پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی و درمان انزال زودرس در برخی از مردان استفاده می گردد طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی در ادامه توضیح داده می شود. پماد تاخیری لیدوکائین اچ در درمان زود انزالی و طولانی کردن زمان انزال مردان نقش دارد اما باید با تجویز پزشک مصرف گردد.

 

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی خوب است؟ دیر انزالی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از زوج‌ها را از داشتن یک رابطه جنسی لذت‌بخش منع کرده است پماد لیدوکائین برای دیر انزالی تولید شده است. در چند سال اخیر محصولات مختلفی برای دیر انزالی مشکل روانه بازار شده است که یکی از آن‌ها اسپری و پماد لیدوکائین اچ است. برای افزایش آگاهی در ارتباط با پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی و اینکه استفاده از آن برای درمان مشکلات جنسی چه مزایا و معایبی به دنبال دارد. به جرات می‌توان گفت نداشتن روابط جنسی رضایت‌بخش عامل بسیاری از طلاق‌های امروزی شده است. گاه فرد بدون توجه به همسر و شریک جنسی خود تنها به دنبال پاسخگویی به امیال جنسی خود می‌باشد و این امر علاوه بر ایجاد سردی در روابط جنسی باعث سرد شدن همسر در روابط معمول زندگی هم می‌شود.

 

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی استفاده شده است و نوعی داروی بی‌حس‌کننده است که برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. داروی لیدوکائین در جراحی‌های کوچک و دندانپزشکی به عنوان بی‌حس‌کننده موضعی مصرف می‌شود. این دارو به صورت پماد به منظور کاهش دردهای موضعی مانند سوختگی، گزش حشرات و هموروئید استفاده می‌شود. معمولا بین ۲ الی ۵ دقیقه زمان پس از استعمال پماد لازم است تا آلت تناسلی مرد بی‌حس شود. از آنجاییکه این دارو اثر بی‌حس‌کنندگی دارد؛ در مواردی برای برطرف کردن زود انزالی و به عنوان یک داروی تاخیری (پماد یا اسپری) قبل از برقراری رابطه جنسی توسط آقایان، استفاده می‌شود.

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

پماد لیدوکائین اچ و زود انزالی

 

تحمل درد برای هیچ فردی آسان نیست. دردهای موضعی معمولا به دلیل مشکلاتی مثل سوختگی ایجاد می‌شوند و در صورت تداوم، می‌توانند کلافه‌کننده باشند. در این شرایط برای کاهش درد و سوزش، می‌توان زیر نظر پزشک از برخی داروهای بی‌حس‌کننده استفاده کرد. معمولا برای بی‌حسی موضعی از پماد لیدوکائین طبق دستور پزشک استفاده می‌شود. امروزه این دارو توسط خانم‌ها و برای کاهش درد قبل از انجام اپیلاسیون یا لیزر، مورد استفاده قرار می‌گیرد اما باید توجه داشت که استفاده از مواد بی‌حسی همانند شمشیر دو لبه بوده و استفاده زیاد و نادرست از آن‌ها می‌تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد. یکی از مشهورترین داروهای بی‌حسی موضعی پماد لیدوکائین است.

 

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی با نام دارویی و علمی Lidocain به عنوان یک داروی بی‌حسی در موارد مختلفی مثل زود انزالی استفاده می‌شود. اگرچه این دارو برای بیماری‌های مختلفی استفاده می‌شود اما نباید آن را خودسرانه مصرف کرد و حتما باید با تجویز پزشک مصرف یا قطع شود. داوری لیدوکائین به اشکال مختلف اسپری، پماد و آمپول و برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی باید توسط پزشک تعیین گردد مقدار مصرف پماد لیدوکائین برای اچ دیر انزالی بهتر است توسط پزشک تعیین گردد. اگر به منظور دیر انزالی قصد مصرف پماد لیدوکائین اچ را دارید، بهتر است ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی، از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی استفاده شود. به این ترتیب که مقدار کافی از پماد لیدوکائین را بر روی آلت تناسلی مرد مالیده و به آرامی ماساژ دهید. استفاده از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی و به عنوان داروی تاخیری حدودا تا 30 دقیقه مانع انزال می‌گردد.

 

یكی از راه‌هایی كه اخیرا خیلی مورد استفاده مردانی که دچار زود انزالی هستند قرار می‌گیرد استفاده از داروهای بی‌حسی مانند پماد تاخیری لیدوکائین می‌باشد. پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی باید یک ربع ساعت قبل از دخول استفاده شود تا اثر کند. این داروها با بلوک كردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه استفاده می‌شود و در نتیجه زمان رسیدن به انزال در مردان افزایش می‌یابد. باید توجه داشت كه استفاده از مواد بی‌حسی شمشیر دو لبه بوده و استفاده زیاد و نادرست از آن‌ها می‌تواند مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.

 

در صورت استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی، مرد نه تنها از نزدیكی هیچ احساس لذتی نمی‌برد بلكه حتی ممكن است برای مدت كوتاهی میل جنسی خود را هم از دست بدهد و حتی قادر به انجام عمل نزدیکی هم نباشد. بنابراین در صورتی که قصد دارید از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی استفاده کنید باید از نوع مرغوب آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از این پماد لیدوکائین برای درمان زود انزالی حدودا تا نیم ساعت مانع انزال می‌گردد برای مرد شاید خیلی عالی باشد ولی برای زنان این زمان طولانی خسته کننده بوده و مطلوب نمی‌باشد و در برخی موارد امکان تنفر و انزجار از نزدیکی برای خانم‌ها وجود دارد. یکی دیگر از راههایی که اخیرا” خیلی مورد استفاده مردانی که دچار زودانزالی هستند قرار می گیرد استفاده از داروهای بیحسی مانند اسپری تاخیری ایموشن ویژه آقایان دارای مجوز بهداشت بدون عارضه و پمادهای گوناگون است .

 

کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده و به فرم های مختلف مانند اسپری ، کرم ، ژل و پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی در بازار وجود دارند . این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه آلت تناسلی مرد شده و در نتیجه زمان رسیدن به انزال افزایش می یابد و باعث دیر انزالی می شود.

 

در نتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی برد بلکه حتی ممکن است برای مدت کوتاهی شهوت خود را هم از دست بدهد و حتی قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد! اگر از اسپری استفاده میکنید باید نوع مرغوب آنرا تهیه کنید. کلیه اسپری های بی حسی با نام های جعلی 24000 و 36000 و 40000 و مانند آن که از کشورهای عربی وارد میشوند تقلبی بوده و استفاده از آنها بی خطر نیست .

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

محل استفاده از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی

بهترین محل برای استفاده از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی ناحیه زیر کلاهک آلت تناسلی مرد است . بهتر است بیست دقیقه قبل از نزدیکی یک یا دو پاف در این محل اسپری نمایید و یا با پماد لیدوکائین ماساژ دهید. به مرور زمان هر کس با توجه به وضعیت بدنی میتواند مقدار استفاده مناسب از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی برای بدن خود را پیدا کند . روش استفاده از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی، مانند اسپری تاخیری است .

 

هنگام استفاده از مواد بی حسی مثل پماد تاخیری لیدوکائین بیاد داشته باشید که حتما” چند دقیقه قبل از انجام نزدیکی باید آلت خود را چند بار با آب بشویید یا اینکه از کاندوم استفاده نمایید زیرا این مواد خیلی سریع از طریق مخاط واژن جذب شده و باعث بی حسی آن میشود در نتیجه شریک جنسی شما هیچ لذتی از آمیزش نمیبرد و یا اینکه دیرتر ارضاء خواهد شد و نتیجه معکوس خواهید گرفت .

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

در صورت استفاده از پماد لیدوکائین برای تاخیر در انزال باید به وضعیت طرف مقابل نیز توجه داشته باشید . بعضی ها خوشحال از اینکه دیگر انزال زودرس ندارند ، مدت طولانی پشت سر هم نزدیکی کرده و باعث آسیب مخاط واژن واحساس درد و ناراحتی در طرف مقابل میشوند .

 

داروهایی مثل پماد لیدوکائین برای دیر انزالی و یا اسپری های بی حسی دندان و غیره … این داروها می تواند نتیجه بخش باشد و عوارض خاصی هم در کوتاه مدت ندارد . در واقع می تواند برای درمانهای مقطعی بکار رود تا اضطراب فرد از بین برود. اثرات دراز مدت آن روی بیضه ها مشخص نیست و گزارش مثبت و منفی در این باره وجود ندارد .

 

از طرفی ممکن است که حتی در همان کوتاه مدت هم برای بعضی ها که مورد حساسیت دارند نا راحتی های پوستی فراهم سازد . اسپری لیدوکائین برای دیر انزالی البته به طور کل برای این منظور ساخته شده است اما آنها هم همین موارد را دارند ضمن اینکه نایاب و گران هم هستند .

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

بهترین پماد برای دیر انزالی مردان

بهترین پماد برای دیر انزالی در مردان چیست؟ استفاده از پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی مردان برای بعضی افراد که بیش از اندازه تحت تحریک باشند بدلیل مورد آموزش بدنی غلط که در مبحث انزال گفتم بطور کل می تواند حتی بی تاثیر هم باشد! و بدتر اینکه فرد مشاهده می کند که بسرعت انزال گشته و اکنون آلتش دیگر امکان نعوذ را هم ندارد! پماد تاخیری لیدوکائین بهترین پماد برای دیر انزالی مردان است که عموماٌ توسط هنرپیشه های پورن استفاده می گردد . این سوال رو اینجا پاسخ بدهم که چگونه آنها می توانند زمان های طولانی رابطه جنسی داشته باشند؟ گروه کمی از آنان که بطور کامل کنترل بدنی خود را تصحیح کرده اند و قادرند خود را نگه دارند (بحثی در مورد اینان نیست ) .

 

گروهی از آنان از اسپری های یاد شده استفاده می کنند و در سکانس های متفاوت مدام آن را تجدید می کنند و طبیعتاٌ بیننده نمی بینید! بسیاری از آنها بارها و بارها انزال می گردند ولی این سکانس ها از فیلم ها حذف می شود تا بیننده نبینید! اما از همه شنیدنی تر برای شما این است که این افراد سکانس مربوط به ارگاسم رو در اول کار می گیرند!! و بعد در زمان تدوین آن را آخر فیلم می گنجانند! در نتیجه بیننده می بینید که فرد بعد از مدتی طولانی انزال شدید و قوی نیز دارد!

استفاده از پماد تاخیری لیدوکائین اچ برای دیر انزالی کاهش دهنده حس سطحی ناحیه دستگاه تناسلی مانند ژل لیدوکایین دو درصد توصیه شده است . استفاده از لیدوکایین 2.5 درصد + کرم پریلوکاین 2.5 درصد و کشیدن کاندم روی آلت پس از 30 دقیقه سبب دیر انزالی در مردان می شود . توجه شود قبل از نزدیکی آلت با صابون شستشو شود تا از بی حسی بیشتر آلت و واژن زن جلوگیری شود.

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی

 

بزرگسالان: برای ایجاد بیحسی در غشای مخاطی:

در دندانپزشکی: به طور سطحی از پماد پنج درصد به مخاط دهانی که از قبل خشک شده باشد ، مالیده می شود.

در حلق دهانی: به طور سطحی از پماد پنج درصد به ناحیه مورد نظر ، و یا به دستگاه مورد استفاده قبل از کاربرد آن، مالیده می شود.

کودکان: مقدار مصرف این شکل دارو در کودکان تعیین نشده است.

 

بزرگسالان و نوجوانان: به طور سطحی مقدار 20 میلی گرم در ربع لثه و مخاط دهانی استعمال می شود. حداکثر مقدار مصرف 30 میلی گرم در هر ربع لثه و مخاط دهانی طی نیم ساعت است.

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

عوارض مصرف پماد لیدوکائین برای تاخیری

پماد تاخیری لیدوکائین اچ ممکن است مضراتی برای افراد داشته باشد. از مهمترین عوارض مصرف پماد لیدوکائین اچ ، سوزش، گزش، ورم یا حساسیت پوست به لمس، خارش و کهیر است. مصرف پماد تاخیری لیدوکائین اچ برای دیر انزالی عوارض گوناگونی در کنار فایده‌هایش دارد. عوارض لیدوکائین اچ ناشی از مقدار زیاد مصرف ، کاهش تحمل بیمار، همچنین غلظ زیاد پلاسمایی ناشی از ورود ناخواسته دارو به رگ و همچنین ناسازگاری فرد یا حساسیت مفرط می‌باشد. واکنش‌های سیستمیک با مصرف این دارو به سرعت یا با تأخیر و تا 30 دقیقه پس از تجویز دارو بروز خواهد کرد. عوارض سیستمتیک آن شامل گیجی ، تضعیف تنفسی ، تشنج و افت فشارخون می‌باشد. عوارض با شیوع کم در مصرف موضعی شامل سوزش ، گزش ، ورم یا حساسیت پوست به لمس، خارش و کهیر خواهد بود.

 

توجه داشته باشید که بی‌ضرری و اثربخشی مصرف پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی در معاینات یا به كار بردن وسایل پزشكی، به مقدار مصرف صحیح، روش مناسب، و رعایت احتیاط‌های لازم و آمادگی جهت مقابله با مواد اضطراری بستگی دارد. در هنگام مصرف این دارو، باید وسایل احیای بیمار و سایر داروهای ضروری در دسترس باشند.

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

تداخل دارویی پماد تاخیری لیدوکائین اچ

فنی توئین، سفازولین، سولفادیازین، متوهگزیتون. داروهای مضعف CNS از جمله داروهایی که معمولاً قبل از بیهوشی مصرف می شوند.و نیز سولفات منیزیم تزریقی، ممکن است موجب بروز اثرات تضعیفی اضافی CNS شوند. داروهای مسدود کننده بتاآدرنرژیک از طریق کاهش جریان خون کبدی ، سرعت متابولیسم پماد تاخیری لیدوکائین را کاهش داده و خطر مسمومیت با آن را بالا می برند.

سایمتیدین متابولیسم پماد تاخیری لیدوکائین اچ برای دیر انزالی را به تأخیر می اندازد و در نتیجه احتمال خطر مسمومیت افزایش می یابد. مصرف همزمان دروپریدول، هالوپریدول، و فنوتیازین ها با لیدوکائین حاوی اپی نفرین، ممکن است کارایی ماده منقبض کننده عروق را کاهش دهد. هالوتان، انفلوران و ایزوفلوران ممکن است سبب حساسیت قلب به اثرات مقلد سمپاتیک اپی نفرین شوند.

مصرف همزمان این ترکیبات ممکن است سبب آریتمی قلبی گردد .اثرات قلبی- عروقی اپی نفرین در صورت مصرف همزمان با داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای یا ماپروتیلین ممکن است تشدید شده و آریتمی، تاکی کاردی زیادی شدید و فشار خون ایجاد گردد. خطر بروز آریتمی قلبی در صورت مصرف همزمان گلیکوزید های دیژیتال با لیدوکائین حاوی اپی نفرین ممکن است افزایش یابد.

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

مدت زمان اثر پماد لیدوکائین برای تاخیری

متابولیسم پماد تاخیری لیدوکائین در کبد و تا حد کمی نیز در کلیه انجام می‌گیرد. مدت زمان اثر پماد لیدوکائین اچ 3 تا 5 دقیقه و طول مدت اثر آن نیز متوسط می‌باشد و دفع آن عمدتا از کلیه و به صورت متابولیت می‌باشد.

 

استفاده از حداقل دوز موثر بی حس کننده های موضعی – تزریق آهسته و آسپیره کردن ؛
انجام تست پوستی قبل از انجام بی حسی اپی دورال – کنترل بیمار از نظر مسـمومیت قلبی. CNS قـلبی عـروقی کـنترل وضعیت هوشیاری و ECG در دست داشتن داروها و تجهیزات مورد نیاز در احیاء ؛
گزارش به پزشک و قطع دارو در صورت آریتمی و طولانی شدن قطعه PR یا QRS
سمع ریه ها از نظر رالهای قاعده ای؛5
عدم مخلوط کردن لیدوکائین با فنی توئین – سفازولین و سولفادیازین و متوهگزیتون ؛
کنترل FHR در صورت استفاده از دارو در زایمان ؛
برای تهیه محلول از دکسـتروز 5 درصـد اسـتفاده کـنید. بـاقـی مانده ترکیبات بدون نگهدارنده را دور بریزید.
برای تزریق عضلانی از عضله دلتوئید استفاده کنید.
از تـماس چشـم بـا تـرکیبات مـوضعی خودداری کـنید.
استفاده از دوز کمتر در سالمندان – مبتلایان به CHF یا بیماری کبدی – بیماران بدحال – کودکان و مبتلایان به افزایش فشار شکمی
از مصرف ترکیبات دارای ماده نگـهدارنده برای بلوک عصبی مرکزی خودداری کنید. تنها از داروی بدون آدرنالین و نگهدارنده برای تجویز وریدی استفاده کنید.
در صورت مصرف بی حس کننده های موضعی در دهان ٣ یا 4 ساعت پس از مصرف دارو از خوردن غذا و نـوشیدن خودداری کنید ( به علت احتمال مختل شدن عمل بلع ) ؛
از مالیدن و لمس چشم تا زمانی که بی حسی چشم ادامه یابد.
بیمار را از فقدان موقت حس یا فعالیت حرکتی در نیمه تحتانی بدن ( پس از بی حسی اپی دورال یا کودال ) آگاه کنید.
در صورت تجویز دهانی از جویدن و نوشیدن تا وجود بی حسی دهان پرهیز کند

پماد لیدوکائین اچ برای دیر انزالی | طریقه استفاده از پماد لیدوکائین برای دیر انزالی

نکات مصرف پماد موضعی لیدوکائین اچ

پماد موضعی لیدوکائین اچ نباید با چشم‌ها تماس داشته باشد.
در صورت مصرف بی‌حس‌کننده‌های موضعی در دهان ٣ یا ۴ ساعت پس از مصرف دارو، از خوردن غذا و نوشیدن خودداری کنید.
پماد موضعی لیدوکائین اچ نیاد در دسترس کودکان، قرار داشته باشد.
از مصرف پماد تاخیری لیدوکائین اچ تاریخ گذشته، خودداری کنید.
پماد لیدوکائین اچ را در از نور، رطوبت و گرما در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد ( ترجیحا 15-30) نگهداری کرده و از یخ زدگی محافظت نمایید.
قبل و بعد از هر بار مصرف، نازل اسپری و سر پماد لیدوکائین اچ را با آب گرم بشویید و درپوش ظرف را محکم ببندید.
در صورت وجود بلوک کامل قلبی ، خون ریزی شدید ، کاهش شدید فشار خون و شوک ، وجود عفونت در موضعی که برای تزریق کمری در نظر گرفته شده و سپتی سمی ، این دارو برای ایجاد انسداد زیر عنکبوتیه نباید مصرف شود .
بیماران با نارسایی شدید کبدی در معرض ریسک بالاتر سمیت ناشی از دارو قرار دارند. در بیماران با کمبود سودوکولین استراز ریسک عوارض ناشی از پماد موضعی لیدوکائین اچ بیشتر است لذا با احتیاط به کار رود.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب