لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

همه چیز درباره ارضا شدن زنان

همه چیز درباره ارضا شدن زنان

ارضا شدن زنان چگونه است

ارضا شدن زنان در رابطه جنسی بسیار مهم است و زنانی که به شوهرشان می گویند نمی خواهند ارضا شوند سخت در اشتباه هستند و نباید هرگز از ارضا شدن بترسند درباره ارضا شدن زنان باید چند نکته را خانمها بدانند و آنها را به کار ببندند در اینجا همه چیز درباره ارضا شدن زنان توضیح داده شده است.

 

زمان مناسب برای ارضا شدن زنان

بسیاری از زنان نسبت به شریک جنسی‌شان نیاز به زمان بیشتری برای رسیدن به ارضا شدن دارند و این موضوع کاملا طبیعیست. در واقع بر اساس آمار بیشتر زنان حدود ۲۰ دقیقه نیاز به فعالیت جنسی دارند تا به ارضا شدن برسند. اگر می‌بینید طرف مقابلتان زودتر از شما به ارضا شدن می‌رسد باید بدانید راه‌هایی وجود دارند که از سرعت او می‌کاهند. پرورش ذهنی می‌تواند گاهی کمک کننده باشد. اگر موضوع زودانزالی مطرح است بهتر است طرف مقابل شما به یک دکتر و یا اورولوژیست مراجعه کرده و به کمک آن‌ها تکنیک‌هایی را یاد بگیرد که بتواند زمان رابطه را افزایش دهد.

 

شکاف ارضا شدن زنان چیست

اگرچه این نظر درست است که تعداد کمی از مردان با ارضا شدن مشکل دارند، اما متخصصان می‌گویند این موارد کمیاب است. به جای آن، تعداد قابل توجهی از زنان می‌گویند که در آخرین رابطه جنسی خودشان ارضا شدن را تجربه نکرده‌اند در حالی که طرف مقابل آن‌ها احساس می‌کند این اتفاق افتاده است. پزشکان معتقدند ما هنوز هم یک شکاف ارگاسمی داریم بدین معنا که ۸۵ درصد مردان فکر می‌کنند در آخرین رابطه جنسی که داشته‌اند طرف مقابلشان به ارضا شدن رسیده است، اما فقط ۶۴ درصد از آن‌ها در واقعیت به ارضا شدن رسیده‌اند. راه حل چیست؟ خب کمی پیچیده است، اما زنانی که در رابطه راحت هستند و به نقاط حساس بدنشان آگاهند به مرور زمان می‌توانند بدنشان را به ارضا شدن منظم عادت دهند.

همه چیز درباره ارضا شدن زنان

روشهای ارضا شدن زنان

اگر شما با رسیدن به ارضا شدن در طول مقاربت مشکل دارید روش‌های مختلفی را امتحان کنید. جالب است بدانید ارضا شدن برای زنان بسیار آسانتر خواهد بود اگر آنها در رفتارهای گوناگون جنسی شرکت کنند. به عنوان مثال ترکیب رابطه جنسی واژنی و دهانی احتمال ارضا شدن زنان را به حداکثر می‌رساند.

 

ارضا شدن زنان با تحریک نقطه جی G

آیا می‌توانید موضع یا نقطه جی خودتان را بیابید؟ نقطه جی به افتخار ارنست گرفنبرگ، متخصص زنان از آلمان نامگذاری شده است. ارنست گرفنبرگ به خاطر کشف نقطه جی در سال ۱۹۵۰ مشهور می‌باشد. متخصصان پس از او نیز تحقیقات بسیار زیادی را بر روی این ناحیه در اندام جنسی زنان انجام داده‌اند. می‌گویند این ناحیه شامل تعداد زیادی عصب است و به زنان کمک می‌کند تا بتوانند ارضا شدن طولانی‌تر و کامل‌تری را تجربه نمایند. البته نقطه جی در جهان یک موضوع بحث برانگیز به شمار می‌آید؛ به عنوان مثال محققان انگلیسی بر این باورند که چنین موضعی و جود ندارد، اما محققان ایتالیایی توانسته‌اند به کمک سونوگرافی چنین نقطه‌ای را بیابند و در نهایت نتیجه تحقیقات خود را در یک ژورنال معتبر چاپ نمودند. با وجود مخالفت‌ها و موافقت‌ها بسیاری از کارشناسان از فرضیه وجود نقطه یا موضع جی حمایت می‌کنند و زنان را تشویق می‌کنند تا این نقطه را در خودشان پیدا کنند. مکان این موضع ممکن است بین زنان متفاوت باشد، اما بیشتر اوقات درون واژن قرار داشته و بافتی ناهموار دارد.

 

ارضا شدن زنان با کاندوم

اگر فکر می‌کنید استفاده از کاندوم تأثیر خاصی بر روی کیفیت ارضا شدن شما دارد باید بدانید که اینگونه نیست. تحقیقات نشان می‌دهد زنان برخلاف برخی تصورات غلط، چه با کاندوم و چه بدون کاندوم ارضا شدن مشابهی را تجربه می‌کنند. در واقع کاندوم فقط باعث می‌شود یک زوج بتوانند زمان بیشتری را در رابطه جنسی بگذرانند و به مردان کمک می‌کند که سریعا دچار انزال نگردند.

 

ارضا شدن زنان درد را کاهش می دهد

آیا از سردرد رنج می‌برید؟ شاید یک رابطه جنسی برای شما مفید باشد. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ارضا شدن می‌تواند انواع مختلفی از درد‌ها را بهبود بخشد که از جمله آن می‌توان به آرتروز، درد پس از جراحی و حتی درد زایمان اشاره کرد. این مکانیسم به دلیل آزاد شدن ماده شیمیایی به نام اکسی توسین در طول ارضا شدن است. اکسی توسین باعث ایجاد آرامش و نیز ایجاد حس‌های خوب دیگر می‌شود. اگرچه التیام درد حاصل از ارضا شدن کوتاه است و ۸ تا ۱۰ دقیقه دوام دارد، اما تحقیقات نشان می‌دهد حتی فکر به رابطه جنسی می‌تواند دردها را التیام بخشد.

همه چیز درباره ارضا شدن زنان

مشکلات ارضا شدن زنان

اگر شما تا کنون در به اوج رسیدن در رابطه جنسی مشکل داشته‌اید باید بدانید که تنها نیستید. بر اساس تحقیقات مختلف، از هر ۳ زن یک نفر در هنگام رابطه جنسی در رسیدن به ارضا شدن مشکل دارد. همچنین گفته می‌شود حدود ۸۰ درصد زنان در صورتی که رابطه جنسی فقط به صورت مقاربت واژن انجام شود در ارضا شدن مشکل دارند. در این شرایط علاوه بر تحریک نقاط حساس بدن در زمان رابطه جنسی، درمان‌های پزشکی نیز وجود دارند که می‌توانند کمک کننده باشند. اختلال جنسی زنان بسیار معمول بوده و تا ۴۳ درصد دیده می‌شود. این اختلال جنسی که با عدم توانایی در به ارضا شدن رسیدن مرتبط است امروزه به یک بحث مهم در تحقیقات علم پزشکی تبدیل شده است. برای برخی زنان تستوسترون درمانی به صورت موضعی و یا مصرف برخی دارو‌های دهانی می‌تواند یاری دهنده باشد، اما درمان‌های پزشکی کمی هستند که اثبات شده باشند. با توجه به این که اختلال جنسی در زنان می‌تواند در اثر وجود بیماری‌های دیگری نیز باشد باید با پزشکتان برای بررسی وجود یا عدم وجود مشکلات تیروئیدی، افسردگی و یا دیابت صحبت کنید.

 

راه های زود ارضا شدن زنان

بدون شک افزایش سن باعث می‌شود شما درباره بسیاری از اتفاقات ناراحت و شاکی باشید، اما در مورد رابطه جنسی باید بدانید افزایش سن می‌تواند به شما کمک کند تا رابطه جنسی بهتری را به خصوص در موضوع کیفیت و تعداد ارضا شدن تجربه کنید. به عنوان مثال باید بدانید که ۶۱ درصد از افراد بین ۱۸ تا ۲۴ ساله، ۶۵ درصد افراد در سن ۳۰ سالگی و نیز ۷۰ درصد زنان در سن ۴۰ تا ۵۰ ساله ارضا شدن را در رابطه جنسی تجربه می‌کنند. تحقیقات تا کنون نشان نداده است که چرا افزایش سن باعث ارضا شدن راحت‌تر می‌شود، اما به نظر می‌رسد دلیل این موضوع افزایش تجربه در زنان به مرور سن باشد چرا که افزایش تجربه باعث می‌شود در هنگام رابطه جنسی اعتماد به نفس بیشتر داشته باشند و بیشتر لذت ببرند. همچنین وجود اعتماد و علاقه‌ای که در زندگی مشترک طولانی با کسی تجربه می‌کنند می‌تواند اعتماد به نفس آنها را بهبود بخشد.

 

درمان دیر ارضا شدن زنان

تحقیقات نشان می‌دهد زاویه دید یک زن نسبت به اندام جنسی خودش با کیفیت ارضا شدن او رابطه مستقیمی دارد. استرن که یک پزشک زنان است می‌گوید: «من به عنوان یک پزشک زنان با قاطعیت می‌تونم بگم که اندام جنسی در هر کسی ظاهر متفاوتی داره و هیچ کدوم از اونها عالی و بی نقص نیستند. تا هر زمانی که واژن شما دچار درد نشده و ترشحات غیرعادی رو تجربه نمی‌کنید یعنی سالم و نرمال هستید. باید بتونید پتانسیل ارضا شدن خودتون رو با افزایش اعتماد به نفس زیاد کنید. خیلی مهمه که با خودتون جوری رفتار کنید که انتظار دارید دیگران هم با شما همونجور رفتار کنن. به خودتون پیامهای خوب و مثبت بفرستید». یک راه حل دیگر هم آن است که یک آینه جلوی خودتان بگذارید و به آن نگاه کنید! این که بتوانید خودتان را بشناسید شاید اولین قدم در افزایش اعتماد به نفس باشد.

 

ارضا شدن زنان بدون دخول

شاید بسیاری از ما راجع به زنانی شنیده‌ایم که وقتی داخل قطار می‌نشینند یا ماساژ دریافت می‌کنند دچار ارضا شدن می‌شوند، اما باید بدانید که این‌ها افسانه نیستند و واقعا وجود دارند. متخصصان بر این باورند که این یک پدیده واقعی است. استرن می‌گوید: «من یک دوستی داشتم که هر موقع از تردمیل استفاده می‌کرد به ارضا شدن می‌رسید». ارگاسم‌های مکرر در بین امورات روزانه را می‌توان با دو دلیل توضیح داد؛ ۱- جریان خون بالا در اندام جنسی ۲- لرزش و تماس با کلیتوریس. علاوه بر این جریان خون بالا و استراحت پس از ماساژ نیز ممکن است باعث به ارضا شدن رسیدن افراد شود. همچنین می توانید 20 روش اصولی برای ارضا شدن سریع زن را اینجا بخوانید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب