لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم فضایی یکی از مدل های جدید کاندوم مردانه است اگر می خواهید بدانید کاندوم های فضایی چیست و انواع کاندوم های فضایی کدامند در ادامه این مطلب سایت سماتک نحوه استفاده کاندوم فضایی برای مردان را بیان خواهد کرد.

 

کاندوم های فضایی چیست

کاندوم های فضایی برای افزایش لذت جنسی بانوان برای آلت مردانه تولید و روانه بازار شده است. کاندوم فضایی بر افزایش لذت جنسی هنگام برقراری رابطه جنسی توجه بیشتری دارد. معمولا افرادی که تجربه استفاده از کاندوم فضایی را داشته‌اند لذت حاصله از این کاندوم ها را حتی به نسبت روش‌های نزدیکی بدون کاندوم بیشتر می‌دانند. جهت تجربه یک رابطه جنسی مطلوب و رضیت بخش هنگام خرید کاندوم فضایی حتما به تاییدیه FDA موجود روی بسته کاندوم دقت کنید و از خرید بسته‌هایی که تاریخ انقضای آن‌ها گذشته است جدا خودداری کنید. هم چنین توصیه می‌شود پیش از اقدام به خرید کاندوم فضایی در رابطه با نوع و طرح آن با شریک جنسی خود مشورت کنید. چراکه این کاندوم های فضایی دارای اشکال متنوعی بوده و شما با مطالعه در رابطه با این موضوع می‌توانید به خوبی رضایت خود و شریک جنسی تان را فراهم کنید.

 

انواع کاندوم فضایی

کاندوم های فضایی بر اساس طرح و شکلی که دارند به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. این طرح‌ها در واقع با هدف افزایش لذت جنسی و تامین رضایت سلایق مختلف طراحی و تولید شده اند و طرح‌های مختلف تغییرری در عملکرد کاندوم های فضایی در پیشگیری از بارداری نخواهد داشت. انواع کاندوم های فضایی با تکنولوژی آلمان و لاتکس مالزی ساخته شده اند و دارای تائیدیه سازمان تحهیزات پزشکی می باشند. برای بسیاری از خانمها، نقطه جی ناحیه‌ای بسیار حساس و تحریک کننده است که ساعتها به آنها لذت می‌دهد. این محدوده حالت اسفنجی دارد و از زیر پیشابراه از دهانه واژن شروع شده و به داخل، در سقف واژن امتداد می‌یابد و با انگشت قابل لمس می‌باشد. در صورتی که زنی این نقطه حساس را داشته باشد این نقطه بین ۲٫۵ تا ۵ سانتیمتر داخل واژن روی دیواره جلویی قرار دارد و هنگام دخول با آلت در تماس می باشد . در صورتی که زن با دخول تحریک شد به این معنی است که اندازه آن از یک نخود فرنگی بزرگتر است در صورت تحریک نشدن کوچکتر است و با استفاده از این تکنولوژی جدید انواع کاندوم های فضایی تحریک پذیری و لذت بانوان افزایش می یابد.

 

کاندوم فضایی با طرح اره ماهی

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم های فضایی اره ماهی شکل دارای نقاط برجسته دندانه مانندی بر روی کاندوم هستند. این نوع کاندوم ها می‌توانند لذت رابطه جنسی را دو برابر کنند چرا که بر میزان اصطکاک آلت تناسلی مرد و زن افزوده و بدین ترتیب نقاط لمس بیشتری ایجاد می‌کنند.

 

کاندوم فضایی با طرح طوقی

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم فضایی طوقی شکل برجستگی‌هایی در دور تا دور قسمت ابتدایی کاندوم دارد. این برجستگی‌ها نه تنها باعث افزایش شدت تحریک جنسی در بانوان شده بلکه به افزایش حجم و نعوذ بهتر آقایان نیز کمک می‌کنند. با استفاده از این نوع کاندوم های فضایی زوجین می‌توانند رابطه جنسی طولانی‌تر و بهتری را تجربه کنند. این کاندوم همزمان با برجستگی های بزرگ ، قطر آلت تناسلی مرد را به صورت آنی افزایش می دهد .

 

کاندوم فضایی با طرح شمشیری

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم های فضایی شمشیری شکل، زائده‌های بلندی از جنس لاتکس در راس کاندوم دارند. این نوع کاندوم به طرز فوق العاده‌ای می‌تواند ناحیه کلیتوریس را تحریک کرده و تعداد دفعات ارگاسم را در بانوان افزایش دهد.

 

کاندوم فضایی با طرح دکمه دار

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم فضایی دکمه دار دارای نقاط برجسته فراوانی در سر تا سر کاندوم است، البته نباید این نوع از کاندوم را با کاندوم‌ خاردار اشتباه گرفت. کاندوم های دکمه‌ای دارای نقاط فوق برجسته‌ای هستند که به راحتی می‌توانند نقطه جی بانوان را تحریک کنند و باعث افزایش رضایت جنسی هنگام برقراری رابطه شوند.

 

کاندوم فضایی با طرح چرخشی

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

کاندوم فضایی چرخشی نوعی از کاندوم های فضاییست که در سرتاسر آن برجستگی‌های چرخشی و مارپیچ وجود دارد . این کاندوم با افزایش نقاط تحریک به تحریک بهتر شریک جنسی و افزایش لذت رابطه کمک زیادی می‌کند.

 

نحوه استفاده کاندوم فضایی

طریقه استفاده از کاندوم های فضایی بسیار مهم است و شما هنگام باز کردن بسته بندی انواع کاندوم های فضایی ابتدا باید مراقب باشید که با ناخن تان باعث پارگی کاندوم نشوید. خیلی آهسته پوشش کاندوم های فضایی را از لبه زیگ زاگی آن باز کنید. در هر طرف پوشش به منظور باز کردن سریع و آسان لبه های زیگ زاگی طراحی شده است. برای باز کردن پوشش کاندوم از قیچی، دندان، چاقو یا هر وسیله نوک تیزی استفاده نکنید. مراقب باشید در باز کردن پوشش، کاندوم را پاره نکنید. اگر شما فقط یک عدد کاندوم در دسترس دارید، مراقب باشید آن را خراب نکنید!

 

پشت و روی کاندوم فضایی را مشخص کنید. با نگاه کردن به کاندوم متوجه می شوید که کاندوم از کدام طرف باز می شود اما اگر در فضای تاریکی هستید، با استفاده از انگشتتان جهت باز شدن کاندوم را لمس کنید: یک انگشتتان را در یک طرف کاندوم قرار داده، همانطور که کاندوم را بین شست و انگشتتان گرفته اید، انگشت را کمی به داخل کاندوم همانند شکل فشار دهید.

 

به آرامی کاندوم فضایی را با انگشتانتان در یک جهت باز کنید. اگر کاندوم باز نمی شود، پس برای کشیدن آن بر روی آلت تناسلی جهت را تغییر دهید. به آرامی کاندوم را با انگشتانتان در جهت دیگر باز کنید. اگر براحتی کاندوم باز می شود، از همین جهت آن را بر روی آلت تناسلی بکشید.

 

احتیاط کنید: کاندوم فضایی را بیش از یک دور ( نیم سانتی تر) باز نکنید زیرا این کار موجب کاهش تاثیر کاندوم می شود و همچنین پوشیدن آن را نیز سخت می کند. بنابراین، پس از اینکه جهت باز شدن کاندوم را تعیین کردید، کاندوم را دیگر باز نکنید.

 

مطمئن شوید که سر کاندوم فضایی مستقیم و در جهت بیرون است. معمولا سر کاندوم های فضایی باید رو به بیرون باشد اما گاهی اوقات در هنگام بسته بندی ممکن است تغییر کرده باشد. بنابراین، مطمئن شوید که سر کاندوم شما مانند همه کاندوم ها به صورت صحیح در جهت بیرون قرار داشته باشد.

 

روان کننده بزنید. اگر آلت تناسلی ختنه نشده است، در داخل نوک کاندوم فضایی، یک قطره روان کننده محلول در آب بریزید. این کار موجب می شود که کاندوم براحتی بر روی پوست آلت کشیده شود. مطمئن شوید که از این روان کننده به مقدار خیلی کم استفاده می کنید.

 

مطمئن شوید که آلت تناسلی به طور کامل، تحریک شده و نعوظ پیدا کرده است.همیشه کاندوم های فضایی باید به طور مناسب بدون تنگی یا گشادی بر روی آلت کشیده شود. اگر کاندوم پیش از نعوظ کامل آلت بر روی آن کشیده شود، در این حالت، کاندوم در هنگام رابطه جنسی پاره خواهد شد. اگر برای تحریک و نعوظ کامل آلت به زمان بیشتری نیاز دارید، کاندوم فضایی را به صورت آماده در کناری قرار دهید. هنگامی که احساس می کنید آماده هستید، دوباره آن را برداشته و استفاده کنید.

 

سر کاندوم فضایی را بگیرید. سر کاندوم را همانند شکل فشار دهید، با این کار هنگامی که شما کاندوم را می پوشید، هوا درون کاندوم وجود ندارد، در این صورت، احتمال پارگی کاندوم در حین رابطه جنسی کاهش یافته و همچنین در هنگام انزال، فضایی برای مایع منی وجود دارد.

 

کاندوم فضایی را بپوشید. کاندوم باید براحتی بر روی آلت کشیده شود. اگر در حین کار شما متوجه شدید که کاندوم را در جهت اشتباه باز کردید، آن را دور انداخته و از یک کاندوم فضایی جدید استفاده کنید. اسپرم ها در مایعی که قبل از انزال از آلت خارج می شود نیز وجود دارند. بنابراین، اگر کاندوم به آن مایع آغشته شد، آن را کنار گذاشته و از یک کاندوم جدید استفاده کنید. استفاده از آن کاندوم نه تنها ممکن است موجب بارداری شود بلکه می تواند موجب انتقال بیماری های جنسی نیز گردد. طریقه استفاده از کاندوم های فضایی به این بستگی دارد که آلت تناسلی مرد ختنه شده است یا نه.

 

با یک دست سر کاندوم فضایی را فشار دهید تا هوای آن خارج شده و با دست دیگر کاندوم را بر روی آلت باز کنید.کاندوم را به آرامی بر روی سر آلت قرار داده و آن را به عقب بکشید و به این ترتیب، کاندوم را بر روی آلت باز کنید. با یک دست انتهای کاندوم را در قاعده آلت نگه داشته و با دست دیگر سر آلت ختنه نشده را به درستی در داخل کاندوم جای دهید. در صورت لزوم، حباب های هوا موجود در زیر کاندوم فضایی را به آرامی از آن خارج کنید.

 

در صورت لزوم، از روان کننده بر روی کاندوم فضایی استفاده کنید. استفاده از روان کننده نه تنها احتمال پارگی انواع کاندوم های فضایی را کاهش می دهد بلکه برای همسرتان نیز مفید است. برخی از این روان کننده ها حتی حاوی اسپرم کش هستند که موجب کاهش احتمال بارداری می شوند مخصوصاً اگر شما قصد برقراری رابطه از مقعد را دارید، از روان کننده بر روی کاندوم استفاده کنید.

 

بیش از حد از روان کننده استفاده نکنید زیرا اصطکاک برای تحریک و میل جنسی لازم و ضروری است. هرگز از روغن یا روان کننده های محلول در چربی بر روی کاندوم استفاده نکنید زیرا آن ها موجب آسیب و تخریب کاندوم می شوند. استفاده از روان کننده های بر پایه آب یا سیلیکونی مطمئن است اما روان کننده های بر پایه آب به راحتی شسته شده و بنابراین، بر روی ملافه لکه باقی نمی ماند.

 

در حین رابطه جنسی به کاندوم فضایی توجه کنید. اگر در حین برقراری رابطه کاندوم شما شل یا پاره شود، بلافاصله آن را عوض کرده و از روش های اورژانسی جلوگیری از بارداری مانند قرص ضد بارداری استفاده کنید. قرص های ضد بارداری قبل از بارداری، با تاخیر در تخمک گذاری، جلوگیری از لقاح یا جلوگیری از کاشته شدن سلول تخم در رحم، از بارداری جلوگیری می کنند. این کار سقط جنین نیست.

 

برای برقراری هر حالت رابطه جنسی، از یک کاندوم جدید استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر شما خواستید پس از رابطه از مقعد، رابطه از واژن داشته باشید، کاندوم را عوض کرده و از یک کاندوم جدید استفاده کنید. تعویض کاندوم فضایی خطر ابتلا به عفونت را کاهش می دهد (مثال: باکتری ای.کولی مقعد موجب عفونت مثانه می شود).

 

پس از انزال، سریع آلت را خارج کنید و کاندوم فضایی را دور بیاندازید. حلقه انتهای کاندوم های فضایی را با دست گرفته و آلت را خارج کنید، مراقب باشید در حین خارج کردن آلت از واژن،کاندوم از روی آلت کنار نرود و مایع درون کاندوم بیرون نریزد. اجازه ندهید آلت قبل از خارج کردن از واژن، درون کاندوم شل شود زیرا در این صورت کاندوم درون واژن رها می شود. انتهای کاندوم فضایی را گره بزنید. به منظور جلوگیری از بیرون ریختن مایع منی، انتهای باز کاندوم را گره بزنید و آن را در یک دستمال کاغذی یا پارچه پیچیده و در سطل زباله بیاندازید.

کاندوم های فضایی چیست و انواع آن کدامند | نحوه استفاده کاندوم فضایی

تفاوت کاندوم های فضایی با کاندوم معمولی

کاندوم فضایی بیشتر یک وسیله سرگرمی جنسی و افزایش میل و تنوع در رابطه است تا یک وسیله محافظتی! در واقع این کاندوم های فضایی به زوجین در برقراری یک رابطه صمیمانه‌تر کمک می‌کنند. طبق تحقیقات انجام شده بسیاری از بانوان مشکل عدم ارگاسم خود را پس از تجربه استفاده از این کاندوم فضایی به خوبی حل کرده اند. همون طور که از اسم آنها پیداست شکل و قیافه این کاندوم ها اصلا هیچ شباهتی به کاندوم های معمولی ندارد .همین تفاوت در شکل و عملکرد باعث شده که ، هنگام استفاده از این کاندوم ، زن و شوهر احساسات جدیدی رو تجربه می کنند که تا الان هیچ ایرانی ای تجربه نکرده .با توجه به طراحی خاص این کاندوم فضایی ، بخاطر وجود برجستگی های فوق العاده بزرگ بر روی بدنه ی کاندوم ، نقطه ی جی و کلیتوروس ( نقاط حساس دستگاه تناسلی بانوان ) بشدت تحریک می شود. این کاندوم ها با نقاط فوق برجسته و زوائدی که دارند باعث تحریک بیشتر و بهتر ناحیه کلیتوریس و نقطه جی در بانوان شده و هم چنین به دلیل افزایش اصطکاک حین برقراری رابطه جنسی لذت بیشتری را برای دو طرف به همراه دارند.

 

نقطه ضعف انواع کاندوم های فضایی

در کنار همه موارد گفته شده یکی از تفاوت‌های موجود بین کاندوم های فضایی و کاندوم های معمولی را می‌توان در تاثیر محافظتی آن‌ها در نظر گرفت که در رابطه با کاندوم فضایی یک نقطه ضعف به حساب می‌آید و آن این است که کاندوم های فضایی به صورت صد در صد نمی‌توانند مانع از بارداری شوند و نقش محافظتی خود را ایفا کنند؛ بنابراین توصیه می‌شود هنگام استفاده از آن‌ها یک روش پیشگیری امن دیگر را نیز به کار گیرید.

 

مزایای کاندوم فضایی نسبت به سایر کاندوم ها

کاندوم های فضایی دارای نقاط برجسته و اشکال هندسی متنوعی در سراسر کاندوم بوده و افراد می‌توانند بنا به سلیقه خود و یا شریک جنسی شان دست به انتخاب بزنند. در کل مزیت کاندوم فضایی را می‌توان به صورت خلاصه به شکل زیر عنوان کرد:

 

کاندوم فضایی با تحریک شدید‌تر نقطه جی در بانوان باعث می‌شود بانوان ارگاسم بهتر و با کیفیت تری را تجربه کنند.
کاندوم های فضایی با طراحی‌های متنوع می‌توانند مشکل تکراری شدن رابطه جنسی را برطرف کرده و تنوع و تازگی بیشتری به رابطه جنسی دهند.
کاندوم فضایی هم چنین باعث تحریک پذیری بیشتر آقایان و افزایش حجم آلت تناسلی وی در هنگام برقراری رابطه جنسی می‌شوند.

 

نکات مهم هنگام استفاده از انواع کاندوم فضایی

• همیشه قبل از استفاده از کاندوم فضایی، تاریخ انقضا روی بسته آن را چک کنید.
• مطمئن شوید هنگامی که کاندوم فضایی را خریداری می کنید، قبل از استفاده، آن را از نظر هرگونه خراشیدگی، پارگی یا کنده شدن بررسی کنید. وجود این موارد می تواند موجب رابطه جنسی دردناک و انتقال بیماری های جنسی شود.
• اگر مطمئن نیستید که روان کننده ای که در منزل در دسترس دارید، بر پایه آب است یا چربی، یک قاعده کلی وجود دارد که اکثر روان کننده های موجود در منزل (وازلین، لوسیون، آلوئه ورا و غیره) همه بر پایه چربی هستند.
• از کاندوم فضایی بیش از یک بار استفاده نکنید. در غیر این صورت، احتمال پارگی کاندوم در اثر اصطکاک افزایش می یابد.
• هرگز یک کاندوم را در کیف پول خود نگه داری نکنید. حرارت و فشار بدن موجب آسیب به کاندوم می شود.
• از کاندوم های فضایی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حین رابطه جنسی دهانی استفاده نکنید.کاندوم فضایی مردانه تنها برای آلت طراحی شده است.
• کاندوم های فانتزی که به تازگی در بازار موجود هستند، به اندازه کاندوم های دیگر مطمئن و ایمن نیستند. بنابراین، استفاده از این کاندوم های فانتزی احتمال بارداری و انتقال بیماری های جنسی را افزایش می دهد. قبل از خرید، جعبه آن را چک کرده و به جزیئات نوشته شده بر روی آن توجه کنید.
• به خاطر داشته باشید که از هر نوع روان کنندهای بر پایه چربی بر روی لاتکس کاندوم استفاده نکنید. این روان کننده ها می توانند سریع موجب پارگی و تخریب کاندوم شوند. این روان کنندهای بر پایه چربی از قبیل لوسیون، وازلین، کرم دست و صورت، روغن بچه و غیره می باشند.
• استمناء متقابل می تواند موجب انتقال بیماری های جنسی شود، اگر دست شما به مایعات آغشته گردد، این مورد بعید است اما امکانش وجود دارد.
• اگر پوشش انواع کاندوم های فضایی قبل از استفاده خراشیده یا پارگی دارد، از آن استفاده نکنید.
• اگر یک کاندوم به صورت نادرست استفاده شود، تاثیر حفاظتی آن کاهش می یابد حتی اگر کاندوم به صورت صحیح نیز استفاده شود، باز هم احتمال بارداری و انتقال بیماری های جنسی وجود دارد.
• هرگز یک کاندوم فضایی را مجدداً استفاده نکنید حتی اگر به نظر نمی رسد که کاندوم به مایعی آغشته نباشد، باز هم به هیچ وجه از آن دوباره استفاده نکنید.

 

نظرات درباره کاندوم فضایی

کاندوم فضایی برای زوج های تازه ازدواج کرده و خانم هایی که تازه رابطه جنسی رو شروع کردن توصیه نمی شه…
در کل این نوع کاندوم ها صرفا جهت تنوع خوبه و اینطور نیست که باعث بشه طرف مقابل لذت فراموش نشدنی بهش دست بده
از سری های فضایی این اخر لیسته
من به دوستان توصیه می کنم مدل sword رو تهیه کنند ، شدیدا تاثیر میزاره

.

با توجه به قیمت بالا برای یک بار امتحان خوبه
هردوطرف رو هیجانی میکنه ولی خارهای سرمحصول فقط در عکس هست ودرخودش نبود

.

این مدل کاندوم فضایی برای خانمها باعث احساس درد میشه.خرید این مدل رو توصیه نمیکنم.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب