شریک جنسی نهایت لذت را بهره برد. نقطه جی در مردان باعث برانگیختگی مرد در رابطه جنسی است بهترین روش تحریک نقطه جی در مردان در بالا بیان شده است اما انجام این کار توصیه نمی شود زیر باعث بروز بیماری های مقعدی در مردان خواهد شد.

جدیدترین مطالب