قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خوردن واژن زن

خوردن واژن زن

خوردن واژن زن

یکی از نیازهای زن در سکس خوردن واژن زن است که مرد در رابطه جنسی این کار را باید انجام دهد. به گزارش سماتک خوردن واژن زن توسط مرد باید اصولی و دقیق انجام شود تا زن شهوت زیادی را با شوهرش تجربه کند. در ادامه همه چیز درباره خوردن واژن زن را بیان خواهیم کرد.

 

لیسیدن و خوردن واژن زن با رعایت نکات پزشکی باعث تحریک شدید وی در رابطه جنسی می شود. جدا از دیدگاه اسلامی، از نظر پزشکی به دلیل وجود عفونت های قارچی در واژن برخی از زنان که در بیشتر موارد در ابتدا بیماری بدون علائم در آنان است، خوردن و لیسیدن واژن زن توصیه نمی شود و بیشتر سعی می شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس دیگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سینه ها جهت افزایش تحریک و کاهش زمان ارگاسم در بانوان تشویق کرد.

 

 اگر چه ترشحات معمولی خانم­ها که از اندام تناسلی آنان خارج می‌گردد، پاک است، ولی هنگامی‌آمیزش جنسی و زمانی که زن به اوج لذت جنسی می­رسد، نجس بوده و حکم منی مردان را پیدا می‌کند، به همین خاطر خوردن آن در هر صورت حرام می‌باشد، البته گاهی خوردن منی، ادرار و مدفوع در بعضی از افرادی که دارای نوعی از انحرافات جنسی می‌باشند، در مواردی دیده می‌شود که نشان از وخامت انحراف جنسی آنان دارد.

 

خوردن واژن زنان

اصلا دلیل خوردن و لیسیدن واژن و نقاط حساس بدن زن چیست! در بیشتر رابطه های جنسی معمولا آقایان بسیار سریع تر از زنان و شریک جنسی خود ارضاء می شوند، که این موضوع در بیشتر موارد باعث به وجود آمدن استرس زیاد در مردان، هنگام مقاربت و در نتیجه کاهش کیفیت رابطه جنسی بین شرکای جنسی می شود. معمولا بیشتر شرکای جنسی بعد از مدت کوتاهی به این نتیجه می رسند، زمانی یک رابطه جنسی برای هر دوی آن ها رضایت بخش می باشد که هر دوی آن ها در پایان رابطه ارضاء شوند.

 

بیشتر مردان بر این باورند که مشکل زود انزالی دارند و به همین دلیل است که نمی توانند به شریک زندگیشان یک رابطه جنسی رضایت بخش ارائه دهند. اما واقعیت این است در اکثر موارد مشکل زود انزالی مردان ریشه در مشکلات روانی آن ها و شیوه های غلط در هنگام نزدیکی دارد. بهتر است بدانیم در هنگام نزدیکی معمولا مردان بسیار زودتر و آسانتر از زنان تحریک می شوند و این موضوع یکی از دلایل اصلی زودتر ارضاء شدن مردان از زن ها است.

 

برای حل مشکل عدم هماهنگی زمان ارضاء بین شما و شریک جنسیتان تنها کافی است، او را نیز همانند خودتان در ابتدای شروع مقاربت بیشتر تحریک کنید. از این جهت، خوردن و لیسیدن نقاط حساس بدن زنان مانند لاله گوش، گردن، سینه ها و واژن می تواند در کاهش زمان ارضاء زنان نقش چشم گیری داشته باشد.

 

خوردن و لیسیدن واژن زن با رعایت نکات پزشکی باعث تحریک شدید وی در رابطه جنسی می شود. جدا از دیدگاه اسلامی، از نظر پزشکی به دلیل وجود عفونت های قارچی در واژن برخی از زنان که در بیشتر موارد در ابتدا بیماری بدون علائم در آنان است، خوردن و لیسیدن واژن زن توصیه نمی شود و بیشتر سعی می شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس دیگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سینه ها جهت افزایش تحریک و کاهش زمان ارگاسم در بانوان تشویق کرد.

 

همچنین در صورتی که از سلامت جسمی شریک جنسی خود مطمئن هستید می توانید با رعایت نکات اولیه پزشکی مانند حمام رفتن و شستشوی واژن با صابون و یا شامپوی بدن قبل از نزدیکی و یا استفاده از ژل آنتی باکتریال اقدام به خوردن و لیسیدن واژن نمائید.

خوردن واژن زن

خوردن واژن زن چه حکمی دارد

1. شکی نیست که در دین مبین اسلام، انسان می‌تواند هر گونه لذت جنسی و غیر آن را از همسرش ببرد. در این خصوص محدودیتی وجود ندارد. تنها در برخی ایام خاص و زمان عادت ماهانه، آمیزش جنسی ممنوع شده است. بقیه کامجویی‌ها به قوت خود باقی است. ( خوردن واژن )

 

اما این تجویز به معنای مناسب و یا مجاز بودن هر گونه رفتار و عمل جنسی بین همسران نیست. برخی از رفتارهای جنسی مثل سکس مقعدی در شرع مقدس اسلام، کراهت شدید دارد . برخی از علما بر اساس روایات وارده، آن را حرام می‌دانند و یا سکس دهانی را مورد نکوهش قرار می‌دهند.

 

شخصی به امام صادق(ع) اظهار می‌دارد که آیا مرد می‌تواند، اندام تناسلی و فَرج همسر خود را ببوسد، امام فرمود: اشکالی ندارد ولی این چه کاری است؟!

 

با این جمله کراهت خود را از این گونه رفتار نشان داد. از روایت استفاده می‌شود که سکس دهانی به طریق اولی و با قیاس اولویت مورد توجه ائمه(ع) نبوده و نیست.

 

2. اگر چه برخی کتاب­ها و نوشته ­ها رابطه جنسی دهانی را جایز می‌شمارند و آن را برای زن و شوهر رضایت بخش می‌پندارند، اما باید توجه داشت که این عمل در شرع مقدس مورد نکوهش واقع شده است .از لحاظ بهداشتی و پزشکی آسیب­ها و ضررهایی در پی دارد.

 

3. هرچه که از بدن انسان طی فرایندی خاص، طبیعی و یا غیر طبیعی دفع می‌شود ،مانند عرق، ادرار، مدفوع، خون، ناخن، شوره، منی، ترشحات مهبلی و رحمی‌و … غیر قابل خوردن و چندش آور است.

 

به دلیل اینکه مواد دفع شده جزء سموم حاصل از فعل و انفعالات بدن یا محل مناسبی برای تجمع، رشد و تکثیر میکروب‌ها می‌باشند، بدن به طور طبیعی میلی به خوردن این گونه مواد دفعی و ضایعات بدن را ندارد. احتمال آلوده بودن آن‌ها به انواع و اقسام باکتری­ها و میکروب­ها بسیار است.

 

4. اگر چه ترشحات معمولی خانم­ها که از اندام تناسلی آنان خارج می‌گردد، پاک است، ولی هنگامی‌آمیزش جنسی و زمانی که زن به اوج لذت جنسی می­رسد، نجس بوده و حکم منی مردان را پیدا می‌کند، به همین خاطر خوردن آن در هر صورت حرام می‌باشد، البته گاهی خوردن منی، ادرار و مدفوع در بعضی از افرادی که دارای نوعی از انحرافات جنسی می‌باشند، در مواردی دیده می‌شود که نشان از وخامت انحراف جنسی آنان دارد.

 

5. با توجه به مطالب مطرح شده، برای پیشگیری از آسیب‌ها و مشکلات احتمالی، توصیه می‌شود تا آن جا که امکان دارد، از سکس دهانی اجتناب کنید . به هیچ وجه ترشحات اندام تناسلی را نخورید. اگر ناخواسته وارد فضای دهان­تان گردید، فوراً آن را بیرون بریزید. دهان خود را شسته و و با شوینده­‌های مخصوص دهان، آن را ضدعفونی و پاک نمایید.

 

6. در حال حاضر شیوه­ای وجود ندارد که بتوانید از ورود ترشحات اندام تناسلی به دهان جلوگیری کنید، مگر این که خودتان از ابتدا به سکس دهانی تمایلی نداشته باشید و آن را انجام ندهید.بر فرض این که اندام تناسلی زن را قبل از آمیزش پاک گردانید، چون نمی‌توانید در حین عمل سکس دهانی، از ترشحات جلوگیری کنید، باز تلاش شما به جایی نخواهد رسید و نمی‌توانید از ورود ترشحات آلوده به فضای دهان­تان اجتناب کنید.

 

7. توصیه می‌شود به جایی این که بخواهید با سکس دهانی، لذت جنسی و رضایت بخشی داشته باشید و خود را با آسیب­ها و مشکلات آن گرفتار کنید، به سکس مهبلی و واژینال روی بیاورید. با لمس و مالش کلیتوروس، با دست و یا آلت تناسلی، همسرتان را به اوج لذت جنسی برسانید.

 

تهیه و تنظیم: samatak.com

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب