لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند + عکس

کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند + عکس

کاندوم خاردار درشت کاپوت مردانه برای زوجینی است که می خواهند در رابطه جنسی تحریک بیشتر شوند و کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند به همراه عکس کاندوم خاردار درشت مردانه در ادامه گردآوری شده است.

 

کاندوم خاردار برای چیست

کاندوم خاردار درشت در دسته کاندوم های طرح دار و فانتزی قرار می‌گیرند. کاندوم خاردار درشت دارای برجستگی‌هایی هستند که برای افزایش لذت زنان در حین آمیزش جنسی تعبیه شده اند. البته برجستگی‌های این نوع از کاندوم خار درشت هم از لحاظ تعداد و هم از لحاظ میزان برجستگی متفاوت هستند. شاید بهتر باشد برخی از آنها را کاندوم خاردار درشت بنامیم، چون تنها نقطه‌های کوچکی روی آن‌ها وجود دارد. اما خار‌های تعبیه شده در برخی از انواع کاندوم خاردار درشت تأثیرات مخربی بر روی جوانان خواهد داشت.

 

کاندوم خاردار که امروزه مشریان زیادی در کشور ما دارد، می‌تواند فوایدی برای زوجین مسنی که چند زایمان را تجربه کرده اند، داشته باشد. اما زوج‌های جوان، به خصوص افرادی که تازه ازدواج کرده اند، باید در استفاده از این نوع کاندوم خاردار درشت احتیاط را رعایت کنند، چون می‌تواند زیان‌های بعضاً جبران ناپذیری برای آن‌ها به دنبال داشته باشد. کاندوم خاردار یکی از انواع کاندوم است که امروزه در کشور ما مشتریان فراوانی دارد. این نوع از کاندوم های خاردار می‌تواند زیان‌های شدیدی به مصرف کنندگان جوان آن برساند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

کاندوم خاردار استاندارد به کاندومی می گویند که روی سطح آن برجستگی های بسیار ریز و نرم به ارتفاع کمتر از یک میلیمتر موجود است، گاهی برای تحریک بیشتر در ابتدای کاندوم خاردار درشت حلقه هایی را هم طراحی می کنند تا نقطه جی بیشتر تحریک شود (البته ارتفاع این حلقه ها هم کمتر از نیم میلیمتر است) هیچ شرکت معتبری دست به تولید کاندوم خاردار درشت یا کاندوم ویبره ای نمی زند، مگر در موارد خاص یا درمانی یا برای افراد بسیار مسن. کاندوم خاردار درشت انواع مختلفی دارد ، کاندوم خاردار ، کاندوم خاردار و حلقوی ، کاندوم خاردار تاخیری ، کاندوم خاردار روان کننده و کاندوم خاردار میوه این ، این کاندوم ها نه تنها به دهانه واژن آسیب وارد نمی کنند بلکه به میزان کم و صحیح لذت خوبی را هم به خانم ها القاء می کنند. البته همین کاندوم ها را هم توصیه می شود در اوایل رابطه جنسی یا اوایل ازدواج استفده نکنید تا خودتان به صورت طبیعی برای همسرتان جذابیت داشته باشید بعد از گذشت چندیدن سال می توانید از این کاندوم ها استفاده نمایید. کاندوم های معمولی مثل کاندوم نازک، کاندوم میوه ای ، کاندوم تاخیری ، کاندوم روان کننده ، کاندوم سرد ، کاندوم گرم و… می توانند کاملا نیاز شما را البته در صورتی که ارتباط جنسی را به صورتی صحیح پیش ببرید برآورده کنند.

کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند + عکس

انواع کاندوم های خاردار

انواع کاندوم خاردار کدامند؟ انواع کاندوم های خاردار جزو محبوب ترین برند های موجود در بازار هستند چراکه مدت زیادی است که در بازار ایران عرضه میشوند و برخلاف بسیاری از برند های دیگه که فروششون متوقف شده اند ، کاندوم خاردار درشت به هر بدبختی ای که بوده از روند حذف کاندوم های خارجی جان سالم بدر برده اند و هنوز طرفداران خودشون رو نا امید نکرده اند . متاسفانه مدت زیادی بود که مدل های پر فروش انواع کاندوم های خاردار در بازار پیدا نمیشد .

 

کاندوم خاردار بدون تاخیر یکی از این مدل های محبوب بود که به علت مشکلات وارداتی مدت ها در بازار پیدا نمیشد . اما بتازگی انواع کاندوم های خاردار سری جدید 2018 وارد بازار شده است. در این سری اولین چیزی که توجه خریدار رو به خودش جلب میکنه بسته بندی شیک و جدید کاندوم خاردار درشت است که نوید تازگی رو به مشتری القا میکند .

 

همانطور که از شکل روی بسته کاندوم خاردار است ، کاندوم دارای خارهای بسیار برجسته میباشد و علاوه بر اون این خار ها از ابتدای کاندوم تا انتهای کاندوم بصورت سرتاسری بر روی آن قرار دارد تا حداکثر تحریک فیزیکی رو برای فرد ایجاد بکند . ویژگی بسیار مهم کاندوم های خاردرشت که در سایر برند ها پیدا نمیشه کاندوم با لاتکس سه لایه است و این باعث میشه که از نظر ایمنی خیال شما کاملا راحت باشه و هرگز استرس پاره شدن کاندوم حین رابطه را نداشته باشید. در ادامه با انواع کاندوم خاردار آشنا می شوید.

 

انواع کاندوم خاردار

کاندوم خار درشت ژله ای

کاندوم خاردار درشت کاپوت

کاندوم خار درشت ژله ای

کاندوم خاردار فانتزی

کاندوم خاردار چرخشی

کاندوم خاردار فضایی
کاندوم تاخیری و خاردار میوه ای
کاندوم خاردار، حلقوی، تاخیری، تنگ کننده و سرد
کاندوم تاخیری حلقوی خاردار میوه ای
کاندوم خاردار و سفت کننده کاپوت
کاندوم خاردار درشت و تاخیری
کاندوم خاردار، حلقوی، تاخیری، تنگ کننده و گرم
کاندوم خاردار آتش و یخ
کاندوم تاخیری، خاردار و میوه ای
کاندوم تاخیری، خاردار و حلقوی قهوه
کاندوم خاردار با طعم نوتلا ضدحساسیت حلقوی گرم کاپوت
کاندوم خاردار و حلقوی هات
کاندوم تاخیری، سرد کننده، حلقوی و خاردار
کاندوم میوه ای خاردار تاخیری

کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند + عکس

مزایای استفاده از کاندوم خاردار

استفاده از کاندوم خاردار برای همه زوجین پیشنهاد نمی گردد مزایای استفاده از کاندوم خاردار درشت در ادامه توضیح داده شده است. امروزه کاندوم یکی از معمول‌ترین روش‌های جلوگیری از بارداری است. روش‌های بارداری به جلوگیری از بارداری ناخواسته کمک می‌کنند. در هر صورت، در حالی که شاید کنترل بارداری ناخواسته هدف اصلی استفاده از کاندوم باشد، اما کاندوم می‌تواند فواید دیگری نیز برای استفاده کننده داشته باشد. یکی از این فواید همان محافظت از فرد در برابر انتقال ویروس‌ها و عفونت‌های جنسی است. در ادامه با فواید و زیان‌های کاندوم خاردار آشنا می‌شوید.

 

شاید امروزه اکثر قریب به اتفاق جامعه نقش مؤثر کاندوم در جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری‌های آمیزشی، از قبیل: ایدز، را درک کرده اند. این وسیله صرف نظر از جنسیت افرادی که با یکدیگر آمیزش جنسی دارند، مانع از ارتباط و آمیختگی ترشحات داخلی و ورود احتمالی ویروس به بدن شرکای جنسی می‌شود.

 

اما از سوی دیگر و پس از آن که افراد جامعه هدف بهداشتی و سلامتی کاندوم را درک کرده اند، امروزه تولید کنندگان کاندوم خاردار درشت کاپوت، با هدف تسلط بر بازار فروش این محصول، اهداف فرعی دیگری را نیز تعقیب می‌کنند: یکی از آن‌ها افزایش لذت مقاربت‌های جنسی با استفاده از انواع خاصی از کاندوم‌هاست. پس شرکت‌های تولید کننده، برای جلب رضایت مصرف کنندگان گوناگون، این محصول را در سایز‌ها و انواع و حتی بو‌های مختلفی عرضه و به بازار ارائه می‌دهند. به نظر ما افراد مختلف نیاز‌های گوناگونی در روابط جنسی دارند که باید برطرف شود. پس استفاده از هر نوع کاندومی برای هر شخصی نه فقط شاید مفید نباشد، بلکه زیان‌هایی را نیز به دنبال خواهد داشت.

 

کاندوم خاردار معمولاً مورد استقبال زوجینی می‌گردند که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.
همچنین آقایان و خانم‌هایی که در مقاربت‌های خود می‌خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ کاندوم خاردار درشت کاپوت می‌آیند.
علاوه بر موارد بالا دسته‌ای دیگر آقایانی هستند که احساس می‌کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی‌شود.

 

اما در میان موارد فوق، کاندوم خار درشت ظاهراً فقط برای برخی زوج‌های پا به سن گذاشته مفید است (مورد سوم). در میان برخی از زوج‌های مسن، به مرور زمان و به دلایل مختلف از قبیل: زایمان‌های پشت سر هم، واژن زن نسبت به حالت طبیعی، گشادتر می‌شود. به همین دلیل زوج در حین مقاربت جنسی لذت کمتری را تجربه می‌کنند که شاید عواقبی برای رابطه زناشویی آن‌ها به دنبال داشته باشد. در این گونه موارد، کاندوم خاردار درشت و تاخیری می‌تواند یکی از گزینه‌های حل مشکل باشد. چون این نوع کاندوم دارای خار‌های نسبتاً بلندی است که با قسمت داخلی واژن تماس پیدا می‌کنند.

کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند + عکس

عوارض کاندوم خاردار درشت

کاندوم خاردار درشت یا همان کاندوم خار درشت ، محصول بسیار مضری است که جدیدا بلای جان جوانان و زوجین شده است، این محصول از نظر پزشکی به هیچ وجه تایید نمی شود، نه تنها کاندوم خاردار درشت از نظر پزشکی ( فیزیکی ) مشکل دارد بلکه حتی بنیان خانواده را تهدید می کند ! بله بنیان خانواده ! با ما همراه باشید تا در ادامه عوارض کاندوم خاردار درشت را توضیح دهیم.

 

بیایید ابتدا ساختار واژن را بررسی کنیم تا بعد بتوانیم واضح تر به این موضوع بپردازیم. به طور کلی قسمت های داخلی دستگاه تناسلی خانم ها تشکیل شده از ورودی واژن ، کانال واژن ، گردنه ، رحم ، شیپور رحم ، تخمدان ها ؛ قسمتی که در معرض تحدید شدید در صورت استفاده کردن از کاندوم خار درشت است (  واژن ) نام دارد. این کانال محل ورود و جای گرفتن آلت تناسلی مردانه می باشد ، آلت تناسلی مردانه دارای پوستی نرم و لطیف است و کلاهک آن تشکیل شده از یک برجستگی و خروجی ( ادرار – منی ) حکمت آفرینش آلت تناسلی مردانه به این سبک قطعا پایه علمی دارد ، پوست آلت تناسلی نرم است چون لایه بیروونی دیواره واژن بسیار حساس و نازک است ، این لایه حتی در هنگام عادت ماهیانه در معرض ریزش دیواره ، خون و انواع ترشحات زنانه است ، برجستگی کلاهک آلت تناسلی مردانه برای تحریک بیشتر زن است و نقطه ای معروف به نقطه جی را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

در بسیاری از موارد افراد برای تحریک بیشتر دستگاه تناسلی و کسب لذت بیشتر از مقاربت جنسی، از کاندوم خار درشت استفاده می‌کنند. اما غافل از اینکه استفاده از این کاندوم های خاردار به مرور زمان می‌تواند زیان‌های جبران ناپذیری را، به خصوص برای زوجین جوان، در پی داشته باشد. در ادامه به تعدادی از این آسیب‌ها اشاره می‌کنیم.

کاندوم خاردار برای چیست و انواع کاندوم های خاردار کدامند + عکس

مضرات کاندوم خاردار

کاندوم خار درشت علاوه بر مضراتی که در کم شدن حس واژن دارد آسیبهای فیزیکی را هم به واژن وارد می کند، شاید شما هیچ وقت متوجه نشوید اما کاندوم خاردار درشت خراش های بسیار ریزی روی دیواره واژن ایجاد می کند ، این خراش ها محل ورودی انواع باکتری ها ، میکروب ها ، قارچ ها و ویروس های خطرناک می باشد ، کافیست به هر نحوی بعد از آمیزش قسمتی از بدن شریک جنسی تان به واژن شما نزدیک شود، در حالت معمولی هیچ گاه مشکلی برای شما به وجود نمی آید اما وقتی دیواره واژن خراش داشته باشد یک باکتری که حتی با میکروسکب هم به سختی دیده می شود کافی است تا یک عمر شمارا گریبان گیر بیماری کشنده ای کند. علاوه بر انتقال این بیماری ها با حساس شدن دیواره واژن و آزرده شدن آن، اگر هم زمانی بخواهید از یک کاندوم خوب و با کیفیت استفاده کنید ، به آن حساسیت نشان خواهید داد و کار برای شما بسیار مشکل می شود. کاندوم خاردار همچنین می‌تواند باعث ایجاد عفونت واژن شود. کاندوم خاردار (به ویژه کاندوم‌های خار درشت) می‌تواند خراش‌های بسیار ریزی را روی دیواره واژن ایجاد کند. به این ترتیب مسیر ورود انواع میکروب و ویروس به بدن شما هموار شده و شاید عوارض جبران ناپذیری را برای تان به دنبال داشته باشد؛ بنابراین بهتر است، به خصوص زوج‌های جوان، از استفاده مداوم از کاندوم خاردار اجتناب کنند.

 

عوارض استفاده از کاندوم خاردار

خانم ها و آقایانی که برای لذت بیشتر از کاندوم خاردار درشت استفاده می کنید، آیا می دانید به خاطر یک لحظه لذت بیشتر آینده زناشویی خود را به خطر انداخته اید ؟ در صورتی که شما در سنین جوانی از این کاندوم ها استفاده کنید کمی طول نمی کشد که قوای جنسی خود را از دست خواهید داد و دیگر با هیچ روشی به ارگاسم نخواهید رسید ، این کار اعتماد به نفس شریک جنسی شما ( مرد ) را کم می کند و شما را شخصی سرد مزاج و بی تفاوت جلوه می دهد ، به ارگاسم رسیدن برای خانم ها خیلی مهم است و باعث سلامت جسمی و روانی آنها می شود، اگر این اتفاق بیفتد شما روز به روز افسرده تر شده و از چشم همسرتان خواهید افتاد. آقایان محترم در صورتی که از این کاندوم ها استفاده می کنید، سردی همسر شما در آینده گردن او نیست و صد در صد در این رابطه شما به عنوان شخص فاعل مشکل آفرین هستید. پس با انتخابی صحیح و دوری از تمام تبلیغات های پررنگ این نوع کاندوم های خار درشت ، از این محصولات دوری کنید.

 

عکس کاندوم خاردار درشت

در سنین جوانی دیواره واژن از حساسیت بیشتری نسبت به هر زمان دیگری برخوردار است. استفاده مداوم از کاندوم خاردار موجب می‌شود تا دیواره واژن به مرور لطافت و شادابی خود را از دست دهد و دیگر حس سابق را منتقل نخواهد کرد. برای درک بهتر موضوع از یک مثال استفاده می‌کنیم: به دستان خود نگاه کنید، یقیناً پوستی لطیف و نازک را مشاهده خواهید کرد. اما استفاده نادرست از دست‌ها را برای مدتی ادامه دهید (برای مثال، بدون دستکش از مایع شوینده استفاده کنید یا با سطوح زبر و خشن کار کنید)، یقیناً پوست پس از مدتی لطافت خود را از دست می‌دهد. باید یادآور شد که کاندوم خاردار همین کار را با واژن انجام می‌دهد، یعنی پوست نازک این کانال پس از مدتی لطافت خود را از دست می‌دهد و لذت ناشی از آمیزش جنسی را منتقل نمی‌کند. در نتیجه رسیدن به ارگاسم جنسی به امری دشوار تبدیل خواهد شد. از جایی به بعد دیگر از هیچ چیز لذت نمی برید و به طور کامل لذت جنسی خود را از دست می دهید ، و تنها راه موجود کلیتوریس می باشد آن هم اگر بشود به عنوان یک راه دائمی و تاثیر گذار به آن نگاه کرد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب