لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین وقت برای رابطه زناشویی و معاشقه کی است؟

بهترین وقت برای رابطه زناشویی و معاشقه کی است؟

بهترین وقت برای رابطه زناشویی

رابطه زناشویی و معاشقه باید بهتر است در وقت و زمان معینی انجام شود. شما زوجین عزیز باید برای رابطه زناشویی و معاشقه برنامه داشته باشید تا هیچ وقت دلزدگی جنسی و بی میل جنسی را تجربه نکنید. بهترین وقت برای رابطه زناشویی و معاشقه کی است؟

 

آمادگی دستگاه تناسلی هیچ ارتباطی به آمادگی روحی شما ندارد.دستگاه تناسلی شما بعد از مدتی استراحت و همچنین تغذیه مناسب آمادگی خود را برای فعالیت مجدد بدست می آورد ولی آمادگی روحی زمانی بدست می آید که حس شما درخواست کند.

 

متاسفانه این مورد اصلاً رعایت نمی شود و زوجین به محض آمادگی در اعضای تناسلی و بدلیل فراهم بودن بستر مناسب دلیلی برای خودداری نمی بینند و رابطه را ایجاد میکنند.سپس براحتی بعد از مدتی دچار دلزدگی جنسی خواهند شد.

 

زیرا درست است که شما فیزیکی ارضا شده اید اما حس جنسی شما ارضاء روحی نمی شود و شما همچنان تشنه روحی هستید.حالا هی می خواهید روحتان را سیراب کنید و به محض آمادگی مجدد دوباره رابطه زناشویی برقرار میکنید ولی میبینید که اوضاع خرابتر میشود. رابطه زناشویی سریعاً جذابیت خود را از دست داده و شما را به دالانی از افسردگی پرتاب میکند.

 

شما اشکال را از همسر خود میبینید و کم کم وی را فردی سربار،سرد، تکراری و خسته کننده می یابید. چون امکان بروز هم ندارید سر هیچ و پوچ کارتان به مشاجره میکشد. سرخوردگی از ازدواج به شما دست خواهد داد و در انتها زنها و مردها به خود حق می دهند که زیر آبی بروند!!چرا که همسرشان را عامل این مورد میدانند.

 

آن دسته از زنها و مردها هم که پایبند ترند مجدداً شروع به خود ارضائی میکنند. این مورد قبل از ازدواج بدلیل کمبود رابطه زناشویی اتفاق می افتد ولی بعد از ازدواج بدلیل عدم سیرابی روحی بوجود می آید و فرد هم دلیلش را نمی داند. فرد خود را مریض قلمداد کرده و فکر میکند که توان جنسی اش تحلیل رفته و با خود ارضائی سعی در بردن لذت جنسی میکند زیرا که فکر میکند دیگر همسرش قادر به ارضاء روحی و جنسی وی نیست.

 

بهترین عامل برای تازه نگهداشتن طراوت جنسی این است که زمان را به عشق واگذار کنیم. در صورتیکه بگذارید علاقه و عشق باعث کشش گردد روح شما سریعاً آماده میگردد. بدانیدکه برای 2 نفر ، رابطه زناشویی باید نهایت میزان ابراز علاقه به یکدیگر باشد و نه وظیفه زناشویی و یا عامل ارضاء جسمی.

 

شما باید برای پالایش روح و عشقتان از رابطه جنسی استفاده کنید و نه برای خلاص شدن از یک حالت فیزیکی. بهترین وقت رابطه زناشویی یک ابزار قدرتمند در خدمت روح برای ابراز علاقه میباشد نه یک وسیله برای ایجاد زنگ تفریح…پس بگذارید که کشش عشقی شما را وادار به ایجاد رابطه کند و نه فشار جسمی…در اینصورت در هیچ مقطعی همسرتان برای شما تکراری نخواهد شد و شما همیشه در یک آرامش روحی قرار خواهید داشت…

 

اما نکته مهمتر: برخی مواقع فشارها و مشکلات زندگی در خارج از خانه (چه برای زن و یا مرد) آنها را نیازمند یک رابطه عاطفی با جنس مخالف می کند. در این هنگام نوازش، لامسه، بوسه و… بسیار مناسب است.

 

بهترین وقت برای رابطه زناشویی و معاشقه کی است؟

جدیدترین مطالب