ژل ایموشن مشکی برای چیست | نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

ژل ایموشن مشکی برای چیست | نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

ژل ایموشن مشکی یکی از ژل های حجم دهنده و بزرگ کننده آلت تناسلی مردان است که نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی بیشتر منفی بوده است ژل ایموشن مشکی از نظر مردان تاثیری روی بزرگ شدن و افزایش طول آلت تناسلی مردان ندارد در ادامه با ما همراه باشید.

 

ژل ایموشن مشکی برای چیست

ژل ایموشن مشکی با اسانس فلفل و لیمو، یکی از محصولات برند ایموشن است که آقایان می‌توانند برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی خود از آن استفاده کنند. ژل ایموشن مشکی گیاهی و طبیعی بوده و بر اساس ادعای سازنده آن، کاملا آنتی‌باکتریال است و در آب حل می‌شود. کاربومر، پروپیلن گلیکول، سوربیتول، متیل پارابن، آب تصفیه شده، گلیسیرین طبیعی و اسانس از مواد استفاده شده برای ساخت این ژل است. توجه داشته باشید که ژل ایموشن مشکی تنها خاصیت حجم‌دهندگی داشته و استفاده از آن به منظور درمان زود انزالی بی‌تاثیر است. ژل ایموشن مشکی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و ساخت ایران است.

 

اگر می‌خواهید اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهید، بد نیست به گیاهان دارویی در این زمینه اعتماد کنید. چندین گیاه وجود دارد که استفاده از آن‌ها می‌تواند جریان خون را بطور موقت به آلت تناسلی شما جاری کرده و حالت نعوظ و طول آلت تناسلی شما را افزایش دهد. در کنار مصرف این گیاهان، استفاده از روش‌های دیگری مثل تغییر در رژیم غذایی، انجام ورزش بیشتر و کاهش وزن هم می‌تواند در رسیدن به خواسته شما کمک‌کننده باشند. این راهکارها بسیار ساده‌تر و امن‌تر از روش‌های پرخطر دیگر مثل جراحی، برای افزایش سایز آلت تناسلی هستند.

ژل ایموشن مشکی برای چیست | نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

جالب است بدانید حدود ۸۵ درصد خانم‌ها در دنیا از اندازه آلت تناسلی مرد خود رضایت دارند، اما این خود مردان هستند که به اندازه طبیعی آلت خود شک دارند. در ادامه با ژل ایموشن مشکی به عنوان یکی از مواد حجیم کننده آلت تناسلی آشنا می‌شوید.

لذت بردن از رابطه زناشویی یکی از مسائل پر اهمیت در زندگی مشترک است . اغلب افراد بر این باور اشتباهند که طول و حجم آلت تناسلی مادرزادی بوده و هیچ گونه تغییری در آن نمیتوان داد؛ اما امروز با پیشرفت علوم پزشکی مواردی بسیار دشوارتر و حساس تر از این مورد رفع شده است پس این مورد نیز توسط روش های علمی و تضمینی قابل تغییر میباشد. بنابر ادعای تولید کننده استفاده از ژل ایموشن مشکی یکی از این روش های تاثیر گذار می باشد.

 

آیا فکر می‌کنید اندازه آلت تناسلی تان  از حد نرمال کوچکتر است؟ این فکر که نمی‌توانید حین رابطه جنسی به شریک خود لذت بدهید، به واقع عذاب‌آور است اما گاهی این تفکرات تنها زاده وسواس بیش از حد شما نسبت به اندازه آلت تناسلی‌تان است. تحقیقاتی که در ژورنال اورولوژی آمریکا بر روی ۸۰ مرد بالغ انجام شده است، بیان می‌کند که تنها مردانی که اندازه آلت آن‌ها در حالت طبیعی ۴ سانتی‌متر بوده یا در حالت نعوظ، کمتر از ۷.۵ سانتی‌متر است، آلت کوچکی دارند و توانایی جنسی آن‌ها کم خواهد بود. این در حالی است که بسیاری از آقایان با داشتن آلت تناسلی با سایز نرمال، سعی در بزرگتر کردن آن دارند.

برای اطمینان باید بگوییم اندازه میانگین آلت تناسلی مردانه در حالت شل ۸ الی ۹ سانتی‌متر و در حال بلند شده ۹ الی ۱۲ سانتی متر است. اگر شما جزء تعداد اندکی از آقایان با آلت تناسلی کمتر از این اعداد هستید؛ بد نیست با روش های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان آشنا شوید.

ژل ایموشن مشکی برای چیست | نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

نظرات در مورد ژل ایموشن مشکی بسیار متفاوت است و روی آلت هر مرد نسبت دیگری تاثیر متفاوتی دارد نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی بیشتر بیان کننده عدم افزایش طول آلت تناسلی با ژل مشکی ایموشن است ولی سازنده می گوید ژل ایموشن مشکی دارای خواص حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش قطر و طول آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد . ایموشن معتبرترین برند بهداشتی زناشویی در ایران بوده که تاکنون ژل های مقاربتی متفاوتی جهت مصارف گوناگون روانه بازار کرده که تمامی آن ها با توجه تأثیرات چشمگیر، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. یکی از پرطرفدارترین محصولات این برند، ژل مشکی ایموشن می باشد. این ژل حجم دهنده، نه تنها باعث حجیم تر شدن و افزایش سایز آلت مردان می شود، بلکه با داشتن خاصیت ضد باکتریایی، بهداشت جنسی را افزایش می دهد.

ژل ایموشن مشکی برای چیست | نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

نظرات در مورد ژل ایموشن مشکی

 

هیچ تاثیری نداشت یک کلمه افتضاحه

توسط مهدی در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۷

 

اصلا پیشنهاد نمیکنم نخرید

توسط علی در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۷

 

پیشنهاد نمیکنم

توسط دکتر علیرضا در تاریخ ۸ آذر ۱۳۹۷

 

من ۳تا استفاده کردم و هیچ تاثیری نداشت

توسط استاد حیدری در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۷

 

نخرید بوی لیمو و فلفلش جالبهاصلا تاثیری نداشت

توسط جناب محمدی در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۷

 

واقعا عالی فکرشو نمیکردم اینطوری جواب بگیرم. اما 3 تا خریدم با یکی جواب نداد
خوب بود

توسط آقای عبدالهی در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۷

 

خوبه نسبت به قیمتش

به نظر من جواب میده

توسط بهروز در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۷

 

سلام عزیزان ژل ایموشن مشکی خیلی خوبه و جواب میده البته اگه ژل اصل باشه و حداقل سه تا استفاده کرده باشین
بد نیست

توسط آقای عبدی در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷

 

استفاده کردم بد نبود زیاد جالب نیست

توسط محمد در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 

بسیار اثر کوتاهی داره،فقط همون چند ثانیه اول گرمای خاصی ایجاد میکنه

افتضاح توسط منفرد در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۷

 

مقدار و طرز مصرف ژل ایموشن مشکی

به مقدارلازم از ژل ایموشن مشکی افزایش دهنده حجم آلت تناسلی مردان را بر روی کف دست خود پمپ کرده و سر تا سر آل تناسلی را آغشته به ژل نمایند.سپس شروع به ماساژ به طرف بیرونی ( از طرف شکم به سر آلت ) کنند و سپس آن را با آب سر بشویند.

 

سه تا پنج دوره استفاده از ژل ایموشن مشکی به میزان یک بار در روز و هر بار بین سه تا پنج دقیقه برای دریافت نتیجه بهتر طبق اظهارات تولید کننده محصولات ایموشن تاثیرگذار است.
ژل ایموشن مشکی را دوبار در روز و به مدت شانزده هفته بر روی آلت تناسلی مالیده و هر بار به مدت 3 تا 5 دقیقه موضع را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از 5 دقیقه آن را به طور کامل شستشو دهید. با استفاده از این ژل، امکان افزایش سایز تا حداکثر 20 الی 25 درصد سایز فعلی امکان‌پذیر است اما این نتیجه برای همه افراد یکسان نبوده و به عوامل دیگری نظیر سن، ژنتیک، ماده غذایی مصرفی، فیزیولوژی بدن و حتی نوع آب وهوایی که فرد در آن زندگی می‌کند، بستگی دارد.

ژل ایموشن مشکی برای چیست | نظرات مردم درمورد ژل ایموشن مشکی

عوارض ژل ایموشن مشکی

همانند سایر مواد شیمیایی ژل ایموشن مشکی از دسترس اطفال خارج گردد.

در صورت بروز هر گونه حساسیت به ژل ایموشن مشکی سریعا محل را با آب سرد شسته و سپس به پزشک مراجعه نمایید.

برای جلوگیری از بروز حساسیت ابتدا در اولین استفاده مقداری از ژل مشکی ایموشن را روی قسمتی از پوست تست نمایید.

بهترین مکان برای نگهداری این محصول در دمای اتاق می باشد.

بسته بندی ژل ایموشن مشکی به صورت پمپی و حاوی 75 میلی لیتر از لوبریکانت می باشد.

 

طریقه استفاده ژل ایموشن مشکی

بعد از استفاده ژل ایموشن مشکی کاملا آلت خود را بشویید زیرا به هیچ عنوان ژل نباید وارد واژن شود.

واژن خانم‌ها به هیچ وجه نباید به ژل آغشته شود. بنابراین نباید از ژل حجم‌دهنده ایموشن مشکی در حین نزدیکی و رابطه جنسی، استفاده شود.
ژل ایموشن مشکی نباید بیشتر از 5 دقیقه بر روی آلت تناسلی مردان، باقی بماند.
برای رسیدن به نتیجه مطلوب و ماندگاری بیشتر تاثیر این ژل، باید حداقل به مدت 16 هفته از آن استفاده شود. (طبق اظهارات تولید کننده)
برای استفاده از ژل ایموشن مشکی، نیازی به برقراری رابطه جنسی نیست.
آب پایه بودن این محصول، سبب شده تا عوارضی برای فرد استفاده‌کننده نداشته باشد.
در صورت مشاهده هر گونه حساسیت، با پزشک مشورت کنید.
ژل ایموشن مشکی، فقط برای استعمال خارجی و مخصوص آقایان است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب