لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خواص کپسول گیاهی لاوویگ داروی تقویت نعوظ و قوای جنسی در مردان

خواص کپسول گیاهی لاوویگ داروی تقویت نعوظ و قوای جنسی در مردان

کپسول گیاهی لاوویگ یکی از داروهای تقویت کننده قوای جنسی و نعوظ در مردان است که در ادامه خواص کپسول گیاهی لاوویگ داروی تقویت نعوظ در مردان بیان خواهد شد داروهای تقویت نعوظ مردان در انواع و اقسام مختلف در بازار موجود است و کپسول لاوویگ برای تقویت قوای جنسی و نعوظ در مردان در این نوشتاز بررسی خواهد شد.

 

خواص کپسول گیاهی لاوویگ

کپسول گیاهی لاوویگ از داروهای گیاهی است که انزال را بهبود بخشیده و خواص کپسول گیاهی لاوویگ افزایش قدرت جنسی و جسمی آقایان را است. این محصول از ترکیب گیاهان مختلفی تولید شده و شامل ویژگی‌های زیر است:

 

بهبود ارگاسم و انزال زودرس
بهبود شرایط فیزیکی بدن
تقویت حافظه
تقویت‌کننده نیروی جنسی مردان
تنظیم عملکرد غدد جنسی و بیضه‌ها
کاهش‌دهنده اضطراب
بهبود جریان خون در رگ‌ها
هماهنگ و منظم‌کردن سیستم عصبی

 

ترکیبات کپسول لاوویگ گیاهی شامل عصاره جینکو بیلوبا، جینسینگ کره‎ای، کاتوآبا، مویراپاووما، سرخه ولیک، نخل اره‌ای، کاسکوتا و اپیمدیوم می‌شود. از زمان‌های قدیم مردان به دنبال یافتن راهی جهت تقویت نعوظ و افزایش میل جنسی در مردان و داشتن کیفیت در روابط جنسی خود بوده‌اند. داشتن تغذیه مناسبی که حاوی انواع ویتامین‌ها باشد، می‌تواند به تقویت نعوظ در مردان و افزایش حجم انزال و در نتیجه داشتن یک رابطه لذت بخش و با کیفیت کمک کند. یکی از عواملی که باعث اختلال در رابطه جنسی می‌شود، سرد مزاجی است. تکنیک‌های مختلفی برای رفع سرد مزاجی وجود دارد. برای این کار ابتدا باید سبک زندگی خود را تغییر داده و خوراکی‌های ناسالم را از سبد غذایی خود، حذف کنید. سیگار کشیدن و مصرف الکل از عوامل موثر بر سرد مزاجی است. در گذشته کسی به فکر درمان بی‌میلی جنسی نبود اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی داروهای مختلفی برای رفع این مشکل تولید و روانه بازار شده است. در ادامه به معرفی یکی از داروهای تقویت نعوظ با عنوان کپسول لاوویگ می‌پردازیم.

 

موارد مصرف کپسول لاوویگ داروی تقویت نعوظ مردان

موارد مصرف کپسول گیاهی لاوویگ چیست؟ تقویت نعوظ و نیروی جنسی آقایان افزایش و بهبود تولید هورمون های جنسی ، تنظیم عملکرد سیستم عصبی و همچنین هماهنگ و منظم نمودن سیستم عصبی و آرامش بخشیدن به فرد مصرف کننده . تداخل دارویی برای مصرف کپسول لاوویگ گیاهی داروهای ضد پلاکت و ضد انعقاد خون، داروهای قلبی مثل دیگوگسین است.

خواص کپسول گیاهی لاوویگ داروی تقویت نعوظ و قوای جنسی در مردان

مقدار و نحوه مصرف کپسول گیاهی لاوویگ در مردان

بهتر است میزان مصرف کپسول لاوویگ داروی تقویت نعوظ در مردان برای رفع مشکل فعلی شما، توسط پزشک تعیین شود. به طور معمول 2 کپسول گیاهی لاوویگ در روز ترجیحاً همراه با غذا پس از صرف ناهار و شام (هر وعده یک عدد)، مصرف می‌شود. توجه داشته باشید که مصرف بیش از دوز کپسول گیاهی لاوویگ نه تنها به بهبود بیماری کمکی نمی‌کند، بلکه ممکن است مشکلات گوارشی، هورمونی و یا افزایش فشار خون را نیز، به همراه داشته باشد. نعوظ در رابطه جنسی موضوعی است که باید از کیفیت خوبی در زندگی زناشویی برخوردار بوده و رضایت‌بخش باشد. کیفیت این رابطه بعد از ازدواج به میزان میل جنسی طرفین، وابستگی زیادی دارد. در صورتیکه میل جنسی در زن یا مرد کاهش یابد، دیگر نمی‌توان انتظار یک رابطه جنسی با کیفیت را داشت. خوشبختانه طبیعت پر از مواد غذایی طبیعی است که می‌توانند به شما انرژی مضاعف دهد و نیروی جنسی و نعوظ تان را تقویت کنند تا به اوج لذت جنسی نزدیک شوید. این مواد غذایی داروی طبیعی تقویت نعوظ در مردان هستند که عبارتند از: خرما، عرق خرما، بذر کتان، هل، زیتون، انجیر و انگور. در لینک‌های زیر به تفصیل درباره مواد طبیعی تقویت‌کننده نیروی جنسی پرداخته‌ایم.

 

اثرات داروی گیاهی لاوویگ روی شلی نعوظ مردان

تقویت کننده حافظه و بهبود شرایط فیزیکی بدن
بهبود انزال و شلی نعوظ با تاثیر بر پروستات و عضله PC
افزایش حالت رسیدن به اوج لذت جنسی و تقویت نیروی جنسی و نعوظ که نهایتاً به انزال ، کلایمکس و انقباضات ریتمیک عضله PC منجر می گردد
بالا بردن بنیه و توان جنسی و بهبود وضعیت آمیزش فــرد .
تنظیم عملکرد غدد جنسی ، بیضه ها و انقباضات عضله . PC
بهبود اضطراب و تشویش بعلت دارا بودن مواد غذایی کاهنده استرس در زمان هوشیاری و هنگام خواب
بالابردن ظرفیت خونپذیری و خون رسانی قلب ، جریان راحت تر و بهتر خون در رگ ها و مویرگ های آوران و وابران و کلا افزایش قدرت قلبی و عروقی و بهبود جریان خون.

خواص کپسول گیاهی لاوویگ داروی تقویت نعوظ و قوای جنسی در مردان

نکات قبل از مصرف کپسول لاوویگ lovig

از مصرف خودسرانه داروهای تقویت نعوظ و اسپرم خودداری کنید. مصرف بی‌رویه این داروها باعث می‌شود که غدد تشکیل‌ دهنده اسپرم، دچار اختلال شوند.
از خرید این دارو در مکان‌های نامعتبر، جدا خودداری کنید.
این داروی تقویتی نعوظ در مردان به دلیل محتویات گیاهی که دارد، تداخل خاصی با سایر داروها نخواهد داشت؛ اما برای اطمینان بیشتر اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید، موارد را به اطلاع پزشک برسانید.
علاو بر رفع ناباروری، برخی افراد از این دارو برای تجربه ارگاسم قوی‌تر استفاده می‌کنند.
برای نتیجه‌گیری بهتر طی مصرف این دارو از کشیدن سیگار و مصرف الکل، پرهیز کنید.
طی مصرف این کپسول تقویت شلی نعوظ، غذاهای کم چرب و با پروتئین بالا مصرف کنید.
ورزش را از برنامه روزانه خود، حذف نکنید.
مصرف این داروی گیاهی عارضه جابی خاصی به دنبال ندارد. مگر برای کسانی که نسبت به گیاهان بکار رفته در دارو، حساسیت داشته باشند.
توصیه می‌شود دارو را به مدت حداقل یک ماه استفاده نمایید تا خاصیت درمانی آن بطور کامل، مشخص گردد.
از استفاده بیش از حد دارو در یک نوبت، اجتناب نمایید.
در صورت داشتن ناراحتی‌های قلبی، قبل از مصرف داروی گیاهی لاوویگ با پزشک مشورت نمایید.
در صورت داشتن بیماری یا سابقه مصرف دارو، پزشک را مطلع نمایید.
کپسول گیاهی لاوویگ در افراد زیر ۱۸ سال، نباید استفاده شود.

شرایط نگهداری کپسول لاوویگ در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از رطوبت نگهداری نمایید .دارو را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید .

 

کاسکوتا

از این گیاه برای مقاصد تنظیمی، اکثراً در دوره های طولانی و به شکل تونیک (tonic) استفاده می گردد، از این تونیک نرم برای بهبود عملکرد کلیه ها، بهبود وضعیت دید، تغذیه اسپرم ها و نخاع و تقویت تاندون های اندام و اعضاء دستگاه تولید مثلی استفاده می گردد. کاسکوتا بر اساس گزارشاتی که متخصصین طب چینی ارائه نموده اند تنظیم کننده سیستم ادراری بدن می باشد. هر چند هیچ نشانه ای که این گیاه می تواند به صورت مستقل بر روی فعالیت جنسی اثر داشته باشد، وجود ندارد ولی مطالعات اخیر اثرات ضد سرطانی آن بر روی سلول های سرطانی پروستات را نشان می دهد. سایر اثرات این عصاره شامل بهبود و ارتقاء سیستم ایمنی بدن و بهبود سیستم ادراری می باشد.

 

جینسینگ قرمز

جنسینگ قرمز گیاهی است که در شرق آسیا یافت می شود. قسمت فعال و دارویی گیاه از ریشه خشک شده جنسینگ به دست می آید. ادعا شده است که این گیاه اثرات مثبت فراوانی بر روی شلی نعوظ در مردان دارد، از جمله بهبود و تکامل فعالیت ذهنی و فکری، اثرات ضد نئوپلاستیک (سرطانی)، اثرات ضد ویروسی و آنتی اکسیدانی این گیاه که کلیه این اثرات توسط کمیسیون E آلمان که یک موسسه معتبر تحقیقاتی در زمینه گیاهان دارویی می باشد، تایید گردیده است. مهمترین اثر جنسینگ که توسط این کمیسیون بر روی آن تاکید شده اثر مستقیم جنسینگ در بهبود کاهش توانایی عمومی بدن ناشی از عوارض بیماری و کهولت سن می باشد. مبرهن است که افزایش کلی توان عمومی و بالا بردن سطح انرژی بدن می تواند باعث بهبود فعالیت جنسی گردد. مصرف این ریشه اثراتی نظیر، محرک جنسی، افزاینده قوای جنسی و تحمل پذیری جنسی را نیز به همراه دارد. شایان ذکر است که این ریشه ضمن بهبود وضعیت گردش جریان خون می تواند در حالیکه موجب نوگشتگی، ایجاد حالت جوانی دوباره (rejuvenation)، شور بخشیدن و تجدید حیات (revitalization ) می گردد، در افزایش رشد بافتهای عصبی، ترمیم و دوباره سازی آنها که امری غیر ممکن بوده یا بسیار نادر و کند انجام می پذیرد، موثر باشد. ترکیب اصلی و موثر این ریشه، ماده جینسنوساید (ginsenoside) می باشد که موجب افزایش جریان خون در مغز و اندام تناسلی گردیده و دارای توانایی تأثیر گذاری بر تولید سلولهلی خونی (اریتروسیت ها erithrocytes) و سلول های جنسی – اسپرمها sperms می گردد. پژوهشگران روسی اثبات نموده اند که این ریشه بی تردید موجب تحریک افزایش فعالیت روحی و جسمی افراد می گردد و همچنین عملکرد ورزشکاران را در هنگامی که به نیروی انفجاری نیاز دارند، هممچون محرک های دیگر نظیر کافئین، افدرین و غیره ولی به شکلی کار آمدتر در کنار اثری که بر تنظیم عملکرد غدد جنسی دارد، بهبود می بخشد.

 

سرخه ولیک

این گیاه از گونه crataegus می باشد. در حالت کلی فروکتوس (fructus) در زبان لاتین به معنای میوه می باشد. این گیاه دارای خواص شیمیایی با قابلیت های منحصر به فرد پیشگیرانه بوده و عصاره آن که از درخت هائتورن (hawthorn tree) گرفته می شود دارای خواص گوناگونی است که مهمترین آن اثر بهبود وضعیت قلبی-عروقی- (cardio vascular ) می باشد. این عصاره همچنین موجب بالا رفتن خاصیت کشش پذیری (elasticity) سرخرگها، تقویت عملکرد عضلات قلب و کاهش فشار خون می گردد. از سویی دیگر افزایش خاصیت حلالیت خون که منجر به حل کردن صفحات چربی در سرخرگهای خونی که ممکن است موجب سکته گردند، از دیگر اثرات آن می باشد. بی ضرر بودن و عاری بودن این گیاه از اثرات جانبی توسط دولت آلمان به علت استفاده آن در داروهای ساخته شده در این کشور بررسی گردیده و به شکلی رسمی و قانونی ثبت گردیده است. توت درخت اره ای به عنوان گیاهی که در درمان بیماری های قلبی و ریوی استفاده می شود و اثرات آن بر روی این دسته از بیماریها توسط کمیسیون E آلمان تایید شده است. بهبود در پرفیوژن کرونری و ارتقاء فعالیت قلبی بعد از مصرف هائتورن یری در این بیماران مشاهده می گردد، این مطلب در مقالات متعدد توسط متخصصینی که در زمینه طب چینی و همیوپاتیستها تایید گردیده است، لذا در کسانی که اختلال عروقی، قلبی و ریوی منجر به کاهش توانایی جنسی آنها گردیده، این عصاره گیاهی می تواند با بهبود بیماری زمینه ای روند عملکرد جنسی و شلی نعوظ آنها را نیز ارتقاء بخشد.

 

کاتوآبا

برای این گیاه سابقه درخشانی در پرونده گیاهان دارویی با اثر افزایش و محرک جنسی ( aphrodisiac) ثبت گردیده است. در فرهنگ توپی ها ( tupi Indians) که در برزیل زندگی می کنند از خواص این گیاه مکتوبات کثیری به چشم می خورد و کلا این مردم اولین کسانی بودند که از خواص سود بخش این گیاه مطلع شدند. این در حالی است که در طی قرن های اخیر تحقیقات بسیاری در رابطه با اثرات دیگر آن انجام گرفته و متون متعددی به چاپ رسیده است. بومی ها و مردم محلی، نسل در نسل از این گیاه استفاده می نمودند و در میان گیاهان دارویی محرک جنسی برزیلی (Brazilian aphrodisiac plants) از بالاترین شهره برخوردار است. در ایالت مایناس (minas) ضرب المثلی است که می گوید: (تا زمانی که پدر به سن 60 سالگی برسد، این اوست که در ایجاد فرزند پسر نقش دارد، ولی از آن پس فرزند پسر از آن کاتوآبا است.) کاتوآبا به عنوان یک گیاه آفرودیزیاک (افزایش دهنده های میل جنسی و نعوظ در مردان) شناخته می شود. در herbal medicine از آن برای درمان impotency و ناتوانی جنسی استفاده شده است، هر چند مکانیسم اثر آن شناخته شده نیست و اثر بخشی آن تنها وابسته به بررسی های تجربی می باشد، ولی اثر تحریکی آن بر روی فعالیت جنسی مورد تائید مراجع علمی قرار گرفته است. همچنین مدارکی در دست می باشد که کاتوآبا می تواند با تغییر سطح دوپامین در مغز باعث افزایش لذت جنسی و رفع شلی نعوظ حین آمیزش (sexual intercourse) گردد.

 

اپیمدیوم

استفاده از این عصاره در امپراطوری بزرگ چین، کشوری که پزشکانش دارای شهرت فراوانی در زمینه گیاهان دارویی افزایش دهنده قوای جنسی در جهات مختلف می باشند، مرسوم بوده است. اپیمدیوم به عنوان گیاه (horny goat weed) در بومیان منطقه رویش آن یاد می. مطالعات اثر آن را بر روی درمان ناتوانی جنسی تایید نموده است و کاملاً اثر افزایشی آن بر روی لیبیدو مشخص شده است و همچنین گزارش شده است که اپیمدیوم باعث افزایش سطح تستسترون خون می گردد و آزمایشات بر روی افراد مختلف نشان داده که کسانی که از این گیاه استفاده می کنند sperm count آنها افزایش پیدا می کند. یکی از مهمترین مدارک و بررسی های علمی که بر روی این گیاه انجام شده توسط Dr steven lamm و همکارانش بوده که در دانشکده پزشکی MYU انجام شده است. متد بررسی دو سویه کور بوده و در این بررسی 48 مرد به مدت 45 روز تحت آزمایش قرار گرفته و نتیجه این آزمایش، افزایش کامل میل جنسی در کلیه موارد بوده است. از دیدگاه علمی، این عصاره با افزایش آزاد سازی هورمون تستسترون مترشحه به شکلی کاملاً طبیعی توان، بنیه و همچنین تحمل پذیری جنسی فرد (endurance) را، در هنگام نزدیکی افزایش می دهد.

 

جینکگوبیلوبا

برگ درخت جینکگو به عنوان یک گیاه دارویی نزدیک به 5000 هزار سال می باشد که توسط پزشکان در اعصار مختلف زمانی مورد استفاده قرار گرفته است و در زمان حاضر مطالعات متعددی بر روی اثرات این گیاه بر روی بدن انجام گرفته است. بهبود سر گیجه، وزوز گوش و درمان کمکی در آلزایمر از اثرات شناخته شده جینکگوبایلوبا می باشد. جینکگو (ginkgo) به دلیل افزایش جریان خون به مغز که به بخشیدن انرژی بیشتر به مغز و کل دستگاه عصبی بدن منجر می گردد، در میان این پزشکان اعتبار خاصی بدست آورده است. همچنین این گیاه موجب افزایش شدت گردش جریان خون در کل دستگاه تناسلی بالاخص اندام تناسلی، جهت بهبود عملکرد این سیستم و افزایش حالت شق پذیری و نعوظ هر چه بیشتر آلت و سخت تر گردیدن آن در هنگام تحریک می گردد. تحقیقات اخیر نشان می دهد، 87% مردانی که دارای مشکلات ناتوانی جنسی و یا کمبود خونرسانی در بافت خونپذیر آلت بوده استبدون تجربه نمودن هرگونه اثرات جانبی با استفاده از این گیاه بهبود یافته اند. به علاوه بر اساس تحقیقات منتشر شده در journal of the American medical associationاین گیاه می تواند در بهبود بیماری های در ارتباط با کهولت نظیر آلزایمر ( Alzheimer,s disease) یا declin age related cognitive بسیار موثر واقع گردد. مهمترین اثر شناخته جینکگوبایلویا که توسط کمیسیون E نیز تایید گردیده است درمان اختلالات گردشی خون محیطی با استفاده از مهار تجمع پلاکتی می باشد. لذا حضور این عصاره در فرمولاسیون به عنوان ارتقاء دهنده گردشی خون محیطی و دستگاه تناسلی که بخشی از بدن می باشد در روند انجام و ادامه یک پروسه جنسی موثر می باشد.

 

نخل اره ای

نخل کوچک و دیر رشد saw palmetto یا به اصطلاح علمی تر serenoa repens که در جنوب شرقی ایالات متحده می روید، دارای برگهایی است که شبیه دست انسان بوده و میوه ای سیاه رنگ و تک هسته ای دارد که به میوه انگوری نخل بادبزنی یا saw palmetto berry معروف است. میوه این درخت در ایجاد تحریکات جنسی برای افزایش نعوظ و توان جنسی در مردان شهرت زیادی دارد. مطالعات فراوان بر روی این گیاه نشان داده که سائوپالمتو از تبدیل تستسترون به دی هیدروکسی تستسترون با مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز جلوگیری می کند. این اثر به خوبی شناخته شده و به تایید تمام مراجع علمی رسیده است. سائوپالمتو با استفاده از این مکانیسم باعث کاهش سایز پروستات در افراد دچار BPH می شود. مطالعات نشان داده که سائوپالمتو به صورت مجازی اثرات شبیه به فیناستراید (finastride) دارد، هر چند هایپرتروفی خوش خیم پروستات نمی تواند اثر مستقیم بر روی فعالیت جنسی داشته باشد، ولی بررسی های کلینیکال نشان داده که بهبود BPH در مردان منجر به ایجاد احساسی خوب در زمینه فعالیت جنسی آنها شده و همچنین این افراد که از مشکلات ادراری رنج می برند، با بهبود این مشکل اعتماد بیشتری نسبت به سیستم ادراری و تناسلی خود پیدا می کنند.

 

مویراپاووما

بوته این گیاه با نام علمی liriosma ovata که بومی برزیل می باشد و به آن (potency wood به معنای چوبی که دارای مواد افزاینده قوای جنسی است)، می گویند، در افزایش تمایل جنسی و تقویت نعوظ و از بین بردن ناتوانی مردان در نگهداری آلت تناسلی خود در حالت نعوظ (erectile dysfunction) بسیار موثر واقع گردیده است، مویراپاووما عصاره موجود در کپسول لاوویگ می باشد که سالیان سال توسط بومیان آمریکای مرکزی و جنوبی به عنوان بر طرف کننده ناتوانی های جنسی استفاده می شده است، همچنین بررسی ها نشان داده که مویراپاووما به خوبی بر روی بیماری های دستگاه گوارشی وکاهش اشتها موثر می باشد. تا کنون هیچ نوع اثر جانبی و عارضه خاص ناشی از مصرف مویراپاووما گزارش نشده و اثرات مثبت آن بر روی رفتار جنسی انسان به تایید رسیده و اثبات شده است.

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب