لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

9 راه افزایش سایز آلت مردان

9 راه افزایش سایز آلت مردان

اختلالات نعوذ و برانگیختگی در مردان نوعی بیماری شایع است. فهمیدن تخمین دقیق از شیوع آن نیز دشوار است. با این حال، یک مطالعه قدیمی در سال 2002 تخمین زد که این بیماری از 2٪ در مردان زیر 40 سال تا 86٪ در 80 سال و بالاتر متغیر بود. باید گفت چندین گزینه درمانی موثر برای رفع مشکل و افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارند.

9 راه افزایش سایز آلت مردان

راههای زیادی برای افزایش طول آلت تناسلی مردان شناخته شدهاند

 

برای افزایش سایز آلت مردان راه‌های گوناگونی وجود دارند که در ادامه چند مورد از آن‌ها را ذکر خواهیم کرد.

 

استفاده از غذای غنی از ویتامینها و مواد معدنی (فلاونول، آرژنین و غیره)

غذای فلاونول سرشار از ویتامین C است و در غذاهای گیاهی مانند مرکبات، توت فرنگی، سیب، زغال اخته، تربچه، گیلاس، گلابی، شاه توت و توت سیاه یافت می‌شود. برخی از چای‌ها، گیاهان و نوشیدنی‌ها نیز دارای فلاونوئیدها هستند. این‌ها غذاهایی هستند که به افزایش سایز آلت تناسلی نیز کمک می‌کنند.

 

انجام تمرینات روزانه

وزن بیش از حد در اطراف شکم می‌تواند آلت تناسلی را کوچکتر نشان دهد. انجام برخی فعالیت‌های ورزشی به افزایش سایز آلت تناسلی کمک می‌کند تا شانس مطمئنی برای رابطه جنسی بهتر بدهد. ترکیبی از تمرینات کگل، پیلاتس، تمرینات کف لگن و تمرینات قلبی بهترین رژیم برای درمان مشکلات جنسی هستند.

 

دستگاههایوکیوم

با استفاده از دستگاه وکیوم و قرار دادن آن بر روی آلت تناسلی، پمپاژ هوا ایجاد می‌شود. وکیوم خون را به داخل آلت تناسلی می‌کشد و به افزایش سایز آلت مردان کمک می‌کند. گاهی اوقات از دستگاه‌های وکیوم در درمان کوتاه مدت ناتوانی جنسی استفاده می‌شود. البته باید مراقب بود؛ زیرا پمپاژ بیش از حد می‌تواند به بافت حساس آلت تناسلی آسیب برساند و منجر به انزال زودرس یا اختلال نعوظ شود.

 

دستگاههای کشش آلت تناسلی

این دستگاه به کشش و افزایش سایز آلت تناسلی به مدت 6-4 ساعت در روز کمک می‌کند. در این درمان یک وزنه کوچک روی آلت تناسلی نه چندان سفت قرار می‌گیرد و کشش ایجاد می‌شود. البته هیچ مدرک علمی مبنی بر اینکه چنین تکنیک‌هایی می‌توانند به بزرگ کردن آلت تناسلی کمک کنند وجود ندارد.

9 راه افزایش سایز آلت مردان

ماساژ نیز به افزایش طول آلت تناسلی مردان کمک میکند

 

ماساژ

ماساژ دستی که روی آلت تناسلی انجام می‌شود. مردان از انگشت شست و اشاره برای کشیدن مداوم آلت تناسلی و ایجاد اندازه نعوظ طولانی‌تری استفاده می‌کنند. البته این مورد هم به صورت علمی ثابت نشده است.

 

لیپوساکشن

لیپوساکشن روشی است که مواد زائد را از طریق دستگاه‌های پزشکی می‌مکد. در این درمان، چربی اضافی روی شکم مردان، چربی زیر شکم، چربی اطراف ناحیه شرمگاهی برداشته می‌شود تا آلت تناسلی مردان بزرگتر به نظر برسد. این روش موثر است و می‌تواند نتیجه افزایش 2 سانتی‌متری را در کوتاه مدت مشاهده کند.

 

PSshot

پی شات یک درمان بدون دارو و غیرجراحی برای افزایش سایز آلت تناسلی است. همچنین به درمان اختلال نعوظ کمک می‌کند و عملکرد جنسی را بهبود می‌بخشد. انجام این مورد تنها در مطب دکتر امکان دارد و حدود 2 ساعت طول می‌کشد.

افزایش حجم توسط فیلرها

انواع مختلفی از پرکننده‌های بافت نرم برای استفاده در بدن انسان وجود دارند. در IASH از دو نوع پرکننده استفاده می‌شود:

 

• پرکننده‌های ماتریکس پوستی سلولی (ADM) – 100 درصد پودر شده با نرمال سالین مخلوط‌شده و بین دارتوس و فاسیای باک به آلت تناسلی تزریق می‌شود.

 

• پرکننده‌ های اسید هیالورونیک (HA) – یک پلی ساکارید رطوبت‌ رسان طبیعی در ماتریکس خارج سلولی است و یک جزء طبیعی مهم پوست انسان است و تا 18 ماه پس از تزریق در فاسیای آلت تناسلی دوام دارد.

 

افزایش حجم با پیوند پوستی سلولی (آلوگرافت)

پیوند پوستی با دقت در زیر لایه صحیح آلت تناسلی کاشته می‌شود که افزایش قطر را حتی در امتداد شفت و پشت در داخل بافت‌ های عمیق در ناحیه داخل شرمگاهی تضمین می‌کند.

9 راه افزایش سایز آلت مردان

دستگاه وکیوم جریان خون را در آلت تناسلی افزایش داده تا نعوظ ایجاد شود

 

بهترین روش افزایش سایز آلت تناسلی

همانطور که گفته شد، دستگاه وکیوم (VCD) یک پمپ خارجی است که یک مرد مبتلا به اختلال نعوظ (ED) می‌تواند از آن برای ایجاد و حفظ نعوظ استفاده کند. پمپ به نعوظ آلت تناسلی و یک نوار متصل به پمپ به حفظ نعوظ کمک می‌کند. دستگاه وکیوم برای نعوظ یا پمپ بطور مکانیکی جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می‌دهد.

 

یک سیلندر پلاستیکی روی آلت تناسلی قرار می‌گیرد و یک پمپ آلت تناسلی خارجی (چه دستی یا با باتری کار می‌کند) مکش خلاء درون سیلندر ایجاد می‌کند و خون را به داخل آلت تناسلی می‌کشد تا نعوظ ایجاد کند. سپس یک نوار کششی در پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد تا نعوظ را به اندازه کافی برای داشتن رابطه جنسی (تا 30 دقیقه) حفظ کند. مزایای دستگاه وکیوم یا سیستم پمپ می‌توانند شامل موارد زیر شوند:

 

• غیر تهاجمی

• مقرون به صرفه

• میزان اثربخشی بالا

• قابل حمل و مناسب برای سفر

 

ویژگی‌های وکیوم مناسب برای افزایش طول آلت تناسلی مردان

 

در این قسمت به ویژگی‌هایی که یک دستگاه وکیوم باید داشته اشاره می‌کنیم:

• یک مخروط بارگیری

• راهنمای اندازه‌گیری

• راهنمای آموزشی

• کیف دستی

• یک لوله پلاستیکی

• حلقه‌های انقباض با سایز مختلف

• روان کننده

• یک لوله پلی کربنات بادوام

• اپلیکاتور حلقه

 

خرید وکیوم عالی جهت افزایش سایز آلت تناسلی

• زمانی که یک وکیوم مردانه عالی خریداری می‌کنید باید از این موضوع اطمینان پیدا کنید که حتما محدودکننده خلاء داشته باشد. این ویژگی منجر خواهد شد تا فشار هوای داخل لوله آنطور که باید قدرت نداشته باشد؛ نتیجه این امر عدم وارد شدن آسیب به آلت تناسلی است.

 

• یکی دیگر از موارد مهم اندازه حلقه‌ای است که در اطراف قاعده آلت تناسلی، قرار می‌گیرد. برای اینکه دستگاه کار کند، آلت فرد باید کمی سفت باشد. این کار باعث خواهد شد تا اندازه مناسبی را برای خودتان خریداری کنید.

9 راه افزایش سایز آلت مردان

دستگاه وکیوم غیرتهاجمی، موثر و مقرون به صرفه است

 

نتیجه گیری

افزایش سایز آلت تناسلی به داشتن رابطه جنسی بهتر و زندگی سالم کمک می‌کند. راه‌های زیادی برای رفع مشکل نعوذ وجود دارند که از بین آن‌ها دستگاه وکیوم بسیار موثر، غیرتهاجمی و مقرون به صرفه است. دستگاه وکیوم با کمک پمپ، جریان خون آلت تناسلی را افزایش داده تا نعوظ ایجاد کند. این نعوظ می‌تواند در طول رابطه جنسی تا 30 دقیقه حفظ شود.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب