لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کاشت آلت تناسلی مرد | پروتز آلت جنسی مردانه

کاشت آلت تناسلی مرد | پروتز آلت جنسی مردانه

کاشت آلت تناسلی مرد | پروتز آلت جنسی مردانه

كاشت آلت يا penile implant

 

برای استفاده از پروتز آلت تناسلی همواره یک دلیل مشخص طبی وجود دارد که با روش های طبیعی درمان نمی یابد، هر چند گاهی استفاده از این پروتزها برای بازسازی آلت تناسلی در هنگام نعوظ به ایجاد انحنا در آلت منجر می شود.

 

ايا چنين چيزى وجود دارد ؟ ايا قابل اطمينان است ؟ اياهمه مى توانند كاشت كنند ؟

شيوه است مدرن قابل اتكا و با رضايت ١٠٠-٩٢ درصدى در مردان و ٩٥ درصدى در زنان كه خوشبختانه از هفته پيش نماينده شركت امريكايي دانماركي انرا بصورت قانوني وارد نموده است.

 

بله در جواب سؤال اول بله
بله چون با توجه به تكنيك هاي جديد و وسائل ساخته شده و پيشرفت در اين زمينه با عارضه بسيار كم و قابل اعتماد است
در جواب سوم خير همه نمي توانند يعنى اينكه بايد از همه درمانهاي دارويي و وسايل و تزريق استفاده و اخرين راه است كه تقريبا براي همه سنين حتي قطع نخاع قابل استفاده است.

 

كاشت آلت تناسلی براى کدام مردان خوب است؟

كاشت آلت براى مردان كه به هر علتى امكان نعوظ ندارند . كه ابتدا با بررسى هورمونى پرولاكتين و تستوسترون از سلامت بيمار اگاه مى شويم . به گزارش سماتک سپس با سلامتى هورمونى به سراغ علل عروقى مانند خروج خون از سياهرك و بررسى شريانى از نظر قطر و سرعت خون در شريانها و وريدهاي الت ميرويم .

کاشت آلت تناسلی مرد | پروتز آلت جنسی مردانه

وقتى انهاهم سالم بودن از بيمار نوار الت در حين خواب مي كيريم چون همه مردان در خواب سه بار التشان بلند و سفت بمدت ٢٥ دقيقه را دارند كه اين بما مي كويد از نظر عصبي مشكل دارد يا خير .

 

حال اين بيمار اگر اختلال در عصب مثل قطع نخاع و يا علل ديكر داشته كه منشائ عصبي ان ثابت شود بايد از وسايلي مانند واكيوم استفاده نمايد و كساني كه اختلال عصبي ندارند اما اختلال نعوظ دارند ، اينها با تزريق پروستاگلاندينها و ديكر داروهاي كه باعث افزايش خون الت مي شود استفاده نمايند و كسانى هم از نظر عصبى و هورمونى كاملا سالم ولي از نظر روحى و روانى امكان نغوظ ندارند و در اخر كسانى كه بعلت عدم لذت با عدم امكان استفاده از واكيوم بايد از كاشت استفاده نمايند.

 

مطالب مرتبط »

 

همه چیز درباره کجی و انحراف آلت تناسلی در مردان

 

نعوظ و اختلالات آن | علل علائم درمان اختلال نعوظ

 

درمان قطعی اختلالات نعوظ در مردان

 

درمان اختلالات نعوظ در مردان

 

لذت رابطه جنسی در بیماران قطع نخاع

جدیدترین مطالب